Οι Φάτσες μας

Εγώ βοηθάω εδώ
Στεγη Θηλέων Παλαιού Φαλήρου Άγιος Αλέξανδρος.
Είχα κανονίσει κ με τον @pantelis79 όταν έδινα τα περιοδικά κ μπορεί να επιβεβαιώσει.
Ότι θετε βέβαια

Απλά να μας μπει το δωρο :sob: (α οκ 5ευρω εχω :stuck_out_tongue:)

5 Likes

Εγώ νόμιζα πως ήταν ψιλοχιουμοριστικό πως θα δώσει (μόνο) ο Κουίντομ. Φυσικά θα τσοντάρω και εγώ, για καλό θα πάνε. Count me in, λοιπόν.

4 Likes

Ναι εννοειται και εγω μεσα. Είτε για φλογα που αναφερθηκε ειτε για οτιδηποτε αλλο θελετε.

Νομιζω το ανοιγμα ενος θρεντ για το θεμα θα ηταν το καλυτερο, για να βρουμε εκει τον τροπο.

4 Likes

Εγώ κάνω ΚΑΙ χιούμορ, αλλά θα δώσω ακριβώς αυτά που υποσχέθηκα. Κατά 90% άλλωστε έχουν κάνει λάθος και με πλήρωσαν $4400 λιγότερα στην δουλειά για το προηγούμενο εξάμηνο, κι έτσι τα $44 που έχουν μαζευτεί τώρα νομίζω είναι κυριολεκτικά το 1% από αυτά που θα μου δώσουν ανέλπιστα. Θα τα έδινα ούτως ή άλλως βέβαια.

Αναλογικά με μισθούς κτλ είναι λογικά κάπου €15 στην Ελλάδα, δεν είναι κανένα ποσό για το οποίο θα έπρεπε κανείς να το κάνει θέμα, ένα μικρό κάτι να βελτιώσουμε την ζωή κάποιων.

8 Likes

Πως γίνεται να σε πλήρωσαν λιγότερα και να τα πάρεις και ανέλπιστα???

1 Like

Έπρεπε να γράψω απροσδόκητα, καθώς δεν τα είχα υπολογίσει σωστά. Τώρα το πώς γίνεται… Άστο είναι μεγάλη ιστορία. Γραφειοκρατική 100%. Δεν είχαν περάσει το ένα μάθημα που δίδαξα την άνοιξη στα χαρτιά. Και μου πήρε 5 μήνες να το καταλάβω λόγω ενός συνδυασμού παραγόντων, που περιλάμβαναν αλλαγές στο σύστημα direct deposit, αλλαγή διεύθυνσης, και το γεγονός ότι δουλεύω σε 2 διαφορετικά πανεπιστήμια. Άστο, τρελό μπέρδεμα

1 Like

Αισθάνομαι λίγο σαν αυτούς που παίρνουν στο ραδιόφωνο και λένε “ναι γειά σας, σας ακούω πολλά χρόνια αλλά πρώτη φορά παίρνω τηλέφωνο”, όμως αφού είναι για ιερό σκοπό φανερώνομαι κι εγώ.
Την κόρη μου δεν τη δείχνω, αλλά φοράω τα απίθανα τους-γαμεί-καθημερινά-το-είναι-με-κάθε-τρόπο-αλλά-αυτά-είναι-απλά-άσπαστα γυαλιά της. :sunglasses:

Βάλε ντόλαρς, θείο από Αμέρικα! (πλάκα κάνω)
Που και πως βάζουμε λεφτά;

24 Likes

Σύντομα θα ανοίξει το thread, απλώς ψάχνω λίγο τις λεπτομέρειες με τους mods παίδες.

7 Likes

αντε μια φρεσκια και απο εδω…

…νομιζω "χρωσταω και μια με grosskopf(και με την τοτε κοπελια…παιδες ειμαστε λιαρδα με τον markus…) απο το νημα helloween.

…και καποτε υπηρξα με μαλλια απο τα μακρυα… :upside_down_face:

wackeeeeeeeeeeen

on the way to hellfeeeeeeeest

…καπελακι αγνο…εε dream theater ηθελα να πω… :grinning:

παναθα μουουου σε αγαπωωωω :upside_down_face:

ε,καλα ειναι πηρατε μια καλη ιδεα απο τη σκατοφατσα μου…αυτο δεν ηταν ποσταρισμα,λευκωμα ηταν :joy:

@QuintomScenario σορυ αν σε βαλα μεσα οικονομικα,αστειευομαι…το λοιπον και εγω μεσα να προσφερω απο τον οβολο μου σε συνανθρωπους,οπου και οπως :+1:

33 Likes

Αφού είναι για καλό σκοπό ας βάλω κι εγώ την σκατόφατσά μου (είναι παλιά, δεν κρατάω φωτογραφικό αρχείο, θα καταλάβετε τον λόγο μόλις τη δείτε :stuck_out_tongue: παρεμπιπτόντως, 10+ χρόνια μετά ίδια παραμένω) @QuintomScenario αναμένω χαρακτηρισμό, ε.

Summary

Αν υπάρξει κάποια εξέλιξη με το θέμα, εννοείται ότι είμαι μέσα σε όλα.

32 Likes

Αυτά τα vibezzzz μου βγάζεις :heartpulse: :heartpulse: :heartpulse:

2 Likes

χαχα…οκ,δεκτο,(ποπο και πωπο,μουσικα αυτο το στυλ,απλα δεεεν :smiley:)…παντως τα τελευταια χρονια μπουταρω με το απλοποιημενο μου μοντελο,αν και δεν τα καταφερνω παντα… :slightly_smiling_face:

1 Like

μια χαρα κουκλακι εισαι.

ολοι κουκλακια ειστε και μπραβο για την πρωτοβουλια :slightly_smiling_face:

6 Likes

Πάνω από 10 χρόνια είμαι εδώ μέσα άντε να βάλω και εγώ μια να υπάρχει.

Τελευταία φώτο πριν την αρχή της πανδημίας σε μια από τις βόλτες μου.

22 Likes

truth be told :partying_face:

κουκλακια εχουμε πιασει δυο τρια με δυσκολια,ειχα πιασει ομως και τον βασιλια των αναπτηρων κάποτες :nerd_face:

Summary

2 Likes

Η λατρεια του φορουμ σου κανει ή να βρω πιο fancy?

1 Like

Χαχαχαχα εμένα μου κάνει, αλλά βασικά θέλω να εκφράζει τον εμπνευστή αυτής της πρωτοβουλίας.

Ευγενικούλης. Να είσαι καλά.

1 Like

Ωρα για self doxxing, καταφερα να βρω μια στα ανακτορα της πατριδας

δυστυχώς δεν μπορω να αφησω μουσι :frowning_face:

20 Likes

Έλα ρε ΣΒΑΡΤΙNTΑΟΥNTΙ :exclamation:

2 Likes

Η αγαπημενη μου μπλουζα, καποιοι με κοροϊδεύουν γιατι τη φοραω πολυ συχνα λολ