Καλως σας βρηκα παιδες!

Καλησπέρα παίδες!..Μετά από τόσα χρόνια που παρακολουθώ το rocking είπα κι εγώ να γίνω μέλος!..Η μουσική γενικά είναι η μεγάλύτερη μου αγάπη και το όχημα για τα καλύτερα ταξίδια…αγαπημένες μπάντες in the woods…, anathema, eloy, lacrimosa, fields of the nephilim, tool, dream theater, septic flesh, mastodon, arcturus, metallica, iron maiden, black sabbath, candlemass, savatage, therion, pain of salvation, primordial, the doors, dead can dance, tim buckley, nick drake, monster magnet, paradise lost, rush, opeth, empyrium, moonspell, nevermore, porcupine tree, isis, gogol bordello, soad…καλά μην πω όλες τις μπάντες τώρα…και πολλές άλλες.

Το ταξίδι ξεκίνησε το 1996 με το load των metallica σε κασέτα και από τότε καλά κρατεί…χεχε…χαιρετίζω όλα τα παιδιά…και θα τα λέμε…cheers!

music is your only friend…until the end!

Γεια σου φιλαρακι καλως ηρθες στην παρεα

Εξαιρετικότατος! Καλωσήρθες, καλά ποστς και μην ψαρώσεις απ’ τους πάλιουρες!

[SPOILER]Fates Warning ακούς; 8)[/SPOILER]

ΘΕΟΣ
:cry::cry::cry:

καλώς μας ήρθες και καλά ποσταρίσματα :smiley:

πολυυ ωραια μουσικη ακους:) !!καλωσηρθες!!:smiley: καλα να περασεις στο φορουμ!

καλως ηρθες και απο μενα:D
τοσες μπαντες ανεφερες εκτος απο τους burzum[-X
μεγα λαθος[-X

Είσαι γλυκούλης!:oops: Καλώς όρισες και από μένα!

ειπες τη μαγικη λεξη…καλα ποσταρισματα φιλε Κιντελ

δυστηχώς δεν έχω ψαχτεί πολύ με fates warning…έχω μόνο το a pleasant shades of grey το οποίο είναι όντως αριστούργημα…θέλω να ψαχτώ περισσότερο με δαύτους

κι απο burzum λιγα πράγματα έχω ακούσει…πολύ σκατόψυχοι ρε παιδάκι μου…δεν τους πολυπαλεύω…

ειμαι πετιμέζι η αλήθεια να λέγεται8)…αλλα που το καταλαβες χωρίς φώτο…χαχαχα

eloy…απλά αυτή η μπάντα ειναι απο άλλο πλανήτη…έτη φωτός μπροστά απο την εποχή της…και τους ανακάλυψα και μεγάλος πριν κανα δυο χρόνια…στίχοι μουσική τι να λέμε τώρα…

αα…μ αρεσει που συστηθηκα και το όνομα μου δεν το είπα…Βασίλης ετών 32…είμαι και τραγουδιάρης…το μεγαλύτερο μου όνειρο είναι να τραγουδήσω στην προσωπική μπαντα του elmarad…:smiley:

καλως ηρθες κι απο μενα!!!

Κερδισες ενα welcome

το πέσιμο της Silent δεν το σχολίασε κανένας?!

καλώς ήρθες και από μένα! :slight_smile:

Ατμοσφαιρικος.

Καλως ηρθες :wink:

Σα δε ντρέπεσαι κρετίνε! Τί θα σκεφτεί τώρα ο άνθρωπος…[-X:!:

Ο νέος razor7?

μπαα δεν ρωταει για burzum:p

Α μπράβο και προσπαθούσα τόση ώρα να βρω τι δεν μου κολλάει :!:

Έτσι…dream big my boy, dream big! Ποτέ δεν ξέρεις, μπορεί να βγει αληθινό…πολύ παρόμοια ακούσματα έχουμε εμείς οι δύο…:stuck_out_tongue:

φταίει που δεν έχει καλή ηχομόνωση το δωματιό μου8)

τα καλυτερα! love is all you need…το είπανε και οι beatles:wink: