Πολέμιοι τόπικ!

Μετά από τόσα άκυρα τόπικ του Ανχόλη και επειδή είμαι και μοντ, ανοίγω το τόπικ που ευελπιστώ να σπάσει τα ταμεία !!!

Πόσο πολέμιοι είστε ? Ποιούς πολεμάτε ? Ποιοί σας πολεμούν ?

Πείτε τα όλα εδώ ! Ξεσπαθώστε και χώστε όπου πρέπει !

Με ευπρέπεια πάντα γιατί σβήνονται και ποστ από τον κακό mod cozy…

Αρχίζω εγώ.

Ναι είμαι πολέμιος. Έχω πολεμήσει κατά καιρούς όλα τα μεγάλα συγκροτήματα που έχω πιάσει στο πληκτρολόγιό μου. Σύμφωνα με τον κόσμο (που ξέρει και έχει αλάθητο κριτήριο) πολεμάω τους Guns n roses, muse, deep purple, him, scorpions, pearl jam, evanescence, black sabbath, όλο το aor, toys europe και γενικά όποιον παίζει rock μουσική. Βασικά περιμένω από στιγμή σε στιγμή να με απολύσει ο Ηλίας (αν καταλάβει ότι πολεμάω όλους αυτούς).

Ποιοι με πολεμάνε :

Α.όλοι οι φαν των παραπάνω συγκροτημάτων (με τα δίκια τους πάντως)

Β. Ο σύλλογος ανθρώπων με χαμένα ποστ

Γ.ο kourou (λογοκρίνει τα κείμενά μου), o cozy k o karvou (είναι λούτρινοι κ γαύροι) και οi telisvas k chk chillin με τα συνεχή offtopic τους

Δ. Ο led zeppelin γιατί δεν τον βάζω στην υπογραφή μου

Ε. Ο Ανχόλη, με τα βρισίδια, τις απειλές στους άλλους user κ το τσεκούρωμα στην μπάλα

ΣΤ. όσοι δεν ξέρουν ορθογραφία. Και όσοι βρίζουν

Τουλάχιστον έχω και κάποιους που με στηρίζουν στον δίκαιο αγώνα μου…

Θα επιστρέψω και με άλλους πολέμιους…

Και ρωτώ εσένα τίμιε forum user : πόσο πολέμιος είσαι ???

Καταρχάς, είμαι πολέμιος μέχρι και του εαυτού μου. Ακόμα και αν πιστεύω κάτι, το αμφισβητώ σε σημείο που στέλνω στον εαυτό μου e-mail διαμαρτυρίας.

Είμαι ΚΑΙ γραφικός γιατί τους απαντάω…

Είμαι ηγετική φυσιογνωμία των πολέμιων των πάντων. Παρόλο που τα σχόλια μου για τα συγκροτήματα τα κρατάω για τον εαυτό μου, έχει αναγνωριστεί η αξία μου ως πολέμιος, αφού πάντα πετάγομαι εκεί που δε με σπέρνουν και αμφισβητώ την εγκυρότητα των posts άλλων user.

Πολλοί νομίζουν ότι πολεμώ τον Τσιρίλο, αλλά δεν ισχύει. Μου είναι τελείως αδιάφορος, και απλά ζηλεύω ότι αν και πολύ πιο άμπαλος από εμένα, αυτός παίζει μπάλα κάθε μέρα… Και πληρώνεται κιόλας… :cry: :x :x :x

Πολεμώ όσους αντιπαθούν την τεχνολογία και δε στηρίζουν με ακραίο καταναλωτισμό και gadget-ο-μάνια το ένδοξο επάγγελμα των μηχανολόγων.

Πολεμώ και όσους πολεμούν άδικα αυτούς που εγώ δικαίως πολεμώ…

Με πολεμούν:
Κανένας, γιατί είμαι λούτρινος και έχω πάντα δίκιο :stuck_out_tongue: :lol:

Βασικά δεν είμαι πολέμιος κανενός πλην των Guns n’ Roses, των Scorpions, των Pink Floyd και του Gillan για να την σπάσω στον kourou, τον rudolf και τους mods…

Ωστόσο όλοι με πολεμούν γιατί είμαι πολύ όμορφος…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

[size=1]Επίσης έχω μανία καταδίωξης[/size]

