Οι Φάτσες μας

Συνεχίστε με φάτσες μετά από ανακοίνωση συναυλίας Maiden :upside_down_face:

5 Likes

Και αφού ανεβάζετε και κατοικίδια πάρτε το Μπιγκλ μου που παρενοχλεί κλασικά τον γάτο μου :joy:

15 Likes

Το ποσο που εχει μαζευτει ως τωρα για καποιον καλο σκοπο ειναι $20, και σκεφτομαι να το στειλω ηλεκτρονικα στον @pantelis79 με Paypal.

Η συνεισφορα οφειλεται στους:

  • Παργαλατσος, the Rider To Utopia
  • Martian, the Viking
  • Sofa King What, the Bouncer
  • Greek Trooper, the Trainer
  • Chemist Skywalker, the Chosen One
  • Ixnay, the Blur
  • nnnkkk, the N to the K
  • kbil , the Pasokos
  • ChrisP, the Black Metal one
  • osfp7, the Young one

ΥΓ. Τα γατια και σκυλια δεν μετρανε, θα με χρεωκοπησετε

10 Likes

Από κατοικίδια έχω την παρακάτω*

Όπου εδώ φαίνεται ο υποφαινόμενος και τα 2 Κάνε Κόρσο του αδερφού μου. Κάτω είναι η Κύρα, όπου το σκυλί αυτό είναι άνθρωπος κυριολεκτικά και από πίσω είναι ο Ντέξτερ, όπου είναι το πιο χαζό σκυλί έβερ, προσπαθώντας να κουμαντάρει τα 70+ κιλά του με μια γελοιοδέστατη φάτσα (επίσης το γαμίδι μόλις κατάλαβε το σώμα του δεν μπορούσες να κάνεις μαγκιές, δολοφόνος με αγγελικό πρόσωπο, στη φωτό είναι 1+ χρονών). Δυστυχώς λόγω μετανάστευσης τα χάρισαν κάπου στην Κέρκυρα παρέα (όπου έμαθα ο επιβήτορας μας την κατάφερε την Κύρα επιτέλους!!) και τα βλέπω σε βίδεο μόνο πια.

*έχω και κάποιες με τον μπασταρδάκο μας τον Πάτρικ, όπου μας άφησε πέρσι πλήρης ημερών αλλά δεν τις κοιτάω εδώ και καιρό γιατί στεναχωριέμαι

εδιτ: ΑΑΑΑΑ ξέχασα την Κλειώ την πολύ πρόσφατη προσθήκη στη φαμίλια (την ξέχασα γιατί είναι στο πατρικό μου)

12 Likes

9 Likes

Ας βαλω κι εγω τα γατια να δειτε και με τι κατασταση γλυκυτητας εχω να κανω εδω περα.

  • Αδερφικη αγαπη (Max & Xena)
  • Τρελοι υπνοι στο πιο ανετο γατοκρεβατο του κοσμου που το ζηλευω (Max)
  • Η βοηθος και συνεργατης μου στο subwoofer της οταν δουλευω ή κανω videogaming (Xena)
  • Ο φουκαρας μετα απο 10 μερες αντιβιωσης και σταγονες στα ματια (Max)
  • Η αδυναμια μου στο αγαπημενο της μερος, δηλαδη οποιοδηποτε τυχαιο χαρτοκουτο (Xena)
16 Likes

Kαι μια επικαιρη και απο μενα

27 Likes
11 Likes

Ωραία μπλούζα!

1 Like

Κραταει χρονια αυτη η κολονια

1 Like

Πέρα από την πλάκα, πως θα σας φαινόταν αν “boostαραμε” την όλη κίνηση λίγο παραπάνω; Ο καθένας όσο μπορεί και όσο θέλει. Ότι ποσό και αν μαζευτεί (μεγάλο ή μικρό) να δωθεί κάπου χωρίς τυμπανοκρουσίες, χωρίς αποδείξεις κλπ. και εννοείται χωρίς να δεσμευτεί ο χρόνος κάποιου με τρεχάματα και ιστορίες. Δεν ξέρω, μία ιδέα πετάω. Αν νομίζετε ότι είναι δύσκολη ή ανεφάρμοστη το ξεχνάμε, απλώς αφού από χαβαλε ξεκίνησε την όλη φάση ο @QuintomScenario θα ήταν ωραίο να εξελιχθεί σε κάτι καλό.

5 Likes

Ε ας βάλουμε κι εμείς κάνα ψιλό, όχι μόνο φωτογραφίες. Και να τα δώσουμε κάπου, εγώ μέσα είμαι. Μπορούμε να τα δώσουμε υπέρ του ΕΣΥ, όπως θα πηγαίνουν τα πρόστιμα των ανεμβολίαστων :stuck_out_tongue:, όχι, εντάξει, πλάκα κάνω, να τα δώσουμε κάπου σοβαρά, δεν είναι καθόλου κακή ιδέα.

1 Like



Mayhem - Burzum - Mayhem

Και μια του μικρού από την προετοιμασία για τα λαιβ

33 Likes

27 Likes

Υπάρχει κανείς χωρίς μούσι εκτός του Κουΐντομ;

4 Likes

Εγω!

5 Likes

Και ο @Red_Viper πιστεύω!

Σάιλεντ σε βλέπω που γράφεις, δε μετράς :stuck_out_tongue:

2 Likes

Speechless. Έπρεπε να το ξεθάψω για να καταδεχτείτε να ανεβάσετε τα μούτρα σας ρε;

3 Likes

Σορι για το άσχετο ο δαίμονας της δουλειάς δεν με αφήνει να μην ρωτήσω εάν οι λιθογραφίες στο τοίχο είναι του Heinrich Zille :grin:

Αν όχι, τι είναι; Πολύ ωραίες!!!

4 Likes

Ωραίοςς
Το δεξιά και το αριστερά ναι, το μεσαίο kittelsen

2 Likes