Το βζζζζζζζν

Ω ρε π@#τσα ο κώνωπας! :expressionless:

Το πιο σπαστικό που μου συμβαίνει τις τελευταίες μέρες είναι τα κωλοκούνουπα έρχονται πάνω μου μόνο όταν είμαι στο PC, το πρωί στη δουλειά και το βράδυ σπίτι. Ειδικά στη δουλειά αντιπαλευόν. Το καλύτερο είναι αυτό που βάζεις πάνω στο δέρμα σου. Και η παπαρδέλειος τακτική των αερίων (aka Chemical Warfare) ίσως ειναι λύση.

Μην ξεχνιόμαστε όμως.

εγω εχω εναν συγγενη που τον τσιμπησε σφυγγα εκει8O8O8O

τουλαχιστον θα έλεγε για 2 μερες οτι είχε τεράστια καμπανέλια :smiley: ( χιουμορ παντα χωρις παρεξήγηση)

τι να τα κανεις τα τεραστια καμπανελια αν δεν μπορεις να τα χρησιμοποιησεις?
δεν τον ρωτησα λεπτομεριες παντως πρεπει να πονεσε πολυ

Εγώ οχυρώθηκα με κάτι σίτες κ έχω βρεί την ηρεμία μου.Τέντα ανοιχτά τα παράθυρα το βράδυ αλλά ο ωχτρός απ έξω:)

Η λύση είναι τα ξύδια. Δε σε τσιμπάει τίποτα ;Ρ

η λυση ειναι να μην ανοιγεις παραθυρο το βραδυ, εκτος αν εχει σιτα.προτιμω να λιωνω απο τη ζεστη παρα να ακουω το βζζζζζζζν(ναι, μετρησα τα ζ)

Νομίζω ότι να πίνεις τα ξύδια είναι καλύτερα. Άσε που άμα τα πιεις όλα, δεν καταλαβαίνεις τίποτα, όσο και να τσιμπάνε τα ρημάδια. Χικ…:stuck_out_tongue:

εγω την λυση για το “βζζζννν” την εχω βρει, για τα τσιμπηματα δε πανε στο διαολο, θα φυγουν καποια στιγμη. Ο υπνος ειναι το θεμα μας.

κοιμαμαι με το μαξιλαρι πανω στο κεφαλι, οποτε δεν πλησιαζουν αυτια…ηχομονωση…


Listening to: Shels - The Killing Tent
via FoxyTunes

Μια ειναι η λυση: Χημεια ρεεεε. Βαζεις το φονικο οπλο στην πριζα, βγαζει αυτο τα δηλητηρια του και κοιμασαι μια χαρα μαστουρωμενος παρεα με τα κουνουπια.

Δεν κατάλαβες!
Τα σημερινά κουνούπια είναι εκπαιδευμένα στα SWAT. Σκάνε με μάστες ΡΒΧΠ και οι παστίλιες, φιδάκια κλπ τους κλάνουν δυο μάντρες!

Ε τοτε καθε βραδυ κλασμενος :stuck_out_tongue:

Απο κουνουπια και μυγες εχω ζησει μαρτυρικους υπνους κατα καιρους. Δεν εχω δοκιμασει ποτε εντομοαπωθητικα ουτε κερια ουτε τιποτα, η καλυτερη λυση ειναι η σιτα στην πορτα τα ξεφορτωνεσαι μια για παντα και αυτα και πολλα αλλα ανεπιθυμητα εντομα. Δυστηχως εδω που σπουδαζω δεν εχω σιτα στο σπιτι οποτε θα αρκεστω να δοκιμασω κανα φιδακι η τιποτα τετοιο…

εγώ τρώω 2 πιτογυρα με μπόλικο τζατζικάκι και μου κλάνουν τα κουνούπια!που να έρθουν να τσιμπήσουν :stuck_out_tongue:

Χεχε, η καλύτερη δουλειά :stuck_out_tongue:

Ρε κωλοπαιδο τωρα με λιγωσες!!!Τα γαμημενα τα μαθηματικα σ ανοιγουν την ορεξη…

Τωρα παιρνω τηλεφωνο…

Οσον αφορα τα κουνουπακια εμενα δεν μ τσιμπανε!!!8)8)8)8)
Αφου δεν ειναι χαζα…ξερουν οτι αμα ρουφηξουν το αιμα μ θα πεθανουν!!!
Ειναι σαν δηλητηριο!!!:lol:

Τα κουνουπχια σκοτωνουν εκατομυρια κοσμο ετησιως με τις αρρωστιες που μεταδιδουνε.

Χτες ημανε με το λαφτοπ στο κρεβατι και ανα 2 λεπτα κολλουσε ενα κουνουπι στην οθονη.
Το ζουπαγα με το δαχτυλο. Αυτο κρατησε επι μιση ωρα.
Δεν ξερω απο που διαολο ερχοντουσαν παντως ηταν γενοκτονια.

Αρχισα ανταρτοπολεμο για να εκδικηθω για την χθεσινη βραδια (δειτε Παραωρες). Κατεβασα 2 προγραμματα τα οποιο εκπεμπουν ηχους που ζαλιζουν τα κουνουπια. Το αν πραγματικα δουλευουν δεν ξερω, παντως τοση ωρα δεν με εχει τσιμπησει κουνουπι.

Τα αυτιά σου πως είναι??:stuck_out_tongue:

Ειναι σε αλλες συχνοτητες, δεν ακουω κατι (εχω και μουσικη ταυτοχρονα :p).