Σκατά

βασικά έχω να δηλώσω πως με καταράστηκε η Nancy και βγάζω τον αριστερό φρονιμίτη, ο οποιος μου ανέβασε και piretako.
8O

επίσης σιγά μη χαλάσω τα χρήματα μου μαζί σου, μαρί!

άντε να σου δώσω μια γουλιά από την Μαυροδάφνη μου… χα χα χα

ke den ime skata!
skato ise esi!!! :lol: :lol:

Κάτι μυρίζει περίεργα σ’ αυτό το topic

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Λιγκαλάιζ μαριχουάνα

Αν θυμάμαι καλά μυρίζει
CH4

σκατα με φραουελες!
σκατα με χρωμα σκατι!
σκατα να βρεις στο δρομο σου σκατα κ στον αερα!

Δεν σου πανε ολα καλα [-X , μην λες οτι θες μην ξεχνας την Πεμπτη ποσο ηρθε το ματς στο 5Χ5. :D/

Βρηκα τι λυση.

ειμα κμματια.

αλοολ. η λυση στο προβγλημα σας.
:smiley:

θα κοιμομουην τωρα αλλα καθομακ λιγο στο πισι για να μη με μαζευοθν,.

σας αγαπαω.

Δεν σου πανε ολα καλα [-X , μην λες οτι θες μην ξεχνας την Πεμπτη ποσο ηρθε το ματς στο 5Χ5. :D/[/quote]

Μα γιατί να στεναχορηθώ? Έβαλα 4 γκολ!!! Είδα τον Cozy να παίζει τέρμα. Τι άλλο να θέλει κάποιος από ένα αγώνα 5x5?

(Το χέρι σου πως είναι? Σου πέρσαε?)

Ειναι λιγο πρισμενο ακομα αλλα δεν ποναει, οποτε λογικα μεσα 1-2 μερες θα ειναι τελειως καλα.

Έχω την λύση στο πρόβλημά σας! Να καθιερώσουμε αυτά τα ωραία 5Χ5 ούτως ώστε οι μισοί να ξεδίνουν και να συνέρχονται αμέσως και οι άλλοι μισοί να γελάνε μέχρι δακρύων βλέποντάς τους!

Αχ τι ωραίες ιδέες που έχω! (δεν είναι πολύ off topic, ε?)

Και να κάνουμε και ένα rotation, γιατί κάθε φορά θα τραυματίζεται και ένας διαφορετικός!!! :stuck_out_tongue: :lol: :smiley: :lol: :stuck_out_tongue:

Εγω παντως ειμαι στη διαθεση της ομαδας να προσφερω καθως ξεπερασα τον τραυματισμο κατα μεγαλο ποσοστο και δεν νιωθω καθολου ενοχλησεις πλεον, τρεμετε επιστρεφω! :twisted:

ΌΧΙ ΣΤΟ ΧΑΛAΝΔΡΙ!
ΌΧΙ ΣΤΟ ΧΑΛAΝΔΡΙ!!!

[-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<

Εγώ ακόμα πονάω…

Αλλά είμαι περήφανος που δεν πήγα σε γιατρό

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

καλά… κι εγώ είμαι λiiiiiiiίγο περήφανη στα αυτιά.
Μη το κάνουμε θέμα…

καλά… κι εγώ είμαι λiiiiiiiίγο περήφανη στα αυτιά.
Μη το κάνουμε θέμα…[/quote]

Kι εγώ

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

παιδες εγω ειμαι γαμάτα!το παπει ειναι τιγκα στα μουνια!

SHIT HAPPENS…

Κι ελεγα τι ΜΥΡΙΖΕΙ…:stuck_out_tongue:

Ολα σκατα ειναι.