Πώς να ξεφορτωθώ την γειτόνισα;

LOOOOOOOOOL.
Γαματο! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

έχω νεύρα.να την καθαρίσω σήμερα εγώ?

Θες να παμε μαζι??? Θελω και εγω να καθαρισω κοσμο αυτον τον καιρο, θελω να κανω προπονηση και για αλλους φονους!!!

αν ακους ολη μερα στο full ACDC… :P[/quote]

Έλα ρε το αυτό το κάνω τα τελευταία 17 χρόνια και ακόμα δεν καταλαβαίνει τίποτα. Από τη δική μου μουσική (των drums) περιμένω μπας και μου κάνει την χάρη :stuck_out_tongue:

Stripped Raped And Strangled εξερετικα αφιερωμενο στην γειτονισσα σου απο μενα :twisted::twisted:

Τι μουσική ακούει η γειτόνισα; Παίξε κανα λαικό στο ενδιάμεσο του set για να στανιάρει!!!:lol:

Αν η γειτονισσα ειναι σαν τη γρια στο"συγκατοικοι με το ζορι(ben stiller,drew barrimor)’'δεν προκειται να τη
ξεφορτωθεις με τιποτα…παρ’ολα αυτα σου χω λυση…αν ειναι μεσης ηλικιας πηγαινε της σοκολατακια,αν ειναι πιο μεγαλη,καν’της κανταδα με κιθαρες κ τα συναφη(ξερεις να παιζεις???)…Αν τα κανεις αυτα κ δεν χαμπαριασει,γραφτην και παιξε ακομα πιο δυνατα,βγαλε κ τις μοκετες:p.Πριν βγαλεις τις μοκετες μπορεις να υποδυθεις τον σουπερ ηρωα,βαζοντας ενα φιλο σου να προσποιηθει τον τσαντακια κ συ να πας να τη βοηθησεις,να τρεξεις να τον πιασεις κ να της δωσεις πισω τη τσαντα της…Θα εισαι για παντα ο σωτηρας της8O …καλο??

και μετα θα σκασει και ο πανος μιχαλοπουλος πανω στη μηχανη και θα σου πει να πατε να χορεψετε σε μια ντισκο οπου πινει το ποτο της η σοφια αλιμπερτη…???#-o #-o :lol:

Και μετα θα ερθει ερθει κ ο σταματης γαρδελης και θα πει "Με θυμασαι ρε “π@%$τη?” κ θα τα κανει ολα λιμπα…:lol: #-o

http://www.youtube.com/watch?v=aA8n_bWVZGI :lol:

ο μπιλιας ποτε σκαει μυτη?

Xaxaxaxaxa πριν καμποσο καιρο θυμαμαι που ειχαμε μαζευτει για τζαμαρισμα. Ειχε βγει μια γιαγια απο το διπλα μπαλκονι και( ευγενικα μπορω να πω) μας ελεγε να σταματησουμε με τα μαραφετια.
Εγω προτεινω κατι απλο. Απο τη στιγμη που παιζεις σε ωρες εκτος κοινης ησυχιας δεν εχει το δικαιωμα να σου απαγορευει να παιζεις. Μην ανοιγεις πορτα στην αναγκη αν σε ενοχλει με επισκεψεις. :stuck_out_tongue: