Πρόβλημα

Στον καθρέφτη πέστα αυτά, κακομοίρη…

Και εσύ ρε ledzep παραδειγματίσου λίγο, τα ίδια σκατά είσαι με άλλη απόχρωση.

Χαλαρώστε λίγο, πολύ trigger happy μου γίνατε όλοι, δεν είναι τρόπος αυτός να υπάρχεις σε ένα σύνολο. Αν είσασταν στο καφέ της γειτονιάς δλδ θα παίζατε φάπες κάθε μέρα? Σε ποιόν πλανήτη ζείτε?

Επειδή σίγουρα έχεις σοβαρό πρόβλημα, σου θυμίζω τα σημερινά σου ποστς:

Και δεν ΝΤΡΑΠΗΚΕΣ να γράψεις το παρακάτω;

Μην προβληματίζεσαι για το αν πρέπει να κάνεις παιδί ή όχι, η απάντηση είναι πολύ εύκολη.

Τι να κάνω? Εδώ οποίος έχει διαφορετική άποψη είναι φασίστας… Εκεί καταλήγουν

Παιδακι, οταν γινεσαι μαλακας και προκλητικος εχεις και την αναλογη αντιδραση, μαθε το πριν ενηλικιωθεις για να μη σου κακοφανει αργοτερα. Τα quotes out of context ειναι τρομερο επιχειρημα. Ξαναδιαβασε εσυ το τελευταιο και χαλαρωσε με το trigger happy attitude γιατι ειναι προκλητικα αισχρη συνηθεια. Μπατσοι της γλωσσας, της σκεψης και του γραπτου λογου στον καιαδα και γρηγορα.

Το μοναδικό trigger happy attitude σήμερα είναι δικό σου, όπως και τότε που ξέπλενες τον βλάκα συγγραφέα.

Δες το ποστ του ixnay στο άλλο θρεντ, μήπως καταλάβεις ότι μάλλον δεν έγραψες καλά αυτό που ήθελες να πεις.

Το ότι σε υποστηρίζει ο LedZep πρέπει να σε προβληματίσει, δεν έχω καλύτερο επιχείρημα από αυτό.

Το θέμα είναι ότι θα σε βρίσουν αν έχεις διαφορετικη άποψη… Οχι και τελείως δημοκρατικό αλλά τέσπα. Επί μια εβδομάδα και τρώω κράξιμο από τα ζώα… Φαντάσου να μιλάς με άτομα όπως ο Young και να κάνεις και σοβαρή κουβέντα… Ξεπεσμός

Καποτε ημουν εγω το troll και ετρωγα μπαν γιατι δεν θεωρουσα το load το καλυτερο των metallica. Τωρα που γινεται της πουτανας και ολοι βριζονται με ολους ειναι απλα αλλη μια κυριακη.

8 Likes

LedZep εσύ τρως κράξιμο γιατί είσαι κρυφοφασιστάκος, με τον matia έχουμε άλλη διαφωνία, μην ανακατεύεσαι, αρκετά ανακατευόμαστε οι υπόλοιποι με τα ποστς σου για πολιτικά

Εκλαψα με παραπονο :sweat_smile: :smiling_face_with_three_hearts:

Ενταξει δεν ηταν ακριβως ετσι, δε νομιζω οτι κανεις απαιτει απο κανεναν αλλον να θεωρει το Load ή οποιοδηποτε αλλο το καλυτερο. Με εξαιρεση το MASTER, αυτο μερικοι απαιτουν να το θεωρεις το καλυτερο. :smiling_imp:

4 Likes

Ενταξει , δεν ηταν ακριβως ετσι αλλα ηθελα να το κανω δακρυβρεχτο.

10 Likes

Ρε σταμάτα να απαντάς με τα δικά μου λόγια, αυτοακυρώνεσαι δεν το καταλαβαίνεις? Λίγη αυτογνωσία πότε θα αποκτήσεις στη ζωή σου? Πές “ναι μαν έχεις δίκιο είμαι πολύ ευέξαπτος και προκαλώ, συγγνώμη” και όλα καλά. Εφόσον δεν με ξέρεις καιρό για να γνωρίζεις τι εννοώ και τι υποστηρίζω γενικά και ποια είναι η άποψη μου γενικότερα τότε απλά όταν έχεις κάποια αμφιβολία ή με ρωτάς ευγενικά όπως ο ixnay ή ΤΟ ΒΟΥΛΩΝΕΙΣ και δεν πετάγεσαι σα τη πούτσα να μου ορίσεις εσύ τι μπορεί να εννοώ και γιατί το είπα έτσι και όχι αλλιώς, δεν θα κάθομαι να γράφω έκθεση για να προετοιμάσω τον κάθε ευέξαπτο μην τυχον και παρεξηγήσει τα λεγόμενα μου…έλεος

