Ας μου πει καποιος!

παιρνω το θαρρος να κανω νεο τοπικ γτ εμαθα κατι…
ακουσα πωσ εφυγε απ το φορουμ o unholy k o telisvas, που οσο να ναι ηταν απο τα επισημα μελη εδω… :frowning: :frowning: :frowning:
επειδη ολοι εχουμε μεινει με την απορια γτ συνεβη αυτο ,αν καποιος γνωριζει ας μας απαντησει πλιζ. :smiley:
κ κριμα τωρα που εφυγαν αυτοι οι 2 τι θα λεμε εδω μεσα? :frowning:

Ο Τέλης είναι μεγάλη απώλεια σίγουρα…
Θα μας λείψει.
Ας ελπίσουμε να άρει την απόφασή του…

+1

Sorry guys αλλα αυτο το topic επρεπε να πάει σε καποιο off topic ή σε νεα και ανακοινώσεις του site…

nai re dear alla einai k epikairo!

Παντως εμενα μου φανηκε καπως το να κλειδωθει το θεμα “Λευτερια στον Unholy”, καλο θα ηταν να μεινει ανοιχτο σαν ενα παραθυρο διαλογου.

nai
an k dikaiologw opoion to kleidwse
isws den h8elan na dwsun diastaseis…

τι λετε ρε παιδια?και ο τελης??

Ama efyge kai o Telis kala krasia… Otan tha eimaste 5ada gia basket na to kserw…

+1

Μεταφέρθηκε στο off-topic καθώς δεν αποτελεί μουσικό ζήτημα.
Τώρα για το τι, πως και γιατί, μπορείτε κάλλιστα να επικοινωνήσετε μαζί τους και να μάθετε. Δική τους απόφαση να φύγουν, αυτοί ξέρουν να απαντήσουν.

Σωστά. και οι δύο είναι ενεργοί χρήστες. Αν δεν θέλουν να ξαναμπουν/ποστάρουν είναι δικό τους θέμα. Όλοι ειναι ευπρόσδεκτοι.

Το ξαναγράφω : το τόπικ κλειδώθηκε γιατί το θέμα του “έληξε”. Ο ανχόλη ελευθερώθηκε. Δέχομαι το θέμα του διαλόγου, αλλά στο συγκεκριμένο τόπικ έκρινα πως δεν έμενε κάτι άλλο να ειπωθεί.

Θα μείνει αυτό το thread ανοικτό για διάλογο…

Καλο ειναι να μην αντιμετωπιζονται ολα με τετοιο τροπο. Ισως καποιοι πιθανον να θελανε να γραψουνε κατι πανω σε αυτα που εγραψες. Απλα θεωρω οτι κατι ληγει οταν βγαινουν καποια ξεκαθαρα συμπερασματα απο αυτο η οταν ειναι βεβαιο οτι δεν προκειτε να βγει κανενα συμπερασμα απο αυτο.
Και οπως φανηκε απο το ολο θεμα το μπαν του ανχολη ηταν η κορυφη του παγοβουνου.
Εξαλλου απο τα 35 ατομα που ψηφισαν ελαχιστοι εγραψαν την αποψη τους. Κακως…Δεν ειναι εκλογες να παμε πισω απο το παραβαν.

Ρε παιδια, τι παθατε και ολοι φευγετε? 8O

Καλο ειναι να μην αντιμετωπιζονται ολα με τετοιο τροπο. Ισως καποιοι πιθανον να θελανε να γραψουνε κατι πανω σε αυτα που εγραψες. Απλα θεωρω οτι κατι ληγει οταν βγαινουν καποια ξεκαθαρα συμπερασματα απο αυτο η οταν ειναι βεβαιο οτι δεν προκειτε να βγει κανενα συμπερασμα απο αυτο.
Και οπως φανηκε απο το ολο θεμα το μπαν του ανχολη ηταν η κορυφη του παγοβουνου.
Εξαλλου απο τα 35 ατομα που ψηφισαν ελαχιστοι εγραψαν την αποψη τους. Κακως…Δεν ειναι εκλογες να παμε πισω απο το παραβαν.[/quote]
υπηρξε καποια ψηφοφορια για κατι ? τι σημαινει σταματησαν ? επειδη δεν εμαθα
εννοειτε οτι δηλωσαν , δεν ξαναστελνουμε post ?
να δηλώσω την εκτιμηση μου στον telisvas ,ενα ατομο το οποιο πιστευω οτι ειναι
πολυ πιο πολυπλευρο στην μουσικη ,απο αυτο που μας αφηνε προς τα εξω ,
καθως και παρα πολλες γνωσεις του ,τις οποιες ελπιζω να τις αξιοποιησει καπου .
Και μαλιστα γνωσεις που δεν τις διατυμπανισε αυτο εχει σημασια …

Και πάλι όμως δε μας λες την άποψη σου βρε… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

@aor

http://www.rocking.gr/forumt-3184-0.php

Με λίγα λόγια αν βαριέσαι να διαβάζεις και μόνο οι απωχωρήσεις σε ενδιαφέρουν, ο telisvas είχε ξενερώσει με το forum το τελευταίο καιρό (το ίδιο και η chk_chillin) και σταμάτησαν, ενώ ο Unholy αποχωρεί για λόγους ευθιξίας, αφού θεωρεί ότι banαρίστηκε άδικα και δεν έχει όρεξη να θεωρήσει κανένας ότι του έκαναν και χάρη.

Το είπα όσο πιο αντικειμενικά μπορούσα. Οι απόψεις μου είναι στο Link…

Η αποψη μου δεν εχει σημασια αυτη τη στιγμη…Απλα ειναι καλυτερα να προλαμβανεις παρα να θεραπευεις.

Το μονο που ηθελα να θιξω ειναι οτι ειναι λαθος να γραφει ο Μοντεκριστο ενα ποστ που θιγει καποια ζητηματα και μετα να το κλειδωνει και να αιτιολογει το κλειδωμα με το οτι θεωρει οτι εχουν ειπωθει ολα, γιατι απλα στερει σε οποιον θελει να γραψει κατι πανω σε αυτο που ειπε ο ιδιος.
Δεν υπαρχει κατι προσωπικο με τον Μοντεκριστο αλλα αυτη η κινηση, σαν χρηστης του φορουμ δεν μου αρεσε.

Όπως έγιναν τα πράματα, έχω ξενερώσει απίστευτα.
Αν και ακόμα δεν ξέρω γιατί μπαναρίστηκε ο ανχόλι (γι’αυτό και έμεινα αμέτοχος τόσο καιρό), κι εγώ πιστεύω ότι οι μοντς το έχουν παρακάνει με τις παρατηρήσεις.
Κι εγώ έχω φάει μαλακία εντελώς παρατήρηση παλιά που ακόμα δεν έχω καταλάβει, αλλά πιστεύω ότι πρέπει η παρατήρηση να γίνεται σε pm και όχι βούκινο.
Όταν όμως φτάνουμε σε σημείο να φεύγει η κολώνα του φόρουμ κάτι συμβαίνει…
Και τον Τέλη τον γούσταραν όλοι ανεξαίρετα…
Και είναι γεγονός ότι στο φόρουμ επικρατεί παγωμάρα τώρα και κανείς δε μπαίνει πλέον από ευχαρίστηση, αλλά για να μη χάσει τα τεκταινόμενα…
Έτσι είναι.

[/quote]

+1