Βαριέμαι.Πείτε ο,τι σας κατέβει (Part 1)

Για τέτοια δήλωση με βρίσκεις κι εμένα απέναντί σου, παρέα με τους Τούρκους :face_with_symbols_over_mouth: :yum:

2 Likes

Να την κάνει τι; Μη τυχόν κ τον σταματήσει η ασφάλεια στο δρόμο;:laughing:

16 Likes

εχεις μια τρυπα στην μπλουζα σου

Επεστρεψε η υπερλατρειαρα :heart:

4 Likes

Το εν λόγω κανάλι μαζεύει τις καλύτερες αντιδράσεις ανθρώπων που ακούνε πρώτη φορά το x rock/metal τραγούδι και μερικών vocal coaches και συρράβει τις καλύτερες στιγμές σε ένα βίντεο.

Σε μια περίοδο που η ψυχολογία μου δεν είναι η καλύτερη και άσχημα νέα φτάνουν σχεδόν κάθε μέρα τον τελευταίο μήνα μπορώ να πω πως τα βιντεάκια αυτά ήταν μια δυνατή ένεση ενθουσιασμού και ζωντάνιας. Τσεκάρετε :wink:

8 Likes

Δεν ξέρω καν γιατί μου συνέβη αυτό, αλλά κόντεψα να πνιγώ από τα γέλια. 100 φορές έφτυσα την οθόνη και δεν είμαι άνθρωπος που γελάει εύκολα, αυθόρμητα.

3 Likes
1 Like

Σαν θρεντοδημιουργός θέλω να ανακοινώσω κάτι:

Κατουράω την διεύθυνση, τον ποτοοβγκολντ και την αντανάκλασή του στον καθρέφτη.

:rofl: :joy: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

2 Likes

Σαν πρώην Κάμελοτ Ντι Τζέης, έχω να αποκαλύψω το μυστικό σετ που είχε παίξει κάποιο βράδυ. Το λες και μεθυσμένο. Heavenwood ρε καργιόλη, Heavenwood!

3 Likes

ενταξει αυτο ηταν αστειο :joy:

3 Likes

Βαρέθηκα να σερφάρω και να βλέπω την φάτσα της Πισπιρίγκου και τον Ζελένσκι με τη χακί κοντομάνικη μπλούζα ή με τη χακί ζακέτα

6 Likes

Καταπληκτική. Πολύ ωραία η διασκευή στο Fear Of The Dark.

Ταλαιπωρήθηκε από υπερκόπωση και είχε εξαφανιστεί για μεγάλο διάστημα

Θεούλης Ατζαρακης γλεντάει Ευαγγελάτο.

8 Likes

2 Likes

Επρεπε να το γκουγκλαρω για να την καταλαβω αυτην την μαλακια.

Γνωριζοντας οτι ο Kamehameha ηταν αυτος που ενωσε την Χαβαη ως οντοτητα και δικο της βασιλειο για πρωτη φορα στην ιστορια της, ημουν σε φαση “τι γαμημενη σχεση εχει τωρα ο πρωτος ηγετης της Χαβαης με εναν αγωνα μποξ μωρε?”

Παρε και το πληρες του ονομα (που εννοειται πως δεν ηξερα) μιας και ειμαστε στο σωστο τοπικ:

Kalani Paiʻea Wohi o Kaleikini Kealiʻikui Kamehameha o ʻIolani i Kaiwikapu kauʻi Ka Liholiho Kūnuiākea;

3 Likes

υποθέτω όλοι τον φώναζαν Kal :stuck_out_tongue:

6 Likes

Μόνο εγώ σκέφτηκα Dragon Ball ε;

4 Likes

Αυτό είναι το μεμε ρε

1 Like

Σκάλωσα πολύ με την συζητήση με τον Χαβανέζο βασιλιά (?) και νόμιζα πως αλλού ήταν το αστείο :stuck_out_tongue: