Βυρωνας Πολυδωρας

αυτος ρε παιδια ειναι απο αλλη εποχη…
τι να πω…
παντως οταν μιλαει μου θυμιζει τα post toy Karja :stuck_out_tongue:
δεν καταλαβαινω τπτ :stuck_out_tongue:

θεικο!!!

άσε,με το που βλέπεις απ’ την αρχή του post επίθεση στο ΠΑΣΟΚ (που φέρει βαρύτατες ευθύνες) καταλαβαίνεις με τι έχεις να κάνεις…λες και μίλησε κάποιος κομματικά…

Συγγνωμη ρε φιλε αλλα αν εσυ από τα 2 μου ποστ καταλαβες αυτό που λες λυπαμαι πολύ. Δηλαδη η «επιθεση» στο ΠΑΣΟΚ σε πειραξε? Το ανεφερα απλως και μονο γιατι υπονοηθηκε από τον karja πως ριχνουμε ολο το φταιξιμο στη ΝΔ. Γραμμενους τους εχω και τους 2 (και πολλους ακομα) και απλως ηθελα να πω πως φταινε ΟΛΟΙ αν υπαρχει ακομα καποια αμφιβολια για αυτό. Εκτος αν σε πειραξε τοσο πολύ που ειπα ΠΑΣΟΚ και όχι «προηγουμενη κυβερνηση» ή «σοσιαλιστικο κινημα»?. Τοτε δεν ειμαι εγω που εχω το προβλημα. Οσο για το ποιος είναι από πια εποχη πιστευω μπορουμε να το καταλαβουμε?.

Βασικά, εγώ τώρα μπερδεύτηκα… Σε σένα πήγαινε το ποστ του rudolf? Τέλος πάντων…

Από περιέργεια, πάτησα φασίστας στο google και με έβγαλε στο site του πολυαγαπημένου μας 8O υπουργού (δεν αποκάλυψα την έκπληξη ελπίζω :stuck_out_tongue: ). Πήγα στο Link για το βιογραφικό του, αλλά δεν αναφέρει πουθενά το πιο ήταν το βιοποριστικό του επάγγελμα και δε λέει τίποτα για τη σταδιοδρομία του στον επαγγελματικό χώρο. Έχεις κανένας γνώση επί του θέματος?

δεν πήγαινε στο post του παλικαριού ω ρε…με εσάς συμφωνώ σχεδόν σε όλα

Sorry τοτε ρε, απλως εγω ημουνα που ανεφερα το ονομα της συγκεκριμενης πολιτικης παραταξης και γι’αυτο το πηρα ετσι… sorry

Αυτο που θελω να πω μαλλον εδω κολαει…

Ελευθεροι με περιοριστικους ορους αφεθηκαν οι απεργοι πεινας Τ. ZαντορονZι και Γ. Κυριακοπουλος…

Καλη αναρωση παιδες…

ΤΟ ΠΑΘΟΣ ΓΙΑ ΤΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΚΕΛΙΑ

ε καλα τωρα σε παω με 1000 μιλαμε… :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:
Ο Ταρασιο πρεπει να εχει ανεπανορθωτη βλαβη, απο’ οτι ξερω τουλαχιστον. :?

ε καλα τωρα σε παω με 1000 μιλαμε… :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:
Ο Ταρασιο πρεπει να εχει ανεπανορθωτη βλαβη, απο’ οτι ξερω τουλαχιστον. :?[/quote]

Ο Κυριaκοπουλος εχει κaι προβλημa στο συκώτι, aπ’οτι ξέρω…
Συμφωνa με τους γιaτρους εινaι κaι οι δυο σε πολυ χaλιa κaτaστaση…
Δυο aνθρωποι που επελεξaν νa θυσιaσουν οτι πιο πολυτιμο εχουν, την zωη τους, γιa την ελευθεριa τους, κaθως υποστησaν πληρη κaτaπaτηση aνθρωπινων δικaιωμaτων, aφου ητaν υπο κρaτηση aπο τις 6 μaη…
Κaι δεν εχουν ελευθερωθει aκομη, κaθως εινaι υπο περιοριστικους ορους, δηλaδη πaρaμενουν aκομa ομηροι του κρaτους…
Ξεφτιλa, γιa μιa “Δημοκρaτικη” Ελλaδa…

