Τραγούδια που σας δίνουν στα νεύρα

Yparxoun tragoudia pou sas einai adynaton na anexteite?Pou sas kanoun ta nevra kourelia?Ena pou mou einai adynaton na anteksw einai to “Final Countdown” :evil: :evil: Kai meta-zitw signwmi prokatavolika apo tous Scorpions fans-ekeino to “Wind of Change” :cry:

Που δειχνεις?

Ωραιο τοπικ θα βγαλουμε τα αποθημενα μας!!!
Manowar - Black Wind Fire And Steel
&
Metal Warriors (με αυτο λιωνω στα γελια!!!)

1η σκέψη: the wall…

Με την πρώτη Child in time, πολύ σπαστικό τραγούδι. Αν κάτσω να σκεφτώ θα βρω και άλλα πάντως. Α και όλα των Scorpions, πότε θα μάθει αυτός ο τραγουδιστής να προφέρει αγγλικά (και να τραγουδά)?

έρχεται…

Τί καλέ?

Ιεροσυλια…

Οτιδηποτε απο HIM και λοιπες gay μπαντες

Εγώ δε θέλω να ξανακούσω το Blackfied, των Blackfield από το δίσκο Blackfield… Το έπαιζαν τόσο πολύ πέρσι στο ραδιόφωνο που δε θέλω να το ξανακούσω…

to runaway twn bon jovi opote tyxei kai to akousw de th palevw me tipota,nihilist exeis dikio gia scorpions,poly mizeria…

Πολλοι παντως στα 60 τους θα ηθελαν να εχουν τη φωνη του Σαντα Κλαους Μεινε

Πολλοι παντως στα 60 τους θα ηθελαν να εχουν τη φωνη του Σαντα Κλαους Μεινε[/quote]ayto einai ypokeimeniko…ok emena mou th dinei o typos opote ton akouw.

οπoυ τραγουδαει ο Vliman… :stuck_out_tongue:
k πολλες απο τις καινουριες πιπες που ακουω καθημερινα στο “1ο Rock ραδιοφωνο” της πολης μας μη χεσω…

Thimaste ekeino to "You are beaaaaauuuuuuutiiiiiifuuuuuul"pou paizotan opote anoiges to radiofwno persi?Mia ksenerwsia anef proigoumenou apo enan mono kai erimo trovadouro?Oles oi mpalantes twn Scorpions den mporousan na sygrithoun me afto-den mporouses na to antekseis mexri to telos :x

απορία : ακουγονται οι πίπες?
8O

Του James Blunt ειναι αυτο, μεγαλη παπαρια οντως.

απορία : ακουγονται οι πίπες?
8O[/quote]

Σοφη ερωτηση…

On topic: Τα περισσοτερα των HIM

Του James Blunt ειναι αυτο, μεγαλη παπαρια οντως.[/quote]o typos einai gia ton kaiada!!!

δεν μπορεί θα’ρθει που θα πάει…

απορία : ακουγονται οι πίπες?
8O[/quote]

k Πολυ κιολας!
ειδικα σε αυτον τον σταθμο!