Κλειδαράααααααας

Ποιος είναι ο κλειδαράς που κλειδώνει ότι καλόγουστο και έξυπνο γράφεται στο φόρουμ;

Ποια είναι η καθυστέρα;

Karvou ο κλειδοκράτωρ!!8)

Σ’αγαπάμε ρε:p

Ωχ… Μεθυσμένο είναι αυτό (πάλι)!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Πλάκα στην πλάκα, ξέρεις πόσο καιρό έχω να κλειδώσω κάτι? :frowning: :frowning:

#-o

Έπαθε στέρηση, τρελάθηκα!!! :lol3:

Οοοοολοι σε αγαπαμε!!!:smiley: :smiley: :smiley:

Εγώ δεν το εννούσα…:-s

8O #-o
Λεγε τετοια…

Μοντε δεν νομιζω οτι στο τοπικ GAY τα τελευταια ποστ ηταν ακυροτητες, (με ελαχιστες εξαιρεσεις βεβαια) στο τα τελυταια ποστ ηταν σοβαρες αποψεις με επειχηρηματα και πιστευω υπαρχει περιθωριο για να συνεχιστει η κουβεντα.

Συμφωνώ με monte… Κανένας δε θα άλλαζε άποψη, γράφονταν άσχετα και άκυρα και το είχαμε προειδοποιήσει. Από το να καθόμαστε να διαγράφουμε ότι θεωρούμε προσβλητικό (που ήταν πολλά) είναι προτιμότερο να το κλειδώσουμε και να λήξει η υπόθεση. Έχουμε και ζωές. Δε θα κυνηγάμε από πίσω ένα ένα τα ποστ…

Ναι αλλα ειχε αρχισει μια σοβαρη κουβεντα τις 2 τελευταιες σελιδες ειχει αρχισει μια πολυ ενδιαφερουσα κουβεντα στη οποια ηθελα να συμετασχω και εγω περισσοετερο και τη χαλασε ενα ακυρο ποστ, ελεος δηλαδη!#-o

Οσον αφορα το “εχουμε και ζωες” καταλαβενω οτι ολοι εχουν και αλλες δουλειες αλλα ειναι σαν να μου λες βαριεμαι να καθομαι να κοιταω καθε ποστ. Οκ μπορει και εγω αυτο να εκανα στη θεση σου, αλλα αν ειναι αφηστε το ανοιχτο αφηστε αυτους τους 5-6 που θελουν να κανουν σοβαρη κουβεντα να την κανουν και αν δουμε κανα ακυρο ποστ να κραξουμε και εμεις.

Παρεπιπτωντως εδω και κανα 5 λεπτο το βλεπω ανοιχτο το τοπικ δεν πιστευω μολις κανω υποβολη στο ποστ να ξαναδω λουκετο.

ανοικτό θα μείνει, εκτός αν γραφεί τίποτα άκυρο πάλι. Και αυτή τη φορά θα είναι η τρίτη παρατήρηση και η τελευταία…

ΥΓ. Προφανώς σου λέω, “βαριέμαι να κοιτάω κάθε ποστ”. Δεν κάθομαι να διαβάζω το τι ακούει ο καθένας κάθε στιγμή για παράδειγμα…

Δε μιλαω για τετοια ποστς.