Ποιον να κρεμασουμε απ'τα τετοια του, α?

Μ?

Λοιπον, αυτο ειναι ενα multipoll που σας δινει την δυνατοτητα να στειλετε στο πυρ το εξωτερο την πιο αντιπαθητικη προσωπικοτητα.

Φωτουλης-Μαρια: Φωτουλης: συμπαθες γκεϊ ον με αντιδρασεις, σκετσα και γκριματσες τροφιμου ιδρυματος. Τον αγαπαμε γιατι μαλλον τα παιρνει στα σοβαρα αυτα που κανει. Μαρια: Τρομακτικα αποκρουστικο μπαζο με 3 κιλα σοβα πανω της που την κανει να μοιαζει απλως αποκρουστικο μπαζο.

Παραπεντηδες: Σειρα που εχει γραφτει για να γελαμε. Οντως, με μια που μιλαει με “νι” και “λι” σαν τον Ανχολη, με μια χοντρη που τσιριζει σαν ανοργασμικια, με 2 γκεη, με μια που δινει παντα τις πιο χαζες απαντησεις, τοσο χαζες που κοιτας με απορια το απειρο αναρρωτουμενος αν αυτα ΠΡΕΠΕΙ να σε κανουν να γελασεις. Με κανουν να ξαναβλεπω σε επαναληψη το “Εκεινες κι εγω”

Θεμος Αναστασιαδης: Χμρφ μρρφ σσμρχρφ σρφκμψν τχργνμν. Γελασατε μ’αυτα που ειπε ή να παιξουμε κανα χιλιομονταρισμενο βιντεο?

Βυρωνουκος: http://www.rocking.gr/forumt-3307-days0-order-0.php 'Νough Said.-

Josh Hartnett: Πολυ ξεπλυμμενο μουνι ρε παιδια. :frowning: Μονιμως σα να του εχουν βιασει την μανα ειναι η μουτσκα του, δεν τον μπορω, σκιστε τον. Ή μαλλον ασε, δεν θα ειμαι κακος μαζι του γιατι ειναι αρρωστος. Εχει οξεια αταλαντιτιδα.

Neri Castillio: Κωλοπαιδι ολκης, εχει πλακωθει μ’οποιον μιλαει Ελληνικα, Ισπανικα, Σουαχιλι. Αγαπημενος μου παικτης ο Κινγκ του Ιωνικου που τον ειχε βουτηξει απ’τον λαιμο επειδη τον ειχε χτυπησει ο Καστιγιο. Βεβαια ο Κινγκ πηρε κοκκινη και εχασε 3-4 ματς ενω τον Καστιγιο τον εβαλαν να κατσει με το ενα ποδι στην γωνια για 5 λεπτακια και τον μαλωσαν. Εσχατως ανακαλυψαν οτι ο προπαππος της κουνιαδας του αδερφου μιας φιλης του βαφτισιμιου της μανας του ειχε παει διακοπες στην Ελλαδα και προσπαθουν να ελληνοποιησουν τον Νερι. Χου ρε!

Jose Murinho: Ειμαι ο καλυτερος προπονητης στον γκοζμο-συντροφε Roman δωσε μου 100 μυρια ευρω για μεταγραφες να κερδαω τους ψοφιους στην Αγγλια και να με σκιζει η Μπαρτσα. Α, και δεν χασαμε. Ασχετα τι λεει το σκορ, το ματς ηταν στημενο. Με μια καλτσα επαιζε ο Τερι. Ειχε πονοδοντο ο Ντρογκμπα. Ειχε πανσεληνο. Οι μπαλες ηταν ξεφουσκωτες. Εμεις δεν χανουμε ποτε.

Richie Blackmore: Προσωπικη συμπαθεια. Ευνουχισμος στον πιο υπερεκτιμημενο μουσικο εβερ, ΟΥΣΤ! Πιο ψωνιο κι απ’τον Μουρινιο, ελεος!

Λακης Λαζοπουλος: Πανε τα καλα χρονια με τους Μητσους, αλλα ο γυφτος ποτε δεν πεθαινει. Εκει καθε μερα να βγαζει τα κομπλεξ του δημιουργου του. Μαλωσα με τον Κουγια, ας του αφιερωσω 10 εκπομπες. Ας βρισω αυτον, την γυναικα του, την συνιφαδα του, την βαφτισιμια του, τον γειτονα του, το τζιπ του. Α, τωρα μαλωσα με την Αντζελα, ας βρισω αυτην. Ωπα, τα βρηκαμε, ας ξαναβρισω τον Κουγια, την γυναικα του, τον αδερφο του, την θεια του. Ξεχασα την Ντενιση, ας κανω ενα διαλειμμα να βρισω κι αυτην. Φτανει τοσο, ας βρισω ξανα τον Κουγια, την γυναικα του, τον…

AC/DC: Οχι, ενταξει, αυτους τους εβαλα για να δω τον Crabsody να μην ψηφιζει AC/DC σ’ενα δημοψηφισμα.

