Τόπος καταγωγής

kefalonia…an kai eimai apo ithaki… :roll:

Κι εσύ Μακεδόνας ρε μεγάλε? Σε έκοψα από τηνα ρχή εγώ ρε… Παιδί… από τζάκι!

Κι εσύ Μακεδόνας ρε μεγάλε? Σε έκοψα από τηνα ρχή εγώ ρε… Παιδί… από τζάκι![/quote]

:lol: Εγω κι ο Αγιος Βασιλης :lol:

καλέ ο Αγιος Βασιλης ζεί στην Λαπωνία! :stuck_out_tongue:

Κωνσταντινούπολη - Μακεδονία

huh???
Opws leme Patra- Aitoloakarnania?

Σύρος ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!! :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|=

Κι εσύ Μακεδόνας ρε μεγάλε? Σε έκοψα από τηνα ρχή εγώ ρε… Παιδί… από τζάκι![/quote]

:lol: Εγω κι ο Αγιος Βασιλης :lol:[/quote]

Ερυθρολλλλλευκε Αγιε Βασιλλλλλη, παιδι του Κοκκαλλλλλη, γιατι ο ΠΑΟΚ εχει να παρει πρωταθλλλλημα 20 χρονια???

Μακεδονία-Κυκλάδες (πάνω απ’τ’αυλάκι) :lol:

όπως (δεν) λέμε Μακεδονία-Σκόπια 8O

οι πελοποννήσιοι έχουν επικρατήσει βλέπω. έτσι… 8)

ΒΕΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Ελπιζω να μην εχεις καμια σχεση με το Κουβαρεικο απο την Κοκκαλα :lol:

Λοιπόν το ξεθάβω για να απαντήσουν και οι νέοι/ες users του Forum…Vamonos…:smiley:

Ναι ε; Τότε πρέπει να έχω αρκετά υψηλό IQ! :stuck_out_tongue: Έχω λίγο από Πελοπόννησο(κι εγώ!), λίγο από την αδικημένη Ήπειρο, αλλά στην ουσία Αθηναία δεν είμαι;; :-k Ούτε καν οι γονείς μου έχουν ζήσει εκεί από όπου κατάγονται!
Πάντως γενικά είναι τρελό mix οι καταγωγές… το θέμα είναι μάλλον εσύ τι αισθάνεσαι… #-o

Αιώνια απορία μου και ταιριάζει κάπως στο τόπικ:
Γιαπωνέζα παντρεύεται Αφρικανό. Το παιδί πώς θα μοιάζει;; Αν είναι κανείς πρόθυμος για διασταύρωση να μας το πει! :lol:

Κάπως έτσι! :stuck_out_tongue:

…εγώ τότε πρέπει να είμαι “καθυστερημένο” που ο τόπος καταγωγής των γονιών μου απέχει το πολύ 50 χιλιόμετρα! :-s (ευρύτερη περιοχή της Λαμίας)

:lol: :lol:

Θανατηφόρος συνδυασμός τελικά…:slight_smile:

Εντάξει, αυτή είναι τραγουδίστρια (Crystal Kay)! :roll:

Άλλες περιπτώσεις δεν είναι και τόσο …θανατηφόρες! :lol: :lol:

[SIZE=“6”]ΑΡΚΑΔΙΑ[/SIZE]

Kαλαματα - Σκυρος!:smiley:

Αα… ευχαριστώ προσωπική μου εγκυκλοπαίδεια, μου έλυσες την απορία! :lol: Έχω δει τόσους συνδυασμούς, αυτό δεν το φανταζόμουν! Δεν είναι και άσχημη…

Ευχαρίστησή μου… :slight_smile: