Το βζζζζζζζν

Να κοιτάξω Παράωρες αύριο για προκήρυξη?:stuck_out_tongue:

Η για προκηρυξη ή για γαμωσταυριδια σε περιπτωση αποτυχιας…

πιειτε κανενα ποτηρακι κρασι η φατε γιαουρτοσκορδιον και θα δειτε. παντως εγω ψεκαζομαι με ενα σπρει:p ε κανει τη δουλεια του. και το βραδυ μαστουρωμα με ταμπλετες:D:p

Μόνο μια λύση υπάρχει για το πρόβλημα, πάρτε ένα σπάγκο, δέστε το δόντι σας στον πρφυλακτήρα του αυτοκινήτου σας και βάλτε καποιον να ξεκινήσει απότομα. Μετά πέρνετε το αποριζωμένο δόντι και εύχεστε στην νεράιδα των δοντιών να αποκτήσετε +3 Armor Class εναντίον κουνοπιών.

Εχω evil alignment και δεν μου μιλαει η νεραιδα :frowning:

Edit: Μολις ειχαμε την πρωτη απωλεια. Ο εχθρος μας πλησιασε και μας τραυματισε στον δεξι ωμο.

Υπάρχει και άλλη λύση καλυφθείτε ολόκληροι με σεντόνι εκτός από την περιοχή των όρχεων έτσι τα κουνούπια θα προβούν σε κατάποση σπέρματος χωρίς να χρειαστεί να τους κάνετε δώρο διαμάντια πρώτα. Έτσι όλοι κερδίζουν εκτός από τα κουνούπια.

Ναι, και αν με τσιμπησουν μετα θα ειμαι πρησμενος… (αυτο βεβαια μπορει να ειναι και καλο :p)

Αρχισα χημικο πολεμο :stuck_out_tongue:

Σε λιγο παω σε σπιτι φιλου, θα φροντισω να πιω για να μην με πλησιαζουν τα βλαμμενα.

(Δεν εχω αναπτηρα)

Ρε οντως δε σε τσιμπανε αμα εχεις πιει?
Γιατι δε με τσιμπανε ποτε.:p:p

Παντως χθες αφοτου κατεβασα το κρασακι δεν πρεπει να με τσιμπησαν.

Eμενα με μαγαρισαν τα ατιμα :frowning: ειμαι γλυκοαιματη μαλλον
κακο ψοφο να χουν
και που κοιμαμαι κουκουλωμενη παλι τα ιδια…εγω θα πεθανω απο ασφυξια και αυτα θα κανουν παρτυ
Αυτο το βζζζζζζζνν παντως ειναι τρομερα εκνευριστικο :evil:

Γυρνας στις 5μιση μετα απο λιωσιμο εξω ξεροντας οτι εχεις στη διαθεση σου μονο 2 ωρες υπνου γιατι πρεπει να σηκωθεις για να κανεις εξετασεις αιματος.Ελα ομως που με το που ξαπλωνεις και ενω κλεινουν τα ματια σου και παει να σε παρει ο υπνος ακους ενα σπαστικο ‘‘βζζζζζζζν’’ και πραγματικα σεληνιαζεσαι.ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΣΠΑΣΤΙΚΟ!ΨΟΦΟΣ ΚΩΛΟΚΟΥΝΟΥΠΑ!:evil::evil::blow:

χθες σκοτωσα καμποσα κουνουπια με το χερι στον αερα ε!

το ενα στο σκοταδι μαλιστα…:!:

sweet revenge…

Αυτο θα βαλω σπιτι μου.
http://www.in.gr/news/article.asp?lngEntityID=1020996

Tελικα εισαι ο ιδιος ο Μιγιαγκι. Να δοκιμασεις να σκοτωσεις κουνουπια και με chop sticks.