Ο πιο ΔΑΠίτης μουσικός

Και λακοστ και φιλίες με τη Νατάσα και όλα.

[SPOILER][/SPOILER]

Aγαπητούς Kansas αναφέραμε;;

http://www.youtube.com/watch?v=3ld3prHzbdY

αφενος, κυριε μου, δεν μας αρεσουν τα στερεοτυπα, αφετερου το τσιζι ειναι κι αυτο φιλινγκ και βγαινει μια χαρα κι απο κιθαρες και τελος οι δαπιτες σαφως και ειναι ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΙ.

Πέστα αγορίναμ! Κι έλεγα τσάμπα εισήχθη ο όρος…

νομίζω ο amazing το θέτει σωστά το ζήτημα. κάποια στιγμή θα συνταχθεί και μανιφέστο ΔΑΠιτοσύνης :stuck_out_tongue:

π.χ. Bono. Δεν είναι δαπ ρε παιδιά ο άνθρωπος. sunday bloody sunday, ακτιβισμός και πολλά λεφτά να εισέρχονται στις καταθέσεις του.

[SPOILER][SPOILER][/SPOILER][/SPOILER]

^^:lol::lol::lol:

Kαι ο έχων τα πνευματικά δικαιώματα του όρου φίλτατος DeKay κατά παραχώρηση μας αφήνει να χρησιμοποιούμε τον όρο για εκτός prog μουσικούς. Τεσπα, ο γραμματέας Deckard θα συντάξει τα άρθρα του μανιφέστου για να μην υπάρχουν παρανοήσεις:p

…ο Μανώλης ο Κονταρός !
Μπράβος σε πανεπιστημιακά παρτυ φυσικά.

(lacoste included)

εχω λιωσει στο γελιο εδω μεσα :lol:

(βαλτε και κανα ονομα ρε καποιους δεν τους ξερω)

κλειδωμα

Bob Katsionis, παρέα με ομόσταυλο ΔΑΠίτη (προφανώς), σε κλαμπ των Β.Π.

ΕΞΩ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΙ ΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ

νομίζω ότι τώρα πια ανήκει εδώ, ή κάνω λάθος?

[SPOILER][/SPOILER]

Με τις θεωρίες συνομωσίας και τη θρησκοληψία, ο Mustaine φλερτάρει επικίνδυνα με τα άκρα…

Ο αιώνιος χίπις και τώρα υποστηρικτής του Ομπάμα στην ΔΑΠ; Δύσκολο:wink:

Όσο και να τον λατρεύω τον άτιμο, είναι πιο καλογυαλισμένος και από παπούτσι Οννεδίτη δικηγόρου. Παραγωγές στο στούντιο των γραφείων της Δαπάρας, αποτελεί ένα απ τα πιο χτυπητά παραδείγματα της Δαπ US chapter trademark sound.

Σοβαρευτείτε ορισμένοι,σιγα μην βάλουμε και τον Αραγια απο τους Σλευερ σε καμια φωτο με κοστούμι στα Γκράμμι

Είναι το πλεον μασονικό ελιτίστικο θρεντ,μην ξαναπαίξει κανας αρχιβλαχος σαν τον Τειτ κτλ(αν και τελευταία όντως κανει φιλότιμες προσπάθειες να γίνει Ελτον Τζον,αλλα με τέτοιο παρελθόν που παει).Θελουμε σαλονάτους,κύριους,κομπλεξικους με το γυάλισμα ρε αδερφέ

Χοκαμ,κλαιω:lol::lol:

8O8O8O
Έλα, παραδέξου πως για να με τρολάρεις έκανες αυτό το ποστ! :stuck_out_tongue:
Ούτε γυαλισμένος είναι (με βάση και τον παρακάτω ορισμό του AJ) ούτε mainstream, όταν πιάνει το slide βγάζει περισσότερο λίπος από την αποχέτευση λάντζας χαμπουργκεράδκου, μπορεί να τζαμάρει 4 ώρες και βάλε κάθε βράδυ με δύο διαφορετικές μπάντες!

Δε νομίζω να αναφέρθηκε ο ορισμός του ΔΑΠΙΤΗ (και υποστηρικτή του Νίξον):

…και βέβαια, μην ξεχνάμε τον πιο γνήσιο Οννεδίτη όλων των εποχών:

[SPOILER]

[B][SIZE=“7”]ΣΟΒΑΡΕΥΤΕΙΤΕ![/SIZE][/B][/SPOILER]

Η Ελλαδα θα τα καταφερει!