Οι Λατρείες

hail to Jim Morrison, Johnny Depp, Jim Carrey, Bruce Willis,Colin Farrell, Keira Knightley,Tim Burton

Ειδικά στην keira :vibrate: :naughty: :naughty:

Ξέχασες τον τρισμέγιστο Gigatron! [-X ____________________:stuck_out_tongue:

Δεν εβαλα φορουμιστες/στριες για να μην κακοκαρδισω κανεναν.O:):stuck_out_tongue:

Το έσωσες!!! :stuck_out_tongue:

Α καλά ωραίο θέμα ανοίξατε και ξεκινάω μουσικά μιας και είμαστε μουσικό φόρουν

1.Robert Jonhson είναι ο πατέρας των μπλουζ και παππούς του ροκ και δυστυχώς είνα ελάχιστα γνωστά για το άτομό του

2.S.R.V ΄το γιατί το ξέρετε όλοι άλλα ήθελα να πιώ ένα καφέ καουμπόικο με αυτόν που έπαιζε κιθάρα με την καρδιά του άσε που με τρώει η περιέργεια να μάθω για κείνο το καταπληκτικό κόσμημα που φοράει στο λαίβ στο ελ μοκάμπο

3.Εric Clapton μη φωνάζετε θέλω να δω αν θα μου την πέσει και μένα :smiley:

4.Robert Plant & Jimmy Page μαζί όμως ξέρουν αυτοί το γιατί :smiley:

5.Joan Baez Bob Dylan μαζί θέλω να μάθω άν έτρεξε τρέχει και θα τρέχει κάτι ερωτικό μεταξύ του είμαι κουτσομπόλα το παραδέχομαι :smiley:

από πολιτικούς κλπ κλπ κλπ

Ganti Palme Lennin Trotski Findel Kastro Bil Clindon

από έλληνες Παπανδρέου Γιώργο ε έχουμε τελειώσει και οι δυο αμερικάνικα πανεπιστήμια άσε που ο Γιωργάκης έζησε και Γουνστοκ Κώστα Μουρσελλά διαβάστε το Βαμμένα κόκκινα μαλλιά και θα με θυμηθείτε
Νίκο Θέμελη Ευγενία Φακίνου Μίμη Δομάζο Νίκο ΄Γκάλη Κάχι Καχιασβίλι την Νατέλα την μάνα του Άλεξ
Τζιμμάκο Πανούση Παύλο Σιδηρόπουλο Δημήτρη Πουλικάκο άρε γέροντα προσκυνάτε ρε Γιάννη Κάψη Θάνο Μικρούτσικο Λάκη Λαζόπουλο Άννα Βαγενά Λουκιανό Κηλαηδόνη αν και με αυτό το ζευγάρι μας σύστησαν κάποτε σε μια εκδήλωση στην Λάρισα κ.α

αλλά αλλά αλλά δίνω και την ζωή μου για να συναντήσω έστω ένα λεπτό τους

1.ΤΣΕ ΓΚΕΒΑΡΑ Ο θρύλος η επανάσταση προσωποποιημένη
2.ΝΕΛΣΟΝ ΜΑΝΤΕΛΑ τριάντα χρόνια κάτεργο γιατί ήταν μαύρος
3.ΟΠΡΑ ναι την θαυμάζω γιατί είναι η ώπρα
4.ΜΠΟΜΠ ΜΑΡΛΕΥ η φωνή ενός λαού πολύ όμοιου με του δικού μας
5.ΑΛ ΠΑΤΣΙΝΟ καλά τι να λέμε δεν λέμε τίποτε
6.ΜΙΣΕΛ ΦΑΙΦΕΡ πολυ την γουστάρω ως σύνολο
7.ΜΠΟΝΥ ΡΕΗΤ μετά την απώλεια των πρώτων δεκα κιλών και την απόφαση να παύσω πλέον να είμαι ξανθιά μια συνάντηση μαζί της είναι επιβεβλημένη
8.ΣΤΗΒΗ ΓΟΥΕΝΤΕΡ απλά ο ΣΤΗΒΙ
9.ΚΩΣΤΑ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ο γνωστός και μη εξαιρετέος COZY
10.ΣΑΚΗ θα κατέβεις Αθήνα να σε γνωρίσω επιτέλους???

αλλά αλλά αλλά υπάρχει κι ένας που θα ήθελα άλλη μια ζωή για να μιλάω μαζί του το όνομα αυτού

JEFF BECK όσοι κατάλαβαν κατάλαβαν για τους υπόλοιπους :smiley: :smiley:

Αριστοφάνης, Άρης Βελουχιώτης,Νίκος Μπελογιάννης, Γρηγόρης Λαμπράκης, Σωτήρης Πέτρουλας, Νίκος Τεμπονέρας, Κορνήλιος Καστοριάδης, Τζίμης Πανούσης, Νίκος Ξυλούρης, Tony Iommi, Warrel Dane, Leif Edling, Karl Willets, Κarl Marx, Hernesto “Che” Guevara, Χριστόδουλος Ξηρός (αθώο θύμα που κατακεύασαν οι αληταράδες της αντιτρομοκρατικής χωρίς κανένα αποδεικτικό στοιχείο απαξίωσε το τρομοδικείο και τους αμερικανοτσολιάδες όπως έπρεπε), Νίκος Κουνταρδάς, Βασίλης Στεργίου, Ταράσιος Ζαντορόζνι, Μάκης Κυριακόπουλος (αν και διαφωνώ μαζί τους μόνο και μόνο λόγω του πολέμου που διεξάγει το κράτος εναντίον τους χωρίς ουσιαστικές αποδείξεις για τίποτα κερδίζουν τον απεριόριστο σεβασμό μου).

Αν και δεν λατρεύω κάποιον,αναφλερω τους εξής:

Otep(πιστεύω ότι έχουν την καλύτερη νοοτροπία για συγκρότημα του είδους,και όχι μόνο)

Janis Joplin(και μόνο η φωνή της μου δίνει μια τρομερή ηρεμία)

Neil Young(χωρίς σχόλια)

επανέρχομαι σύντομα

Γιαννης Μπεζος, Λακης Λαζοπουλος, Αλ Γιουργκενσεν, Λεμμυ, Τζορνταν, Ζιοβανι…

Κυργιακος!!!

Σύντομα θα είναι και σε εμάς λατρεία 8)

Άλλο ένα έμορφο θρεντ από τον Ανχόλη :smiley:

  1. Τους Spike Lee, Woody Allen, Darren Aronofsky, Tim Burton και Stanley Kubrick από σκηνοθέτες.
  2. Τους Μαινάρδο, Mike Patton, Les Claypool και Warrel Dane από μουσικούς.
  3. Τον Chavez από πολιτικούς.
  4. Τον Θανάση Παπακωνσταντίνου, Γιάννη Αγγελάκα, Σωκράτη Μάλαμα, Αλκίνοο Ιωαννίδη και Θάνο Μικρούτσικο από “ό,τι-απέμεινε-απ’-την-ελληνική-σκηνή”.

Και ό,τι άλλο θυμηθώ αργότερα.

Δε νομιζω να ειναι σε ολους!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol:

[SIZE=“7”]ΜΠΑΤΙΣΤ[/SIZE]

τσε γκε βαρα…ενας ανθρωπος που μεχρι και δεξιοι τον παραδεχτηκαν!!1

Ερνέστο Τσε Γκεβάρα

Τώρα τα διάβασα όλα#-o #-o #-o

Dusan

Dusan και manos87+Therion :stuck_out_tongue:

Ιvkovic?

:lol:

όχι,αυτός είναι σοβαρός προπονητής