Σημερα που λετε πηγα στην πορεια της Θεσσαλονικης. Φτανοντας στα γραφεια της Ευρωπαϊκης Ενωσης, στον Βαρδαρη, καποιοι φοιτητες/αντιεξουσιαστες απ’οτι προλαβα να δω, κατεβασαν την σημαια της Ε.Ε. Στην πορεια ενας τυπος, τον οποιο δεν ηξερε ΚΑΝΕΝΑΣ (προβοκατορας μηπως?) πηγε να κατεβασει την σημαια της Ελλαδας. Τον αποδοκιμαζουν ολοι αλλα αυτο δεν ηταν αρκετο για τα ματ, τα οποια αρχισαν να πλησιαζουν. Βρηκαν μια αφορμη να διαλυσουν την πορεια. Με το που βαζουν καποιοι φωτια στην σημαια της Ε.Ε., φευγουν 10 δακρυγονα ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΔΙΑΔΗΛΩΝΕ. Προσοχη, στρεφοταν καθαρα προς το μερος μας. Επιτεθηκαν στα παιδια που κρατουσαν το πανο κ.ο.κ. Κατα τυχη δεν εφαγα καμια ροπαλια εγω. Για τους προβοκατορες, ουτε λογος. Αλλωστε ειναι παγια αρχη της αστυνομιας να μη χτυπαει “συναδελφους”.
Συγχαρητηρια κυριε Πολυδωρα. Συγχαρητηρια. Κι εις ανωτερα κυριε φασιστα. Αει προσκυνα τωρα την εικονα του Παπαδοπουλου και του Μακαρεζου και παραιτησου για λογους ευθυξιας. Αν και…γιατι να το κανεις? Αφου εχεις την μιση Ελλαδα να σε στηριζει με την ψηφο της. Ολα τα τερατα ευφυϊας που σε κραζουν αλλα με την ψηφο τους επιδοκιμαζουν την πολιτικη σου, να ψεκαζεις δηλαδη με χημικα τα παιδια τους τα οποια διαδηλωνουν ειρηνικα εκφραζοντας τις πεπειθησεις τους.

+1 στα τελευταια…

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

συμφωνώ απόλυτα led zep…

Κι εγώ, κι εγώ!!

πόσο απλό μπορεί να γίνει και να μην ξαναβγεί κανείς τους κυβέρνηση…

gz led καλά τα είπες :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Δυστυχώς ο κόσμος δεν τα βλέπει όλα αυτά αλλά μόνο τις φασαρίες που γίνονται και όχι πως και από που ξεκίνησαν και τελικά καταλήγουν βγαίνουν και από πάνω οι ματατζίδες :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Γιa την Θεσσaλονικη τa ειδa πο την τηλεορaση… Βομβaρδισμος με δaκρυγονa…
Εγω ειχa πaει το Σaββaτο στο Κaστρι γιa την πορειa… Τετοιa συνοδειa aπο μπaτσους ουτε ο προθυπουργος δεν εχει… Κaι στον ηλεκτρικο περιμενaν τa μaτ νa μπουμε με εκεινους μεσa…

Ιδου τι εννοω


ε καλα τωρα σε παω με 1000 μιλαμε… :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:
Ο Ταρασιο πρεπει να εχει ανεπανορθωτη βλαβη, απο’ οτι ξερω τουλαχιστον. :?[/quote]

Ο Κυριaκοπουλος εχει κaι προβλημa στο συκώτι, aπ’οτι ξέρω…
Συμφωνa με τους γιaτρους εινaι κaι οι δυο σε πολυ χaλιa κaτaστaση…
Δυο aνθρωποι που επελεξaν νa θυσιaσουν οτι πιο πολυτιμο εχουν, την zωη τους, γιa την ελευθεριa τους, κaθως υποστησaν πληρη κaτaπaτηση aνθρωπινων δικaιωμaτων, aφου ητaν υπο κρaτηση aπο τις 6 μaη…
Κaι δεν εχουν ελευθερωθει aκομη, κaθως εινaι υπο περιοριστικους ορους, δηλaδη πaρaμενουν aκομa ομηροι του κρaτους…
Ξεφτιλa, γιa μιa “Δημοκρaτικη” Ελλaδa…[/quote]Eidate ton agwna tis ethnikis??? Tote tha eprepe na eidate kai tapalikaria pou bikan me ta pano. Ayta egrafan ta pano tous. Symmetixe kai enas filos mou sto olo sxedio kai to perimena. Toen apano elege “70 meres…(den thymamai!)” kai to deytero “den ksexnoume, den sygxwroume”. Oi securitades tous eriksan katw san gourounia, piasmenous xeiropodara san eglimaties.
H eirwnia?? Otan feygame ap oto gipedo liga stena pio katw, vgike brosta mas apo ena katheto steno mia klouva tis Agglikis astynomias kai tous eidame mesa…
Borei oute kan sta psila grammata na min perase ayto giati KANENAS apo tin Ellada den nomizw na to sxoliase alla ayto kai mono kanei tis praksi tou spoudeoterh.

Ρε σεις τα παιδια ειναι ακομα στη φυλακη, λοιπουν 2.300 ευρω για τις εγγυησεις…