ΜΙΣΩ ΤΑ ΚΛΑΜΠ

Θα συμφωνησω και εγω.Δεν τα γουσταρω τα κλαμπ με τιποτα και πιτσιρικας οταν ημουν σπανια πηγαινα και υστερα απο πολυ πρηξιμο και φυσικα δεν περναγα καλα

ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΕΤΑΛΑΔΕΣ

Τρου, κακοί και άγριοι!
Να πηγαίνετε στα κλαμπς ρεεε, έχει γκομενάκια. :stuck_out_tongue:

Γι αυτο πηγαιναμε πιτσιρικαδες :slight_smile:

Αν και είναι σωστότατο το επιχείρημά σου, εγώ και να σκάλωνα μ’ ένα γκομενάκι, και πάλι θα το σκεφτόμουν…πόσο μάλλον να πάω να χαζέψω!!! Μα, τί λέω σήμερα…έγινα πολύ γεροπαράξενη, τρομάζω με τον εαυτό μου…

Απ’ό,τι βλέπω δε σας πήρανε και τα χρόνια αγαπητέ.

…Σε αντίθεση με την κυρία από δω. :stuck_out_tongue:

Κατά τ΄άλλα και κατ’εμέ, τα κλαμπς είναι για συγκεκριμένο mood και θέλουν και μέτρο. Πηγαίνω τα καλοκαίρια μερικές φορές και είναι μια χαρά. Σίγουρα όχι ό,τι καλύτερο, αλλά παλεύεται. Και φυσικά, παίζει ρόλο η παρέα. Έχει τύχει να πάω και με παρέα μεταλάδων πχ και να κάνουμε τρελό χαβαλέ. Αλλά νταξ, όλα σχετικά είναι.

Όσοι πάνε σε κλαμπ είναι ΤΡΟΓΛΟΙ. :stuck_out_tongue:

ο λαός κέρδισε 8)

ΚΑΙ Α ΚΑΙ ΟΥ ΚΑΙ ΡΟΚΙΝ ΤΟΥ ΛΑΟΥ

Σιχαμερά κλαμπάκια με όλους τους φλώρους και την άθλια “μουσική” σε db που σε κουφαίνουν! Και διάφορα επίδοξα ζευγαράκια να προσπαθούν να χορέψουν μέσα στο σπρωξίδι… και να καπνίζουν μέσα όλα τα μαλακισμένα! Κωλοκαπνιστές!!!

:roll:

:yahoo::yahoo::yahoo:

ρε μην είστε gay, τα κλαμπάκια γαμάνε! μαζεύουν γαμώ τους κώλους 8)

Πώς φαίνεται ο τρου μανογουόριορ!! \m/ :stuck_out_tongue:

Μαζευτειτε να παμε καμμια μερα, ετσι για τη φαση 8)

Δεν με πηρανε τα χρονια αλλα πλεον ειμαι παντρεμενος

Sent from my iPhone using Tapatalk

Oποτε τον πηρε η σκλαβια :lol:

Αστα να πανε :slight_smile:

Χαχαχα! Δεν πειράζει, μαζί με τη φαμίλια στο κλαμπ. :stuck_out_tongue:

Μπα εχουμε γερασει για τετοια.Μονο συναυλιες τωρα :stuck_out_tongue:

…αυτός είσαι, εγώ δεν θα μπορούσα να το γράψω καλύτερα:p, κιας λένε ότι και εμείς οι παντρεμένοι έχουμε ψυχή:p
:):!: