Ας μου πει καποιος!

ρε παιδιά τι να πω? πολλές αποχωρήσεις… εγώ όταν μπήκα στο φόρουν είδα μια ωραία παρέα με κοινό γνώμονα την μουσικη που άλλοτε έκανε πλάκα άλλοτε μιλούσε σοβαρά…πάντως περνούσε καλα!! και τώρα αυτό όσο πάει ισοπεδώνεται… κρίμα πάντως… βεβαία δικαίωμά τους να μην ξαναμπούν (βασικά να μην ξαναποστάρουν γιατί κι αν δεν τους ξέρω σχεδόν καθόλου δεν νομίζω ότι θα τους πάει η κερδιά να μην ξαναμπούν…-κι αυτό φάνηκε και από το τελευταίο ποστ του ανχόλι…)ελπίζω να βιαζόμαστε να τους αποχαιρετήσουμε…(με σειρά αποχώρησης) ανχόλι , telisva , chik_chillin we want you back αν πάλι δεν ψήνεστε τι να πώ? =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> (ένα χειροκρότημα για άλλα αυτά που είπατε εδώ-συμπεριλαμβανομένων των κακίων για τις αν μη τι άλλω αξιόλογες προτιμήσεις στη μουσική!)

byeeeeeeeeeeeeeeee

Ti na pw re gamwto… Se ola ta kala forums oso pernaei o kairos h parea “stravwnei”. Ekei pou exeis synh8hsei na milas me kapoia atoma pou eite apoteloun proswpikous sou logous gia na synde8eis, eite apoteloun thn “psyxh tou forum” kapoia stigmh gyrnan ta panw katw kai thn kanoyn! Oi palioi, oi wraioi… Yparxei st’alh8eia kalos logos gia apoxwrhsh?

Epishs symfwnw oti 8a prepei na ginetai proeidopoihsh me pm s’ayton pou katapatei tous agrafous nomous.

Respect stous palious.

φερτε τον νικοπολιδη του ροκιν πισω!!

nai :frowning: an k den ton kserw, evaze kati gamata posts tu typu pws tha eswze thn klasikh prigkipissa enas metallas :smiley: :slight_smile: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
krima :? :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

γίναμε μουνιόθ καπέλο

Ελα ρε Τελη να πουμε παλι για εμας τους οπαδους των μεγαλων συγκροτηματων που πρεπει να εχουν “διαρκειας”! Τα βρηκα κατα τυχη αυτα τα ποστ και θυμαμαι οτι πραγματι υπηρχε μια εντονη παγωμαρα τοτε στο φορουμ και την ενιωθα και 'γω γιατι χαλασε μια απο τις πρωτες διαδυκτιακες παρεες αυτου του φορουμ.
Με τον Telisvas ιδιως 9 στις 10 φορες συμφωνουσαμε!(το 1/10 ηταν το γαυριλικι του εναντι στο ΑΕΚιλικι μου…:p)