Οι ωραίες του Κοινοβουλίου: στης βουλής τα έδρανα αχ κι εγώ να χούφτωνα

Ραχήλ Μακρή ορισμός της βλάχας μιλφόκαβλας! Το πουλί μου βγάζει πεκορίνο για χάρη της! Έχει κι αυτό το ψιλοστραβό βρωμόστομα, να της λες “σκύψε πλύνε τις τρύπες σου μωρή” να σου απαντά με προφορά “γιατί δεν είμι ειγού καθαρή”. Ακαταμάχητη, γκαζοφονιάς και πρώην μεταλλού:!:

ΣυγΝωμη αλλα τι ειναι το πεκορινο?
:stuck_out_tongue:

Μισό λεπτάκι St. Anger, να ξεκαθαρίσουμε κάτι.
Ο Φρήκχουντ μπορεί να είναι (γενικά) ανώμαλος, αλλά το να τη βρίσκει με την ΟΛΓΑΡΑ Κεφαλογιάννη δεν τον κάνει ούτε στο ελάχιστο διαφορετικό από το 90% του εγχώριου ανδρικού πληθυσμού (σόρι Φρήκχουντ, σ’ αυτό είσαι κοινότυπος όσο κι αν σε πληγώνει η ιδέα).

(Το 10% είναι οι πούστηδες, που στην τελική ούτε η ΟΛΓΑΡΑ φταίει που δεν τους κάνει κούκου, ούτε οι ίδιοι)

Γιατί η ΟΛΓΑΡΑ είναι ΘΡΗΣΚΕΙΑ.

Αυτό το πράγμα να βγάζουν τα μέσα μεταλλού τη Ραχήλ Μακρή επειδή ανέβασε στο facebook το Alexander the Great είναι εντελώς γελοίο. Είναι σαν να χαρακτηρίζεις κάποιον metalhead επειδή του αρέσει το Nothing Else Matters των Metallica.

Αμ το άλλο το γκαζοφονιάς; Επειδή είπε μια φορά ότι τρέχει και ακούει Παντελίδη; Επίσης γελοίο. Πάω στοίχημα ότι πάει σαν κότα.

:lol::lol::lol:

Metallica, Siderica, metalhead, ironhead, ironman δε ξέρω απ’αυτά εγώ μόνο χιπ-χοπ ακούω.:hippy:

No shit

Παρεμπιπτόντως, συμπαθητικό τυρί το πεκορίνο (αμφιλοχίας έχω δοκιμάσει) :roll:

Ουτε καν ηξερα την λεξη πεκορινο αλλα οταν ξαναβρεθω στο χομλαντ θα δοκιμασω απο περιεργεια.

Και τωρα επιστροφη στο θεμα μας.
Ζω για την στιγμη που θα επισκεφτει την βουλη αυτο το πλασμα και δεν πα να λετε οτι θελετε…

[SPOILER][/SPOILER]

Δεν ξέρω αν είσαι ραπάς, πάρε ένα BDC να γουστάρεις πάντως

…ας του φέρουν την Δανέζα πρωθυπουργό:D :slight_smile: :!:

H Ραχήλ Μακρή συνεχίζει να εντυπωσιάζει λολ

βασικα ειναι στραβομουτσουνη και αυτο εξιταρει καποιους

Τόκυο κώλινγκ.

Παρακαλούνται αι διαχειρισταί να αντικαταστήσουν το μπάζο Ειρήνη Αγαθοπούλου με τη Ραχηλάρα για να μπορώ να ψηφίσω κι εγώ σαν άνθρωπας. Φχαρστώ!

…πανικό προκαλεί η Ραχηλάρα:bow: :slight_smile: :!:

Και μήνυση Στουρνάρα από τη Ραχηλάρα. Κάποια με αρχίδια έπρεπε να το κάνει. Αυτή και το άλογοθα σώσουν την Κωλλάδα. [SIZE=3][B]Ein Affe und ein Pferd[/B][/SIZE]:!::trombone:

TA PHDAGA OLA ANIPERTHETOS (EIDIKA TO PROTELEFTAIO)

POLY KALA CIF

.
Με τις ευλογιες των ψηφοφορων της (θα’λεγα κατι τωρα…) πηγε για μπανακι η μιλφ βουλευτινα γιατι κουραστηκε απο το “καθησια” της βουλης τετοιες κρισιμες ωρες…
.


Το σκυλακι για προστασια…