τον robert plant ton jimy page kai ton john paul jones :D/

Για όλα τα πάνο και πολύ περισότερα +1!!

Λάκης Λαζόπουλος…Επειδή νομίζει ότι μπορεί να κριτικάρει τους πάντες και τα πάντα…Δεν κοιτάει τα χάλια του ο παλιομαλάκας… 8)

Για όλα τα πάνο και πολύ περισότερα +1!![/quote]

Eχει καλυτερο η εθνικη απο τον Καστιγιο???Τον θεωρειτε αχρειαστο???

Δεν έχεις βάλει το “άλλο”… :frowning:

Πρωτον απο ολους τoν φασιστα τον Θεμο!!!
Και τον Πολυδωρα, και τον Καστιγιο.
Και λιγα τα λογια σας για το παρα πεντε!!!

Ξεχάσατε αυτό το κριάρι τον Γκούμα!!!
:lol: :lol: :lol: :lol:

Ξεχάσατε αυτό το κριάρι τον Γκούμα!!!
:lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]
Βρε ουστ που θα πεις για τον Γκουμα!!!
Πως και δεν λες για τον Κυργιακο που εχει σκασει μπουκετα στον Τζιοβανι και μια ωραια μπουφλα στον Καστιγιο μεσα στο Καραισκακη???

Ξεχάσατε αυτό το κριάρι τον Γκούμα!!!
:lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]
Βρε ουστ που θα πεις για τον Γκουμα!!!
Πως και δεν λες για τον Κυργιακο που εχει σκασει μπουκετα στον Τζιοβανι και μια ωραια μπουφλα στον Καστιγιο μεσα στο Καραισκακη???[/quote]

χα…χα πάμε για φουλ off topic πάλι!!

μήπως τον θυμάσαι τον δικό σου τον Κυργιάκο στο τραυματικό για σας 3-0 στην Ριζούπολη ξάπλα κάτω και με τον Άντζα από πάνω του;;

να σου θυμίσω και τισ φατσούλες σας στο 1-4 μήπως;

(άσχετο αλλά προσωπικα πλάκα κάνω με τον Ολυμπιακό και τον Παναθηναϊκό… αν είναι να τα πέρνεις κρανίο σταματάω)

:smiley:

Καλα και εγω κανω πλακα!!!
Κρεμαστε Θεμο και Πολυδωρα

[size=1]και Καστιγιο[/size]

Για τον Bonham κουβεντα κουφαλιτσα… :stuck_out_tongue:
Ενιγουεϊ, Blackmore με τα χιλια, τον εβαλα μονο και μονο για να τον ψηφισω εγω.

Για τον Bonham κουβεντα κουφαλιτσα… :stuck_out_tongue:
Ενιγουεϊ, Blackmore με τα χιλια, τον εβαλα μονο και μονο για να τον ψηφισω εγω.[/quote]

Ρε, αυτός δεν έχει τίποτα πια για να τον κρεμάσουμε ανάποδα :? :? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Όχι τον Θέμο ρε παιδιά…
Ούτε τον Λάκη…

Εγώ ψήφισα τους αντιήρωες του παρά5 γιατί απλά …

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ

ατυχή τα σχόλια για Λαζόπουλο…
μάλλον τον Πολύδωρα…

Πολύδωρας οποσδήποτε γιατί εχει μεινει 28 Χρόνια πίσω…Και παρασύρει και όλη τη δημόσια τάξη

led zeppelin με την καλη κουβεντα στο στομα εισαι βρε!Τους εθαψες τους ανθρωπους! :stuck_out_tongue:
Ψηφιζω Λαζοπουλο, αν και θα επρεπε να εχεις Αντζελα Δημητριου,Βερα Λαμπρου και τα σχετικα…

:slight_smile:

να κρεμασουμε τον Led!
γιατι δεν ξερει να πινει! :stuck_out_tongue:

Εγώ λέω να κρεμάσουμε τον thrashothrash, που με έχει βάλει πρωινιάτικα να σβήνω post με το κιλό :x !!!

χαχαχαχα
τα είδα και πέθανα στα γέλια… χαχαχαχαχαχαχα
έ ρε κάτι τύποι που κυκλοφορούν …