Μιαμ

Το άνοιξα αφού τελείωσα την πίτσα και τις δύο κρέπες μου…
Λεπόν;

Ας μη λέμε ψέμματα…Μετά την πίτσα σαβούριασες και εκείνα τα σουβλάκια…Πόσα ήταν 5-6 ???

Εγώ ρε γαμώτο συνήθως δεν τρώω πολύ…Αλλά όταν μου πέφτουν φαγητά που γουστάρω,και με πιάνει και μία λαιμαργία,τότε κανένας από τους χαρακτηρισμούς σου δε με καλύπτει… :lol:

Εγώ τρώω φυσιολογικά 3 σουβλάκια και καμιά πατάτες… 8) 8) 8)

Φυσιολογικότατο σε βρίσκω…Το θέμα είναι τι σουβλάκια…Συνήθως ρε παιδιά τρώω 2 με 3…κανονικό μέγεθος…Αλλά στην καντίνα ΜΠΑΜΠΗΣ στην κηφισιά τρώω 2 με 3 μεγάλο μέγεθος(πρέπει να τα δείτε…μιλάμε τεράστια…)

Με το συμπάθειο

Oταν λεμε σουβλάκια ενοουμε γυρους?? :stuck_out_tongue:

Προχτές έφαγα:

3 σουβλάκια (που τα έφτιαξε η μαμά με κοτόπουλο)
2 σουβλάκια (με γύρο special απο τοπικό ψητοπωλείο)
4 παγωτά (3 κυπελάκια Nirvana και 1 πύραυλο Magnum)
2 μπουκαλάκια Sprite (των 500ml)
1 σοκολάτα Lacta
15 τσίχλες (νομίζω Dentine Ice)

Και Εγω παλι μεχρι προτεινος ετρωγα σαν γουρουνι , μαλλον καταπινα παρα ετρωγα , αλλα αυτη η συνηθεια μου κοπηκε … και τρωω πλεον κανονικες ποσοτητες , και αργα … ας μην επεφτε παντοφλα απο τη γυναικα , και θα εξακολουθουσα να τρωω ποσοτητες και με την ταχυτητα του φωτος …

Ntroph kai aisxos gia tetoies geloies pshfofories! Aisxos unholy! aisxos!
btw, exete dokimasei guro apo to " o guros tou pappou" ? ena guro na fas kai eisai ok (panw apo ena, mono se megales peines, meta apo apergeia peinas klp)
kai pali ntroph kai aisxos unholy! :stuck_out_tongue:

Στα off-topic είμαστε, I hope you noticed

so what? opou kai na htan, nomizes oti tha se afhna etsi? :twisted:
pantws, file unholy, vlepw anhsuxitika sumptwmata panw sou. na pas se giatro na se eksetasei gia okseia elleipsh xioumor! :stuck_out_tongue:

Και εσύ υποτίθεται πως κάνεις χιούμορ; :stuck_out_tongue:

Τρωω σαν ανθρωπος, αλλα πινω σαν κτηνος, οποτε καταχωρουμαι ως λιγο βαρυς… ΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑ (και γαμω τα topic)

Φιλαράκο St_Anger προτείνω να ηρεμίσεις!

Τρώω δόξα τω Θεώ.
Πίνω επίσης δόξα τον Πανάγαθο.

Μετά, από την βρώση και την πόση όμως, με τρώει και με πίνει ο διάδρομος του γυμναστηρίου.

Όχι ότι έχω δει αποτέλεσμα αλλά κουβέντα να γίνεται.

(για Καλαμπάκα καλά παγαίνω; )

Poios eipe oti den eimai hremos? An ginw pragmatika angry, tha to katalavei opoios prepei na to katalavei (pros apofugh pareksigisewn, den ennow ton Unholy, plakitsa tou kanw gia na tou spasw ta neura :stuck_out_tongue: )
Auta… paw na faw! :stuck_out_tongue:

:smiley: Γαλήνη & Ηρεμία 8O

Καθολου κανω απεργια πεινας να σωθουν οι φωκιες και οι χελωνες καρεττα-καρεττα.
Και να ελευθερωθει το Θιβετ απο την κινεζικη κατοχη.

Εγώ λέω να στείλουμε τον Slash στο Θιβέτ, να μιλήσει περί Chinese Democracy

Etroga san katavothra, mexri pou prin apo kana 20imero anevika se mia zygaria, i opoia anatinaxtike…Apo tote to exo riksei sta koulouria kai ta tost!!!
Pantos mou exoun pei pos i samprela pou exo stin thesi tis koilias einai mpoi…alitheia, isxyei pos o anthropos psilonei mexri ta 30 tou, etsi den einai?? Min me apogoitefsete!!!
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: