Και ομως φιλε μου... εισαι ο μεγαλος τυχερος

Ναι, εσυ, ο ψηλος. Θελεις να μυηθεις στο σκοτεινο κοσμο της μεταλ. Δεν ξερεις πως να το κανεις, ομως.

Κερδισε τωρα τη μοναδικη ευκαιρια να αγορασεις μια μπλουζα Watain - Lawless Darkness, και ασε τους αλλους να κλαινε που δεν προλαβαν. Πωλειται στην εξωφρενικη τιμη των 7 ευρω, ή ανταλλασσεται με CD της επιλογης μου (πανευκολα).

Το μεγεθος ειναι medium, εχει φορεθει ελαχιστα και η μαρκα ειναι fruit of the loom. Οπως μπορειτε να διαπιστωσετε ιδιοις ομασοι, προκειται για πραγματικο κελεπουρι…

Edit: Πωληθηκε

γινεται ψηλος και medium ?? :stuck_out_tongue:

το 'χασες στο medium. ολα τα υπολοιπα ταιριαζαν απολυτως πανωμ. συγγνωμη :stuck_out_tongue:

Ολοι πηγαμε απο medium μαλλον.

pare gia trade ena cd:
venom - leave me in hell
k ekei 8a fanei an o pshlos einai k palios…:wink:

Δεν ξερω για σας, αλλα εγω ειμαι ψηλος (αν και οχι ιδιαιτερα) και φοραω small οποτε μια χαρα γινεται. Eυκαιρια να χασετε μερικα κιλακια. ;p

Δε μ ενδιαφερουν συλλογες ρε συ, θενκς παντως. Εκτος και αν εχεις καμια που να με ενδιαφερει γενικα με κανα b-side / ακυκλοφορητο φαση, την ανταλλασσα ευκολα με το Commandments των Tiamat πχ που εχει δυο κομματια που με ενδιαφερουν.

On hold για την ωρα για πιθανη πωληση / ανταλλαγη. Βαζομεν επισης μερικα πραγματα που δινω αυτο τον καιρο μηπως τυχον ενδιαφερουν κανεναν.

Βινυλια:
Machine Head - The Blackening DLP 20
Machine Head - Through The Ashes of Empires 15 (σφραγισμενο)
[COLOR=“Red”]Nevermore - Enemies of Reality 11[/COLOR]

CD:
Terrorama - Horrid Efface 4

Επισης, αυτη η μπλουζα απο Danzig, official merch, μεγεθος small γραφει, αλλα δυστυχως ειναι το Αμερικανικο small = medium (ολα τα Αμερικανικα νουμερα ειναι σημαντικα μεγαλυτερα). 10 ευρω τη δινω, σε spoiler να μη γεμιζει σε σελιδα.

Ηταν και αλλα, αλλα τα περισσοτερα εφυγαν / κρατηθηκαν απο φιλους / γνωστους. Γενικα ο,τι βαζω ειναι κατασταση [COLOR=“RoyalBlue”]like new[/COLOR], τα δινω γιατι τα εχω διπλα / τριπλα και δεν βλεπω λογο να τα κραταω. Αν καποιο βινυλιο ή CD εχει κατι μεμπτο το αναφερω, παιζει και ενδεχομενο trade αν εχετε κατι που να ψηνει ε.

Ανανεωσουλα. T-shirt Watain και lp Nevermore εφυγαν για αλλα, καλυτερα σπιτια και προστεθηκε μια ανανεωμενη φωτο της Danzig.

Το Blackening παντως σε περιπτωση που το σκεφτεται κανεις προκειται για κορυφαια κοπη, το δινω γιατι εχω την εκδοση που εχει διπλο CD και DVD. Το τζακετ ειναι φτιαγμενο απο σκληρο χαρτι καλης ποιοτητας και το εχω κρατησει οπως το πηρα.

Χριστουγεννα. Μερες γαληνης, οικογενειακης θαλπωρης. Ελα ομως που η θεια Ασπασια σε εχει καλεσει για φαγητο και δεν εχεις τιποτα να φορεσεις…

Μην ανησυχεις, φιλε μου! Οι μικρες αγγελιες του Rocking.gr ειναι εδω για να δωσουν τη λυση! Αγορασε τωρα το καταπληκτικο αυτο συνολακι Necros Christos στη τιμη των 14 μολις ευρω και δωσε το δικο σου στυλ στις Αγιες τουτες μερες.