Σιχαμενε Μοντε, θα δεις εσυ! ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ΑΕΚ ΣΗΜΕΡΑ. Θα μπω με 100 διαφορετικα accounts στο φορουμ της ΑΕΚ και θα ζητησω να παρετε με μεταγραφη Τσιγκα και Χασιωτη μεχρι η διοικηση να ενδωσει στις επιθυμιες του λαου. Ασε που θα μπασω στο φορουμ τα πιο οφ τοπικ ατομα που εχω δει και θα στο κανουμε μπαχαλο. Και για να καταλαβει ο κοσμος τον δικαιο αγωνα μου, παραθετω αυτο:

Πως τολμας ν’αφηνεις εκτος εναν τετοιο πολεμιο? Συνειδητοποιεις οτι μ’αυτο τον καθιστας εχθρο σου? Ας ειναι, φασιστικο γουρουνι που λογοκρινεις και πετσοκοβεις ποστς, thou shall be vanished!

Είμαι πολέμιος των πολεμίων της κλίκας… Κουφάλες σας έφαγα!

Γεια σας παιδιά. Ήρθα κι εγώ να ρίξω την ψήφο μου.
Και πάει κάπως έτσι!!!

Λοιπόν. Εδώ πέρα στην Ανχολία πολεμάνε τους Nightwish και τη Ρεάλ Μαδρίτης. Σκουλήκια, αλί και τρισαλί.

Παραπέρα, βρίσκουμε τα νεκρά κουφάρια των ποζεράδων και των στενόμυαλων, καθώς βεβαίως βεβαίως και των Πατρινών (οι παρούντες εξαιρούνται για να μη φάμε ξύλο.) Περισσότερα μετά , αφού και θα έχω παίξει κανά δυο ματσάκια και βγάλω συμπέρασμα για το νέο ΦΙΦΑ. Μιας και το πολεμάω και αυτό μετά το 99.

Άμα ανεβάσεις φωτό σου ξανά, μην ξεχάσεις να αυτοπυροβοληθείς mate…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

!!! Είσαι ψεύτης!!

Ποιος είναι μαζί μου λοιπόν; Μοντεχρήστο; Κορίτσα;

Σιγά την ανακάλυψη

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Στηρίζω τον δίκιο αγώνα των συμ-πολεμίων Unholy και Karvou

Νόμος είναι το δίκιο του Unholy !!!

Σου σπάω τα μούτρα! Μην μπλέκετε τον karvou! Είναι προστατευόμενο μέλος της κλίκας!

μουσικα μιλωντας ειμαι πολεμιος των εξης “καλλιτεχνων”:Green Day, Linkin Park, Limp Bizkit, Evanescence, Guns “N” Roses, Scorpions(οχι με Roth), Metallica(απ’το Ride The Lightning και μετα), Children Of Bodom, Trivium, Aerosmith, Whitesnake, Coverdale γενικοτερα, Lostprophets και μαλλον ξεχναω κι’αλλους που θα τους θυμηθω που θα μου παει…

μεγάλη εξυπνάδα αυτό το topic… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ειμαι πολεμιος των βλαμενων που με την τεχνικη στη μουσικη νομιζουν οτι μπορουν να κανουν τα παντα κ ισοπεδονουν τα παντα!
του αφωνου ian Vliman!
του πιο Pop prog group floyd!
στην χαζομεταλια! ειμαι κακος φοραω μαυρα κ ειμαι σκληρος!
στην αμερικανικη ψευτοψυχεδελια!

κ στον cozy που μου εκανε μια γαματη πλακα σημερα!
:stuck_out_tongue:

Ψηφιζω λευκο! :stuck_out_tongue:

Είμαι πολέμιος αυτών που δε τους αρέσει η τριλογία Αρχοντας των Δαχτυλιδιών :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Κι εγώ… Αν δεν αρέσει αυτό, δεν υπάρχει λόγος να πας σινεμά… Εκτός αν είναι πολυχώρος και έχει άλλα ενδιαφέροντα…

Αλήθεια κανονίζουμε βραδυά bowling;

Sorry παλικαρια, αλλα εμενα δεν μου αρεσει και πολυ ο Αρχοντας… :roll: :oops:

Οσο για το bowling, δεν θα το προτιμουσα διοτι φοβαμαι μηπως με παρει η μπαλα καθως θα την πεταω.lol :stuck_out_tongue:

Ναι πολεμάμε τους γραφικούς μανάβηδες (Μετάλικα) και τους γαυρους…:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Αν ενοείς τα βιβλία τοτε να σε πληροφορίσο πως τους πολέμισα σήμερα και τους εκμηδένησα… :lol: :lol: :lol:

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>