Καλησπερίζω!

Γειά σας :slight_smile:

Λοιπόν, τι να πρωτοπώ δεν ξέρω καθώς γενικά δεν μου αρέσουν οι τυπικούρες.
Γενικώς, είμαι η ashtray.bliss, και είμαι εδώ όπως ολους εσας γιατι αγαπάω την μουσική ! (τι original παλι αυτό!! :lol: )

Τι άλλα μη ενδιαφέροντα πραγματα να πώ ? Σπουδάζω (μαλλον ολοκληρώνω τις σπουδες), είμαι bilingual και vegan (και βεβαίως το υπερηφανεύομαι :D) μου αρέσουν οι γάτες και η φωτογραφία (ως χόμπι) και φυσικά είμαι massive fan των Wintersun οπότε απο μένα θα περιμένετε πολλά σπαστικά τοπικ για αυτούς :slight_smile: (πλάκα κάνω!!!)

Τελείωσα! Α! και μια και είμαι εδώ και δεν ξέρω ποτε θα ξαναμπώ στο φορουμ…Καλή Χρονιά σας εύχομαι !

Hails \m//

Πολλές κοπέλες μαζεύονται…

Καλώς σε βρήκαμε, κοπελιά! Wintersun δεν ακούω, αλλά αν κρίνω απ’ αυτό πρέπει να έχεις ωραίο μουσικό γούστο, Draconian ακούμε;;;

Δεν ευχήθηκα… Καλά ποστ & καλή συνέχεια στο ρόκιν!

καλως ορισες!!
αυτο ειναι καλο για μας που μαζευονται πολλες κοπελες :stuck_out_tongue:

Καλώς ήρθες

γεια σου και απο μένα!

το επόμενο ποστ σου εδώ παρακαλώ :wink: http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=22877

ξεκινησαμε τα ληγουρια :lol:

Δε ξέρει πότε θα ξαναμπεί στο φόρουμ λέει. Είμαι βέβαιος πως θα μπει στα επόμενα λεπτά, ίσα για να ποστάρει φωτογραφία της στις Φάτσες, και να ικανοποιήσει έτσι τον λαό.

Καλώς την. Είχαμε παλιά μία ακόμα κοπέλα εδώ που λάτρευε τις γάτες και ήταν vegan επίσης.

Αν ασχολείσαι με την φωτογραφία, πέρνα κάποια στιγμή καμιά βόλτα από εδώ να ανεβάσεις τίποτα δικό σου:

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=14698

Hail. \m/

Ορίστε, την τρομάξατε την κοπέλα και βγήκε… :stuck_out_tongue:

Δε λογίζονται για κρέας οι γάτες;

Γεια σου και απο εμενα κοπελια.Καλως ηρθες στην παρεα μας :slight_smile:

καλως ηρθες και απο μενα,καλη χρονια:D

Ξεχασες να ρωτήσεις για burzum

και αμα δεν ακους burzum σου ευχομαι να ακουσεις:p8):smiley:

Κ αλλο θηλυκο στο φορουμ

καλως ηρθες κουκλα ναουμ

[SPOILER]
ειμαι ελκυστικος νεος και αξιοθαυμαστος ανθρωπος και δεχομαι πραιβειτ μεσατζις[/SPOILER]

Καλώς σας βρήκα και πάλι παιδιά και καλή χρονιά. Φυσικά και δεν τρομαξα ουτε εγκατέληψα τοσο νωρίς την παρέα του ροκιν !

Σορρυ, απο Draconian είμαι αδιάβαστη.

Ακούω Burzum, αλλα για να είμαι ειληκρινής δεν τρελένομαι κιολας. 8)

Καλωσήρθες γατάκι.

ποσο χρονων εισαι;

γιατι εισαι βεγκαν;

Μα δεν εχει σημασία η ηλικία καποιου σ’αυτο το φόρουμ, ετσι δεν ειναι ? :slight_smile:
Εξαλλου η ηλικία δεν κολλάει καθολου με την μουσική (ή κανω λάθος ? :-k )
Anyway, I’m forever young…

Η επιλογη του να είσαι βέγκαν είναι πολύ περιπλοκη για να εξαντληθει σε λιγες γραμμες σε ενα ποστ. Υπάρχει ολοκληρη φιλοσοφία πισω απ’αυτο που πρέπει να ασπάζεσαι.

Χαιρέτιζω και πάλι. 8)

Γιατι, εχει το αν τρωει κρεας η οχι;Αυτοι που τρωνε μπαμιες εχουν διαφορετικο μουσικο αυτι;

Καλωσηρθες και καλη χρονια!