Οι Λατρείες

Λοιπόν, προσωπικότητες οποιουδήποτε χώρου που ντρέπεστε και να πείτε το όνομά τους. Τα άτομα που έχετε κάνει θεούς (μια φορά να σε δω) και ποτέ δεν είχατε την ευκαιρία να τους μαζέψετε κάπου. Για άλλη μια φορά ένα τόπικ σου λύνει τα χέρια!

Ξεκινάω με Kevin Spacey, Mike Patton, Geoff Tate, Terry Pratchett, Zlatan Ibrahimovic και θα ποστάρω πολλούς ακόμα όταν πιω καφέ και όταν μου ρθουνε.

τον Τέλη!!!

χαααχχα

:lol: :lol: :lol: :lol:

Geoff Tate/Chris DeGarmo
Klaus Meine, Rudolf Schenker, Uli Jon Roth, Michael Schenker, Phil Mogg, Pete Way, Michael Amott, Kristof Warzycha, Jozef Wanchyk, Zelimir Obradovic, Dejan Bodiroga, Φραγκισκις Αλβερτης, Παναγιωτης Γιαννακης, Δημητρης Διαμαντιδης, Χαρρυ Κλυν.

Α. θανάσης παπακωνσταντίνου κιόλας.

Toν εαυτό μου, την κόρη μου, τον Χριστό, τον Αριστοτέλη, τον Ζιοβάνι, τον John Norum, τον Μαχμούντ Αχμαντινετζάντ, τον Ιούδα, την Σαπφώ Νοταρά, την Σαπφώ (σκέτη), τον Σαλιαρέλη και την deathbitch (παρέα με τον δονητή της)…

Ρίτσα μωρό μου μπορείς να με παντρευτείς αμα θες…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ξέχασα τον [size=7]Γκουσγκούνηηηηηηηηηηηηηηηη[/size]

Τον Σαλιαρελη???
LOOOOL! :lol: :lol: :lol:

χωρις καμια σειρα προτεραιοτητας:Rob Halford, Ritchie Blackmore, Billy Corgan, Angus Young, Robert Smith, Ray Manzarek, John Densmore, Robbie Krieger, David Gilmour, Dave Murray, Lemmy Kilmnister, Bif Byford, Udo Dirkschneider, Ronnie James Dio, Ian Gillan, Cozy Powell, Yngwie Malmsteeen απο μουσικη.

Θανασης Βεγγος, Monty Pythons(οσοι εχουν μεινει), Cohen Brothers, Jack Nicholson, Dennis Hopper, Peter Fonda, Harrison Ford, Ziliet Binos, Aundrey Totu απο κινηματογραφο.

RIP: Jim Morrison, Jimi Hendrix, Ian Curtis, Janis Joplin, Monty Pythons(οσοι εχουν πεθανει), Μιμης Φωτοπουλος, Ντινος Ηλιοπουλος, Syd Barrett, Bon Scott.

Ξεχασα: τον “Geoff Potate φιλο μου τον Σταυρο”, τον εαυτο μου και εγω,τον Αντρεα απο τα Goody’s,τον Θοδωρη τον σερβιτορο, τον Θεοφα τον Godshow,τον Ηλια “Χατ-τρικ ο Delibasic” τον Αντωνη τον “τι λες ρε Μανωλη?” και τον Stojan Vranjovic.

Καλά ρε Ρίτσα από σένα δεν περίμενα… αλλα οι υπόλοιποι γιατί δεν με βάλατε στις λατρείες σας?

θέλετε να κλάψω?!?! :cry: :cry: :cry:

Θέλουμε να γονατίσεις και να ικετεύεις.

και φυσικά λατρεύω την ράνια , ωχ λάθος …

την ΘΕΑ την ράνια !!!

:wink: :wink: :wink:

θα απαντούσα twra κατάλληλος, αλλα δεν μου το επιτρέπουν οι καλοί μου τρόποι και ο cozy που έχει βάλει πομπό στο πληκτρολόγιο και βαράει στις ακατάλληλες λέξεις…

[size=1]άντε γιατί με μια μου φράση, το κλειδώνω το topic… xaxaxaxa[/size]

Εχεις τους φιλους που μπορουν να σου κανουν το κονε για να τον γνωρισεις απο κοντα … :wink: :wink: :wink:

Εχεις τους φιλους που μπορουν να σου κανουν το κονε για να τον γνωρισεις απο κοντα … :wink: :wink: :wink:[/quote]

Εχεις γνωστους στον Κορυδαλλο? :stuck_out_tongue:

Εγώ σε έβαλα, αλλά είσαι και στραβή

Εγώ σε έβαλα, αλλά είσαι και στραβή[/quote]

δεν τα λέω?8O
δεν τα λέω?8O

αφού το ξέρεις, moreeeee… είμαι koufiii και liiiigo tifliiiii… αλλα μαγαπάς ακόμα!!!:lol:

[size=1][δεν φταίω! εγώ γαμηθεί (exm) στην δουλειά][/size]

Εχεις τους φιλους που μπορουν να σου κανουν το κονε για να τον γνωρισεις απο κοντα … :wink: :wink: :wink:[/quote]

Εχεις γνωστους στον Κορυδαλλο? :P[/quote]

Eισαι αδιαβαστος εδω και πολυ καιρο ειναι εξω … :stuck_out_tongue: :wink:

Εγώ πάντως ακόμα περιμένω τον πακτωλό από την Κένυα

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Εγώ θέλω να γνωρίσω τον άνθρωπο που βγήκε Δήμαρχος με το όνομα Πενηντάρχου- Πουλημένος. Πρέπει να είναι πραγματικά πολύ άξιος για να βγήκε δήμαρχος από την πρώτη Κυριακή!!!

Αααα, θέλω να γνωρίσω και το μισό Χόλυγουντ (αυτό με τα δύο Χ χρωμοσώματα)!!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: