Οι Φάτσες μας

Αγαπάω She-Wolf._

Στις φωτο οταν θελω βγαινω ωραιος, αν εβαζα φωτο θα ητο παραπλανητικη. ;p Ενταξει, ειμαι λιγο ασχημος, αλλα εχω στυλ και γοητεια, ναι. Μη με συναντησεις Μαρια Τζεην, εσυ χανεις ΤΟ ΚΕΛΕΠΟΥΡΙ.

να σας πω, τόλμη και γοητεία το χουμε κάνει εδώ μέσα. άιντε.

Δε με ενδιαφέρει η ομορφιά με τα συμβατικά κριτήρια.
Όποτε θελήσεις να βγεις ωραίος, εγώ δω θα είμαι. Θα περιμένω.

μόνο γοητεία, η τόλμη λείπει
άιντε.

Ολες τις γυναικες βασικα (συνηθως απο μια ηλικια κι υστερα, αν και δεν ειναι απολυτο). Δεν πειραζει λοιπον αφου δεν θες να σε ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΗΣΩ, υπαρχουν κι αλλου πορτοκαλιες που κανουν πορτοκαλια.

Μην είσαι ΚΟΤΑ, αφού θέλει και περιμένει λέει.

http://www.youtube.com/watch?v=58T0NlhNweA

Αντε, θα βαλω.

Μαρία, παράτα αυτές τις κοτούλες. Άντε, για χάρη σου θα ποστάρω κι εγώ (για να δεις τι χάνεις τόσον καιρό). Μόνο που δεν έχω γούνινο σώβρακο, είμαι οικολόγα, αλλά κι αυτό σε τιγρέ φέρνει… :stuck_out_tongue:

[SPOILER]
…for you:!:[/SPOILER]

Ε, μια που το ξεμπουρδελέψαμε τελείως, :stuck_out_tongue:

[SPOILER]εμένανε ζήτησε ρε το κορίτσι πρώτο ρε αλήτες…κάτω τα χέρια σας επίδοξοι και φλώροι ντιγκιντάγκες που το γούνινο βρακί το φοράτε μόνο για τη μόστρα σκατοκλαρινογαμπροί του Μπουρναζίου…Angmar μαζέψου μην ποστάρεις φωτό από το ΚΑΤ με γύψους στα χέρια και τα πόδια και επιδέσμους στο κεφάλι…:stuck_out_tongue:

Μαρία Τζέην λέγε που είσαι να 'ρθω…να καβαλήσω το άσπρο άτι μου με μια κοτρώνα παραμάσχαλα και να 'ρθω…πες μου που είσαι ΤΩΡΑ και τι κάνεις τέλος.

ΥΓ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΟ ΡΕ ΣΑΗΛΕΝΤ…[/SPOILER]

Προπανελληνιακό σύνδρομο? :-s

Ρε μη θάβετε το καλύτερο ποστ στο θρεντ

:oops:<3<3

Δεν έχω ιδέα μπορεί να το 'χω και από μικρός :stuck_out_tongue:

οχι, οχι και ΟΧΙ~!

πλοιο της αγαπης ειναι. εδω και καιρο.

και για τους περιεργους τυπους που ειναι αναμεσα μας και δεν ξερουν το πλοιο της αγαπης

Αν θες κάτι κοινότυπο, τότε ψάξε αλλού. Εγώ είμαι ένα αίνιγμα, ένα ερωτηματικό που σε περιμένει για να γίνει θαυμαστικό.

βασικά την κοιτάω εδώ και ώρα τη φώτο σου και προσπαθώ να καταλάβω που σε έχω ξαναδεί… εσύ ήσουν που με τσίμπησες στη γάμπα 4 φορές όταν ήμουν τεσσάρων και προσπάθησα να σε χτυπήσω με ένα ξύλο στην καλύβα του παππού?:-k

σάιλεντ θα σε στενοχωρήσω αλλά μου άρεσες περισσότερο πριν. Τώρα…να, πώς να στο πω… παραφούσκωσες μου φαίνεται.[-X

Το κατάλαβες ότι σε περιτρυγιρίζω διακριτικά εδώ και καιρό ε? Τελείωσε με την εξεταστική και τα ξαναλέμε. Μη λένε οι γονείς σου ότι σε αποσπώ από τα μαθήματα, θέλω να με συμπαθήσουν.
Πού είμαι και τι κάνω ε?
Λοιπόν είμαι στον καναπέ με τις πιτζάμες και βλέπω ντοκυμαντέρ στην τι βι τρώγοντας γάλα με δημητριακά.[SPOILER]Άναψες ε?[/SPOILER]

Εγώ ποτέ δε το έθαψα :wink:

ΥΓ Κρίμσον λίγα τα λόγια σου για την έλλειψη γνώσεών μου,ε!

TO ΛΕΓΑΜΕ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΝΤΡΑΣ 8O

Ρε, βάλτε τη Μαρία στο επόμενο “αγαπάμε”… :!::!:

Χα! Σας ξεγέλασα όλους.:oops:

ΧΑ!!! Ξέρεις τι γάτα ειμ’ εγώ :stuck_out_tongue:

Εντυπωσιακο.

Ψηθηκα να βαλω φωτο τωρανες.

Προτεινω να εχουμε δυο θρεντς, ενα “Οι Φατσες μας (2013): Φατσες” και ενα “Οι Φατσες μας (2013): Σχολια”.