Πρόβλημα

Όχι, από το laptop που έμπαινα πάντα μπαίνω.

Κάθησα και το χρονομέτρησα και με πετάει στο ένα λεπτό ακριβώς -ίσως και λιγότερο. Υπάρχει περίπτωση να φταίει κάτι στο δικό μου τον υπολογιστή; Πολύ κουλό μου φαίνεται.

κι εγω το ιδιο προβλημα εχω με τον Leper Jesus

Όπως είπε και το παιδί παραπάνω, το πρόβλημα παραμένει. Μετά το ένα λεπτό γίνεται αυτόματο logout. Όχι μόνο αυτό, αλλά παίζουν διάφορα προβλήματα, π.χ. πήγα να κάνω reply thread και με πέταξε κατευθείαν.

Προφανώς δημιουργήθηκε ένα πρόβλημα όταν κάνατε όλη αυτήν την ανανέωση, δεν μπορείτε να το διορθώσετε; Για το χ,ψ λόγο μπορεί να μη θέλω να κάνω remember me, αλλά να κάνω log gin κάθε φορά, οπότε αυτό δεν είναι λύση.

Επίσης αυτό που απάντησε ο admin ότι από 10 λεπτά το πήγατε σε 20 δεν άλλαξε κάτι, άρα δεν είναι εκεί το θέμα, καπού αλλού θα είναι.

Για κάποιες μέρες, πριν κάτι εβδομάδες, το πρόβλημα είχε εξαφανιστεί, υπέθεσα ότι κάτι διορθώσατε.

Εδώ και 3-4 μέρες επανήλθε. Αυτόματο log-out σε πολύ μικρό χρονικό διάστημα.

Εδώ και δυο μέρες, το Avast Free Antivirus στον H/Y χτυπάει κάθε φορά που μπαίνω στο rocking.gr, λόγω malware.

Voivod, κατα τη γνώμη μου φταίει το καινούριο θρεντ που ανοιξανε στα Δημοψηφίσματα, όπου ο καθένας λέει το μακρύ και το κοντό του… Ομως ας περιμενεις και μια επίσημη απαντηση απο τον admin

Καταντάει πραγματικά σπάσιμο και μέχρι να διορθωθεί μάλλον θα το γράφω (ούτως ή άλλως δε φταίει το PC μου γιατί το ίδιο μου συνέβη σε άλλο PC).

Κάνω log-in, γράφω κατεβατό (πάλι καλά το έκανα copy γιατί ήξερα ότι θα πάει έτσι η δουλειά), πατάω submit reply, μου λέει είμαι log-out. Κάνω log-in (παλιότερα σου εμφάνιζε κατευθείαν το κείμενο που είχε γίνει autosave και πάταγες απλά submit reply ξανά), μου εμφανίζει ένα μήνυμα (δυστυχώς δεν το αποθήκευσα) ότι δεν έχω πρόσβαση και αν θέλω να στείλω μήνυμα στο administrator. Παρ’ όλα αυτά το όνομα μου εμφανίζεται κανονικά πάνω δεξιά, δηλαδή είμαι συνδεδεμένος.

Πάω ξανά στο threah, πατάω submit reply, πάλι το ίδιο. Με κάνει log-out, ξαναξάνω log-in, ξανά το μήνυμα.

Το ίδιο πράγμα έγινε 3 φορές μέχρι να καταφέρω να κάνω ένα post.

Σας το έχει πει κι άλλος εκτός από εμένα. Αυτό το πράγμα εμφανίστηκε ξαφνικά όταν κάνατε αναβάθμιση, δεν μπορείτε να το διορθώσετε;

EDIT: LOL, ήμουν έτοιμος να γράψω στο edit ότι το post έγινε χωρίς προβλήματα (πράγμα που αποδεικνύει ότι γίνεται ό,τι να 'ναι όποτε να ‘ναι). Με το που πατάω edit, πάρ’ το πάλι. Log out και μετά το μακρυνάρι:

Your submission could not be processed because a security token was missing.

If this occurred unexpectedly, please inform the administrator and describe the action you performed before you received this error.
Rocking.gr Forum

Υποθέτω με το που πατήσω “save changes” πάλι θα με πετάξει.

Test 1.

+1

το πρόβλημα αυτό επιμένει συνεχώς μετά την αναβάθμιση, κάθε λίγο στο φόρουμ γίνεται αυτόματα log out και χρειάζεται απ την αρχή Log in. απλά δεν μπορείς να υπάρξεις έτσι στο φόρουμ, είναι εντελώς εκνευριστικό.
υποθέτω πως έχει να κάνει με το χρόνο που έχεις ανοιχτή μια σελίδα διότι όταν είσαι με γρήγορα κλικ μέσα στο φόρουμ δεν έχω παρατηρήσει να συμβαίνει
Θα ήταν καλό για όλους μας να διορθωθεί

ps. αυτή τη στιγμή που προσπαθώ να ποστάρω συμβαίνει!!!

Το πρόβλημα είχε εντοπιστεί και ελπίζαμε ότι λύθηκε, αλλά απ’ ό,τι φαίνεται υπάρχει ακόμα (μόλις το διαπίστωσα κι εγώ).

Έχουμε ήδη επικοινωνήσει με το support του vBulletin και περιμένουμε απάντηση.

Προσωρινή λύση θα ήταν να πατάτε το “remember me” κατά το login.

pragmatiko enoxlhtiko afto me to sign in e. Tha mpainei o neos user na grapsei to prwto tou post kai tha nomizei oti efage hdh ban

Διορθώθηκε το πρόβλημα, αν δεν κάνω λάθος;

“Επισήμως” όχι. Έγιναν κάποιες δοκιμές, αλλά το support του vBulletin είναι -εδώ και χρόνια- άθλιο, με αποτέλεσμα κάθε βήμα να γίνεται μια βδομάδα μετά το προηγούμενο…

Yeap, το ξανακάνει.

Είχε βελτιωθεί πριν κανένα μήνα αλλά επανήλθε αυτές τις μέρες

Δεν είναι πρόβλημα αλλά το έχω απορία, οπότε.

Εδώ και λίγες μέρες, στην καρτέλα του rocking στο chrome εμφανίζει ένα Χ και ένα Ο λες και κάποιος ξεκίνησε να παίζει τρίλιζα, τι φάση;

Απο σημερα αρχισε να μου βγαζει αυτο :

same…

Το βγάζει στον Mozilla αλλά όχι στο Chrome που το δοκίμασα.