Φωτογραφια του t-shirt δεν παρατιθεται γιατι ειναι τελειως καινουργιο, το δοκιμασα, ειδα πως δε μου εκανε και μπηκε στη ντουλαπα. Το μπλουζακι ειναι fruit of the loom και το μεγεθος small, αλλα ειναι μεγαλυτερο small απο αλλα που εχω παρει, λιγο μικροτερο απο medium το λες.

http://www.van-records.de/products/de/Clothing/Necros-Christos-Baal-T-Shirt.html

Ρε συ Γιαννη, τιποτα σε large (μην πω extra large) δεν εχει το μαγαζι;

Εχω μια - δυο σε medium, αλλα αυτες θα τις κρατησω. Aπο μπλουζες δεν εχω κατι αλλο να δωσω μωρε, τις βγαζω λιγες λιγες για να κανω και λιγο χαβα. ;p

Οποιος θελει κατι ταχυδρομικως παντως βολευεται η δουλεια, paypal και αποστολη συστημενου.

στο ΑΜΑΝ-teleshoping δουλευες και το παρουσιαζεις ετσι? :stuck_out_tongue:

Εννοειται! Εσυ τι το χεις αυτο το νικ; Παρε κανα βινυλιο Μασιν Χεντ. ;p

εχω μαθει με cd
αν ειχες καμμια μπλουζιτσα στο νουμερο μου θα την τσιμπαγα

Μπα δεν εχω κατι αλλο. Αν ειναι να προσθεσω τιποτα παιζει να βαλω ο,τι εχω διπλο (με ελαχιστες εξαιρεσεις), συμπεριλαμβανομενου περισσοτερα του ενος format. Ειναι μια λιστα με καμια 30ρια πραγματα, αλλα αυτα απο το νεο ετος.

bump!

Καλησπερα, φιλοι μου. Θελω τα χρηματα σας. Στελνω και συστημενο, κανω γαματο πακεταρισμα, ευκαιρια να το διαπιστωσετε.

Βινυλια:
Axeman - Arrive (φινο, πσαγμενο μπλακ μεταλ - Red - lim. to 100) 20
Machine Head - The Blackening DLP 20
Machine Head - Through The Ashes of Empires 15 (σφραγισμενο)

CD:
Terrorama - Horrid Efface 4

T-shirts:
Danzig (εχει φορεθει δυο φορες) 10

Necros Christos (ολοκαινουργια) 14
http://www.van-records.de/products/de/Clothing/Necros-Christos-Baal-T-Shirt.html

Και ομως ειναι αληθεια. Επρεπε να φτασει το ετος 2012 για να μεινει ο Αγιος Βασιλης ανεργος τουτες τις γιορτες. Εδω δεν πουλαμε, ΧΑΡΙΖΟΥΜΕ.

ΝΕΕΣ ΜΕΙΩΣΕΙΣ τιμων. Οχι οτι ειχα κανει καμια μειωση πριν, να 'χαμε να λεγαμε. Τα βινυλια και να μου μεινουν δισκαρες ειναι, δεν με χαλα καθολου, οι μπλουζες ομως πρεπει να φυγουν. Αντε, παρτε τις.

Βινυλια:
Axeman - Arrive (φινο, πσαγμενο μπλακ μεταλ - Red - lim. to 100) 20
Dokken - Beast From The East DLP (cut out) 10
Machine Head - The Blackening DLP 17
Machine Head - Through The Ashes of Empires 14 (σφραγισμενο)
Paradise Lost - The Anatomy of Melancholy DLP 14

CD:
Terrorama - Horrid Efface 3

T-shirts:
Danzig (official merch - εχει φορεθει δυο φορες) 8
Αμερικανικο small = Ευρωπαικο medium

Necros Christos (official merch - ολοκαινουργια) 12
small αλλα σημαντικα μεγαλυτερο, πιο πολυ medium το λες
http://www.van-records.de/products/de/Clothing/Necros-Christos-Baal-T-Shirt.html

bump! Οι μπλουζες ανταλλασσονται κι ολας με πσαγμενα CDs. Και τα βινυλια. Κανω γαματο πακεταρισμα λεμε, παρε κοσμε!

bump! Προσθεσα λιγη ακομα σαβουρ… εεε, γαματη πραματεια ηθελα να πω! Παρτε τιποτα, ειναι πολυ καλα σας λεω.

bump! Παρτε τις μπλουζες γιατι θα τις δωσω στις γατες να κοιμουνται σε κατι μαλακο.