Φήμες: Καλοκαίρι 2007!

:lol: Mε Bon Scott ή χωρίς;;

Aκούγεται ότι θα έρθουν οι AC/DC τουλάχιστον μια δεκαετία τώρα…Βράσε όρυζα…Νιος ήμουνα και γέρασα… :lol:

Παντως κανουμε κι εμεις καποιες μαλακιες, για παραδειγμα εχω ακουσει παρα πολλους να λενε οτι δεν αγοραζουν εισιτηριο για τη συναυλια των Tool μεχρι να παει μια βδομαδα πριν. Αν δε γινει μια σωστη προπωληση πως γινεται να φερνουν μεγαλα συγκροτηματα, οταν τα μισα εισιτηρια μενουν αδιαθετα 1 μηνα πριν τη συναυλια ?

(αν λεω μαλακιες πειτε το)

Zafrock δίκιο έχεις για την προπώληση, αλλά με τόσες αναβολές και ακυρώσεις που είχαμε το τελευταίο διάστημα ήταν αναμενόμενο αυτό που γίνεται τώρα…

Ακομα στο μυαλό μας είναι η τραγωδία του open air!!!

Καποια παιδιά ακόμα κλαίνε τα λεφτά που ποτέ δεν πήραν πίσω για την δεύτερη μέρα…

Τι να πει κανείς??? Αν είναι να συμβαίνουν αυτά συχνά, καλύτερα να καταργηθεί η προπώληση…

Και απλα να στηνουμε καρτερι εξω απ τα ταμεια 5 ωρες πριν αρχισει η συναυλια…Επικες μαχες…

DEF LEPPARD & EUROPE ειναι 90% ΟΚ, οπως επισης και το HEAVEN & HELL.

Eγινε προσεγγιση και στους KISS, που θα κανουν ευρωπαικη περιοδεια, αλλα μολις ακουσαν το νουμερο κοπηκαν οι γραμμες…

Επισης, μετα το καλοκαιρι αναμενονται και οι Maiden…

μηπως υπαρχει καποιο κολπο να πεσω σε ληθαργο και να ξυπνησω κατα τον Ιουνη ??? :lol: :wink:

μηπως υπαρχει καποιο κολπο να πεσω σε ληθαργο και να ξυπνησω κατα τον Ιουνη ??? :lol: :wink:[/quote]

Αν το βρείς pm me :P:P:P

Δε μας λες κι απο που το ξερεις, εισαι και 90% σιγουρος?
Καταρχήν οι Europe έχουν ανακοινωθεί επίσημα, άρα είναι λίγο πιο πιθανό από 90%.

Για να το λέω σημαίνει ότι έχω έγκυρη πηγή και δεν αναπαράγω φήμες. Οι Europe είναι επίσημοι για Ιανουάριο, εγώ μιλάω για το καλοκαίρι.

:lol: :lol: :lol:
Pes ta!Kathe xrono ta idia!!! :evil:

persi atoma me “konne” elegan kati gia Bon jovi,raimstain,SOD,metallica ktl… kai itan kai sirouroi :slight_smile: arxiasan kai fetos ta idia vlepo :slight_smile:

Κι εγω εχω εγγυρες πηγες…θα σας τις πω λοιπον

-Galacticon (Η ιστορικοτερη μπαντα του εγγυτατου του Κενταυρου επιτελους στη χωρα μας)
-Vuelronia (Ανερχωμενη solar system metal μπαντα απο τις παριφες του ηλιακου μας συστηματος)
-Milky ways (Η εμπορικοτερη μπαντα του γαλαξια μας.Τρου σπεις μεταλ)
-Bing Bang (Η αρχαιοτερη ανα τον κοσμο μπαντα.Μετραει κατι δισεκατομμυρια χρονια ζωης με 3,658,698,475 δισκους στο ενεργητικο της.Πιουρ κοσμογονικ μεταλ)

Νταξ, δεν ξερω ποιοι εχουν conne και ποιοι οχι, αλλα η ιδια καραμελα τοσα χρονια δεν κανει καλο. Ακομα και να ξερει καποιος, 1 στους 50, 1 στους 100, δεν εχει σημασια, κανεις δεν θα τον πιστεψει.

Οχι ρε αληθεια.Εχουν κλεισει 100%

__Γι’ αυτούς δε θα ‘παρνα όρκο, άκουσα πρέπει να κάνουν μία μέρα παραπάνω ταξίδι για να περάσουν απ’ τη χώρα μας και το σκέφτονται (βέβαια, αν έρθουν, στο encore θα μας λένε ότι είμαστε το καλύτερο κοινό που είχαν ποτέ και πόσο ξετρελάθηκαν που έπαιξαν για μας, μας αγαπούν, θέλουν να μας κάνουν στοματικό στα καμαρίνια κλπ)…

__Και ο νοών… :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :wink:

ελπιζω να μην μας ξεσηκωνεις αδικα και αρχιζουμε απο τωρα να ετοιμαζουμε τα πανο. 8) 8) 8) 8)

κι εγώ το ελπίζω…
αλλα και εδω να μην ερθουν, ΕΜΕΙΣ θα παμε οπου κι αν ειναι!!!

Οταν εχεις τις λεξεις “true” και “μεταλ” στην ιδια προταση επιβαλεται να εχεις και την λεξη “manowar”.