ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΥΠΝΟΣ

EΛΑ ΣΤΟ ΚΑΡΑΒΕΛ ΚΑΙ ΘΑ ΦΟΡΑΩ ΜΠΛΟΥΖΑ ΜΕ ΤΗ ΦΑΤΣΑ ΤΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ ΣΥΓΓΕΝΗ ΣΟΥ ΑΠΟ Ν.Δ. ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΓΝΩΡΙΣΕΙΣ!

ΕΛΑ ΤΩΡΑ ΜΩΡΗ ΛΟΥΓΚΡΑ!

ΛΟΥΔΙΑΣ ΟΠΩΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΚΥΡΙΟΙ

ΕΤΣΙ ΘΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙΣ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΒΡΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΤΗ ΜΑΠΑ ΑΛΟΙΦΗ, ΚΩΛΟΚΟΜΜΟΥΝΙ, ΣΤΑΛΙΝΙΚΟ ΣΚΟΥΛΙΚΙ!

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΟΣ ΕΙΣΑΙ???
ΕΚΛΑΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΛΥ ΤΟΝ ΠΟΝΟ:lol::lol::lol:

ΑΥΤΟ παρακαλώ να μπει στο θρεντ ευθύνης και αυτοκριτικής των Mods
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μπα,δεν αξιζει,οταν ο νεοτρομπαντικ παει να το παιξει αστειος μονο μαλακιες γραφει.
Αστειος ειναι οταν μιλαει σοβαρα.

Η μάγκια ειναι να ξεχωρίσεις πότε μιλάω σοβαρά και ποτέ αστεία:D

Μεγαλη μαγκια,οντως.

Η μάγκια η μέλιζα.

αχαχαχαχαχαχ δεν το προσεξα.
να,με επιβεβαιωσε κατευθειαν.

And the oscar goes to…8)8)8)

ολο το θεμα ειναι θεικο

:lol::lol::lol::lol:

Πω ρε μαλάκες σήμερα το γάμησα εντελώς το θέμα. Εντελώς όμως! Κοιμόμουν το λιγότερο 18 ώρες. Με ακούτε εσείς; Ούτε θυμάμαι τι ώρα κοιμήθηκα. Πρέπει να κοιμήθηκα Παρασκευή βράδυ και ξύπνησα Σάββατο κατα τις 6. Επιδαύριο. Και δεν είναι ότι έκανα κάτι κουραστικό. Απλά γενικά έχω γαμήσει εντελώς το ωράριο μου. Πρέπει επιτελους να μπω σε μια τάξη. Δε γίνεται να ζω έτσι. Δε γουστάρω να κοιμάμαι τόσες ώρες. Δε θέλω πια ύπνους. Μπορεί να είμαι τεμπέλης και να γουστάρω να κοιμάμαι, μπορεί να είναι και επειδή είμαι Ταύρος στο ζώδιο, που είναι τεμπέληδες και τους αρέσει να κοιμούνται, αλλά θα πάω κόντρα στη φύση μου. Θα γίνω δραστήριος. Και ας κουράζομαι. Δε θα πέφτω να κοιμάμαι αμέσως. Δεν πειράζει να κουράζομαι. Για τους ανθρώπους είναι η κούραση. Θέλω να κουραστώ. Ναι, θέλω να κουραστώ. Μετά από τόσους μήνες απραγίας, βαρεμάρας και κατάθλιψης, θέλω να κουραστώ, να ιδρώσω, να ζήσω. Να πάει να γαμηθεί ο ύπνος.

στα @@ μας…

F*** YOU!

your christ ρε cunt…!!!

ελιωσα στο γελιο, δεν ειχα δει τα χτεσινα ποστ… ρε μη γαματε το θεμα του ανησυχου, τραβατε αλλου να ξεκατινιαστειτε…

Γαμώτο ρε ανήσυχο πλάσμα!
Μπαίνω μετά από μέρες και έχεις ανοίξει 1000 θέματα παπαρολογίας!
Πλιζ, γίνεται να τα λες αυτά μόνο στην κοπέλα σου;
Και αν δεν έχεις βρες.
Και αν δεν βρίσκεις πάρε σκύλο.
Και αν δεν σε αντέχει και ο σκύλος τότε πάρε μαγνητοφωνάκι.

το θεμα ειναι

γιατι θελεις να μοιραζεσαι ολα αυτα που θελεις να κανεις και δεν τα κανεις απευθειας?

χρειαζεσαι να επιβεβαιωσεις τα οσα λες ή μηπως δε τα πιστευεις ουτε εσυ ο ιδιος και προσπαθεις να πεισεις τον εαυτο σου με το να τα γραφεις?

Γιατί το παιδί έτσι νιώθει…ποιος εισαι εσύ που θα τον κρίνεις?
Καλά κάνεις βγάλτα απο μέσα σου και μην κολλάς πουθενα


Αφιερωμένο στον anisixo blogger