Μαγαζια με ροκ αντικειμενα

Καλησπερα, ψαχνω για μαγαζια στην Αθηνα με ροκ αντικειμενα για δωρο (αφησες, φιγουρες, κλπ κλπ)…πιο πολυ για doors, beatles ψαχνω, αλλα και γενικα…οσα μου χουν προτινει κατα καιρους, εχουν πιο πλ αντικειμενα απο μεταλ μπαντες…ξερει κανεις τπτ??

*btw, ειμαι νεος στο φορουμ, οποτε καλως σας βρηκα λοιπον :smiley:

Καλωσήρθες,αν θες συστήσου εδώ.

http://www.rocking.gr/modules/forum/forumdisplay.php?f=47

up :smiley:

Για πες καποια συγκεκριμενα πραγματα που θες.Πχ το αβαταρ σου με τον λατρεια Τζιμακο το εχω σε μεγαλη αφισα και το δινω τζαμπα,απλα κατα περιοχες εχει αρκετες μικροσκοπικες τρυπουλες γιατι παλια του πεταγα βελακια.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ναι μια τεραστια αφησα τζιμακου θα ταν τελεια, αλλα τη θελω για δωρο, οποτε δε μπορω να τη παω με τρυπιτσες:lol:, ευχαριστω πλ παντως…
βασικα ηθελα πιο πλ κατι σε στυλ κορνιζας η παππυρου που δε χαλανε ευκολα

???

μόρισον σε πάπυρο?
κακόγουστος με πτυχίο δηλαδή?

[SPOILER]
αστειευόμαστε προφανώς. καλώς ήρθες στο φόρουμ
[/SPOILER]

Μπαλαντες Savatage οκ,κλασσικο.Καμια aorια δεκτο.Αλλα ρε συ,πεσιμο με κορνιζα Doors;Αυτα ειναι γυρω γυρω τακτικες,απ’τον ασβεστη δε μπαινει γκολ που λεει και μια ψυχη…πρεπει να βγαλεις καθετη σα τον Xavi.

Καλωσηρθες κι απο μενα!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
οχι ουτε καν…βασικα και για μενα θελω, αλλα ρωτησα για δωρο γτ προηγειται:p

οσο για τη φοτο, εχει γινει μια μικροκαγκουρια…δεν ειναι μονο ο μορρισον στη φωτο:lol::lol::lol::lol:

μαλακα αληθεια χθες εψαχνα μια φωτο με μορρισον να εχει τατου αλλα σε μια φασ βαρεθηκα και δεν ειπα τπτ εδω

:lol::lol::lol::lol::lol:

ααα πες το ντεεε!