ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΥΠΝΟΣ

Hello guys
γιατί όταν κοιμάσαι για πολλές ώρες (πάνω απο 12 και κατα τη διάρκεια της μέρας) μετά όταν ξυπνάς νιώθεις εκτός από μια περίεργη ζαλάδα και πολύ χάλια ψυχολογικά;
Σήμερα κοιμήθηκα το απόγευμα (είχα ξυπνήσει το μεσημέρι) και ξύπνησα αργά το βράδυ κατά τις 11 και ένιωθα χάλια. Πολύ χάλια όμως. Είχα και ένα σπίτι που ήταν μπουρδέλο και έπρεπε να το φτιάξω. Γενικά το ωράριο μου το έχω γαμήσει. Με νιώθει κανείς; Περνάει κανείς το ίδιο;
Προσοχή guys! Ο πολύς ύπνος δεν κάνει καθόλου καλό, το ίδιο και η απραγία!

Θυμάσαι που νόμιζες πως σε είχαν μπανάρει?Δεν αυτομπαναρίζεσαι πάλι μόνος σου?

Φιλικά!:slight_smile:

Γιατί;;

γτ εισαι τρομπας

άμα δεν κοιμηθείς το 6ωρο-8ωρο που είναι το αναγκαίο για τον οργανισμό σε πιάνει αυτός ο κλασσικός πονοκέφαλος και σκατοκατάσταση. Η θα κοιμηθείς 10-20λεπτά ή 6-7 ώρες. Άμα το μεσημέρι πας να ξαπλώσεις για κανά 2ώρο μετά θα ζαμπονιάσεις.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Λιώνω:lol3::lol3::lol3::bow:

Ρε ανησυχε γιαβρι μου,δε βαρεθηκες να σε βριζουν/χλευαζουν/μπαναρουν σ’αυτο το forum?Δηλαδη ποσο μαζοχα εισαι!
Σοβαρα ρωταω,αναμενω απαντηση.

Ανήσυχε σου εύχομαι να κοιμηθείς γρήγορα τον ΑΙΩΝΙΟ ύπνο να ησυχάσουμε από εσένα…

[SPOILER]ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΠΟΙΟΣ BAN!!![/SPOILER]

Ο πολύς ύπνος αποβλακώνει.

Σήμερα κοιμήθηκα 11 ώρες και ειμαι μέσα στην καλή διάθεση
καιρό ειχα να κοιμηθώ τόσο καλά:D

:dunno:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

http://www.dimosthenopoulos.gr/ipostiriksi/kariaggeiaka.html?rd=575
ΔΙΑΒΑΣΕ ΕΔΩ ΡΕ ΑΧΡΗΣΤΕ LUPIN ΠΟΣΟ ΚΑΛΟ ΚΑΝΕΙ Ο ΥΠΝΟΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ

ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΜΕ ΠΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΛΕΦΑΡΑ, ΧΑΡΗΚΕΣ ΤΩΡΑ ΠΑΛΙΟΚΟΜΜΟΥΝΙ?

ΠΑΛΙΟΚΟΜΜΟΥΝΙ???
WTF

ΣΑΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΕΣΑΣ ΤΟΥΣ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΕΣ-ΨΕΥΤΟΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ, ΟΛΟ ΥΠΝΟ ΚΑΙ ΥΠΝΟ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΑ GOLDEN BOYS ΣΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕ 6 ΩΡΕΣ ΥΠΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΤΑΤΕ ΑΥΓΑ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΜΑΡΟΥΛΙΑ, ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟΙ

ΑΣΕ ΜΑΣ ΡΕ ΦΙΛΕ!

  • ΥΠΝΗΛΙΑCIC +

ΡΕ ΣΥ LUPIN ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ εσύ εισαι ο πατέρ Υπνήλιος που είχα δει στο fb?

δεν εχω χρονο για fb αγορι μου, εγω κοιμαμαι 5 ωρες τη μερα γιατι δουλευω για να μου τα σκανε χοντρα και να ζω ζωαρα σε σχεση με εσας τους τσιπραιους ψευτοεπαναστατες

+κοιμηcιουc+

Εσύ ανήκεις στο προλετάριο…εμείς ανήκουμε στο τρολετάριο!!!