Οι ωραίες του Κοινοβουλίου: στης βουλής τα έδρανα αχ κι εγώ να χούφτωνα

Ψηφίσατε ανεξάρτητα από την κομματική σας τοποθέτηση την πιο σέξι, χοτ, κα%%^#$%$%ρα Ελληνίδα βουλευτή. Πρώην ή νυν, αδιάφορο! Η επιλογή έγινε αυστηρά με βάση τα ατομικά τους “προσόντα” και ήταν αξιοκρατική. Τονίζω ότι καμιά τους δεν έβαλε “μέσο” για να μπει στο δημοψήφισμα!!!

Ειρήνη Αγαθοπούλου - ΣΥΡΙΖΑ (νυν βουλευτής)

Εύα Καϊλή - ΠΑΣΟΚ (πρωην βουλευτής)

Νατάσα Ράγιου - ΝΔ (πρώην βουλευτής)

Έλενα Ράπτη - ΝΔ (νυν βουλευτής)

Όλγα Κεφαλογιάννη - ΝΔ (νυν βουλευτής & Υπουργός)

Άντζελα Γκερέκου - ΠΑΣΟΚ (νυν βουλευτής)

Έλενα Κουντουρά - Ανεξάρτητοι Έλληνες (νυν βουλευτής - πρώην βουλευτής ΝΔ)

Άννα Καραμανλή - ΝΔ (νυν βουλευτής)

Νάντια Γιαννακοπούλου - ΠΑΣΟΚ (πρώην βουλευτής)

Και μια από τα παλιά, έτσι για τους μιλφολάτρες (έξτρα, δε χώραγε στο poll)

Μιλένα Αποστολάκη - ΠΑΣΟΚ (πρώην βουλευτής)

Ραπτη ειμαστε προφανως και στη πικ αυτη η Ραγιου ειναι σωσιας Ηρω Λουπη(entit: ναι οκ εξω και αυτη,μολις την γκουγκλαρα…η πικ ειναι η παραπλανα η ιδια)

πρωτη,Κεφαλογιαννη και αυτη στο σποιλερ οφφτοπικ

η πρώτη και οι τρεις τελευταίες μεγάλες μπαλότσες

τα ένδιαμεσα πολύ οκ

Κοίτα, εκτός από την Γκερέκου(που πλέον έχει μεγαλώσει και φαίνεται…)
Την Έλενα Κουντουρά που ήταν μοντέλο, κι απ’ τα πετυχημένα αν δεν κάνω λάθος, πριν ασχοληθεί με τα κοινά.
Και αυτή τη Νάντια Γιαννακοπούλου (τωρινή είναι η φωτογραφία της;)

  • η Όλγα Κεφαλογιάννη πάει κάτι να πει…:stuck_out_tongue:

Ε, οι υπόλοιπες μεταξύ μας έχουν το μαύρο τους το χάλι…:Ρ
(Και δεν είμαι κακιά)

:stuck_out_tongue:

A propo την Όλγα αν δεν ήταν Κρητικιά και αν δεν ήταν και από πολιτικό τζάκι την παντρευόμουν ΑΥΡΙΟ το πρωί.

Εντάξει, κάποιες έχουν γίνει μιλφ τώρα πια, τη Ράγιου την κολακεύει πάρα πολύ η φωτό και της Κουντουρά είναι πολύ παλιά πόζα και φαίνεται. Αλλά για Ναντιούλα Καλαματιανή δε σηκώνω κουβέντα. Άξιζε και με το παραπάνω θέση εδώ μέσα. Κάτι ξέρει ο Μάξιμος ο Μουμούρης!

H Γκερέκου παίζει να είναι η ομορφότερη παρουσία που γνώρισε ποτέ η βουλή (στα νιάτα της ήταν ακόμα καλύτερη φυσικά, αλλά και πάλι, παραμένει πολύ εντυπωσιακή γυναίκα για την ηλικία της). Ψηφίζω δαγκωτό αυτή λοιπόν.

Κατα τ’ άλλα, όλες της ΝΔ είναι αξιόλογες. Ράπτη εκείνη που θα συγκεντρώσει τις περισσότερες προτιμήσεις, η Ράγιου όμως μου βγάζει κάτι περισσότερο σε μιλφ και την προτιμώ. Καταραμένες δαπίτισσες. Ξέσκισμα και τίποτα άλλο.

Η Εύα Καϊλή θα μπορούσε για κάποιους να αποτινάξει το “ι” από το όνομα και στη θέση του να πάει ένα “υ”, ωστόσο εμένα δεν είναι ο τύπος μου.

Αυτά.

Δε με τρελαίνει (και θεωρώ ότι έχω γούστο στις γυναίκες:p), αλλά σε σύγκριση με τις άλλες φαντάζει Θεά ξέρωγω!

^η Εύα Καϊλή σε αυτή τη φωτογραφία δεν είναι ωραία, μήπως έχουμε χάσει λίγο την αίσθηση του ωραίου;

Silent ζητώ συγγνώμη που ξέχασα να βάλω την Άννα Ψαρούδα Μπενάκη:roll:

Οι Μασόνοι στηρίζουν Ολγαρα φυσικα

Να βγει στην γραμμη και ο Ντεκαρντ παρακαλω

facial στη Φωφη

Πώς τολμάς και μιλάς έτσι σε μια φανατική οπαδό της Μόνικα Μπελούτσι(άσχετο:p); Άκου την Άννα Ψαρούδα Μπενάκη…!

ΜΟΝΟ Καϊλή. Και Ράπτη για τη σωματάρα. Αλλά ΜΟΝΟ Καϊλή, είναι για άσκημα πράγματα.

Για Ραπτη τα χουμε πει και τις μερες της ψηφοφορίας των (τοτε) νεων μετρων

μονο [SPOILER][/SPOILER]

Μιλφολάτρη μου εσύ!!!

Off topic: μετά την τοποθέτηση πάμκιν να κλείσουμε το θρεντ και να σβήσω το account μου τώρα!!!

Μετά το ποστ Παπαρδέλα και σε ένδειξη διαμαρτυρίας σταματάω να σκέφτομαι το σεξ για τα επόμενα 27 λεπτά και 39 δευτερόλεπτα!

Ο παπαρδέλας θα σας μάθει μπαλίτσα. :stuck_out_tongue:

Το Ευακι ρε παιδια, τι να λεμε τωρα!

+Ράπτη

Υπαρχει τετοιο πλασμα στη βουλη;