Έρχονται!

Στις 25 Οκτώβρη…

Να ρωτίσω ποιοι??

Στις 25 πρωι πρωι θα μάθεις

ναι ρε εγω θα τουσ πάρω απο το αεροδρόμιο… πήρα ρεπό…

Φευγεται για Sweden τοτε?

οχι ακομη
ειναι νωρις αλλοι ερχονται 25/10

Wraia… POIOI???

γενικά ρε παιδί μου…έρχονται

Tα χριστούγεννα μήπως? :lol:

Το πάσχα σίγουρα… :lol: :lol: :lol:

Twra pou to filosophisa meta kai apo tin parainesh tou filtatou rudolf nomizw oti boroun na pesoun ouranokatevatoi ana pasa stigmh… The truth is out there…

Εχει δίκιο ο Τέλης. Θα σας πέσει το σαγόνι αν μάθετε ποιοι θαρθουν. Τετάρτη πρωί η επίσημη ανακοίνωση-Μάγκες θα τρελαθούμε τελείως…!

Μου φαινεται πως μας δουλευουν…

Επ, αυτό είναι δικό μου μάστορα! :twisted:

Επ, αυτό είναι δικό μου μάστορα! :twisted:[/quote]Eisai o David Dukowni???(h’ pws grafetai telos pantwn)

  1. Duchovny γράφετε
  2. Το μότο το είπε ο Deep Throat στον Μόλντερ πριν ξεψυχήσει.
  3. Είμαι ο μεγάλυτερος x-files fan οπότε έχω την απόλυτη ιδιοκτησία του μότο!

:stuck_out_tongue: :lol: :stuck_out_tongue: :lol: :stuck_out_tongue: :lol: :stuck_out_tongue: :lol: :stuck_out_tongue: :lol:

αυτό το topic μου θυμίζει το τραγούδι: θα ξανααααάρθει…δε μπορεί παρά μια μέρα να ξαναααααάρθει…

πιστεύω πως καταλάβατε ότι βαριέμαι.

και όσον αφορά τα x-files, καλή σειρά. μια από τις τελευταίες που έβλεπα τον τελυταίο καιρό πριν κλείσω μια και καλή την τηλεόραση μου. πάνε 2 χρόνια που έχω να δω τηλεόραση σπίτι μου. συνήθως άμα πάω σε κανα φίλο και τυχαίνει να την έχει ανοίξει ρίχνω καμιά ματιά. τιποτα παραπάνω.

Τι λες ρε φίλε; Εμάς μας ρώτησες; Ακους εκεί μεγαλύτερος… :smiley: 8) :wink:

Καλά, περιμένετε ως αύριο το πρωί που θα ανακοινωθούν!

Οι Πυξ Λαξ για ένα τελευταίο αποχαιρετιστήριο live; :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: 8)