Άλλο ένα τρομερό επιχείρημα για τον ledzep, o καημένος απλά ψάχνει να πιαστεί από κάπου αφού δεν τον παίζετε στην παρέα σας, ρεσυ αν καταφέρεις να ανταλλάξεις δυο κουβέντες παραπάνω με κάποιον που διαφωνείς τόσο πολύ θα σε κάνει καλύτερο και εσένα και αυτόν…ξεκολλάτε με το cancel culture δεν είστε βλαμμένα αμερικανάκια…ο καθένας στο κεφάλι του έχει ότι έχει…δώστου μια ευκαιρία να σου δείξει τι έχει και εσύ μπορεί να καταφέρεις να του αλλάξεις κάτι, μπορείς και εσύ να μάθεις κάτι who knows…

Επίσης για να μην γελιέσαι, η δεξιά προς άκρα δεξιά νοοτροπία στην ελλάδα έχει πάρα πολύ βαθιά τις ρίζες της, πρέπει να μάθεις να την αντιμετωπίζεις και να την μανιπιουλάρεις μπάς και κάποια στιγμή ξεφύγουμε από αυτή τη κατάσταση, κόντρα στην κόντρα δεν θα γίνει απολύτως ΤΙΠΟΤΑ.

Ρε στοκε επειδη διαφωνω μαζι σου δεν ειμαι φασιστας . Το οτι δεν το δεχεσαι εσυ σε κανει φασιστακο

Φασιστα σε λενε επειδη εχεις γραψει επικες χαζομαρες για πολιτικα θεματα, οχι επειδη διαφωνεις με εναν χρηστη. Αν και προσωπικα δε θα σε ελεγα φασιστα. Ο ορισμος του ισαποστακια νοικοκυραιου εισαι, και αρα επισης επικινδυνος. Σε εχω ξεκαθαρα ικανο να προτιμουσες να ψηφισεις Χρυση Αυγη απο αριστερο κομμα.

Λοιπον για τελειωνωει το θεμα αυτο οχι δεν ψηφισα ποτε χ.α. και τελειωνει εδω. Οπως εχω πει ξανα αλλα φαινεται οτι απλα λετε για να λετε ειπα οτι ψηφισα Συριζα . Ετσι οπως τα λετε εσεις οποιος διαφωνει με αριστερο κομμα ειναι φασιστας . Ειστε εκτος τοπου και χρονου να το τσεκαρετε λιγακι αυτο. Δεν γινετεται ολοι να εχουν τις δικες σας αποψεις…

Ναι, αλλά είσαι και χαζούλης. Δηλαδή άσε όλα τα άλλα, αυτό είναι το κύριο πρόβλημα.

@Clairvoyant από τότε που σταμάτησες τα έντονα τρολαρισματα με τους Μειντεν, έγινες λατρείας :heart:

Edit: μου φτιάξατε την Κυριακή :heart:

2 Likes

Έχουμε εσάς τους έξυπνους μωρε…

Καλα, ακομη κι εδω βριζετε; Καθε νημα θα το κανουμε ετσι; Ο αλλος ζηταει να σβηνονται τα “υπουλα ποστ”, καιρο ειχα να γελασω ετσι :rofl: Παμε να κλαψουμε ο καθενας στο κρεβατακι του παιδες, νυχτωσε. Βαλτε μια τελεια καπου ή get a life, ο,τι σας ερθει πρωτο κι ευκολοτερο.

εγγύηση rocking.gr

βάλτε τελεία ή get a life , ό,τι έρθει πρώτο

2 Likes

Το πρώτο!

Γνωρίζει κανείς γιατί δεν εμφανίζονται οι επιλογές των παλιών poll και αν μπορούν με κάποιον τρόπο να εμφανιστούν ξανά; Εννοώ π.χ. τα περισσότερα topics στο Δημοψηφίσματα, δε φαίνονται οι επιλογές των poll πλέον.