Φωτογραφίες

για να ειμαστε δικαοι, χρειαζεται να εχεις πολυ υψηλο iq για να καταλαβεις το χιουμορ μου

14 Likes

Ανεξάρτητα τι γνώμη έχει ο καθένας για τα εμβόλια η φωτό έχει πολύ φάση (προσωπικά έχω κάνει 2 δόσεις).

3 Likes

Έχουν περάσει 2 χρόνια απο τα εμβόλια κοντά και η πανδημία σήμερα είναι σα να μην υπήρξε, σίγουρα αποδεικνύει πως τα εμβόλια λειτουργούν.

5 Likes

Ε όχι ακριβώς… να 'ναι καλά ΚΑΙ οι μεταλλάξεις, που - για την ώρα - κυκλοφορούν κυρίως οι λιγότερο επικίνδυνες μεταλλάξεις, σε σχέση με τις αρχικές (άλφα, δέλτα? ).

15 Likes

Στο ιδιο κλιμα, αλλα Χ4

Πρωτος τους δισκος, το Kill em All, που ξεκινησε το '19.

9 Likes

Μετάφραση από τα βραζιλιάνικα:

  • Λοιπόν, Καρλίτο, κάπου στο '76 θα ανέβω από τα δεξιά και θα με δεις μπροστά σου. Θα με ακολουθείς, θα σε κάνω τρεις προσποιήσεις και στην τρίτη θα πέσεις κάτω. Εντάξει;

  • Ναι, αλλά αφού είμαστε αντίπαλοι και μπορώ να σε κόψω…

  • Ναι, αλλά είμαστε φίλοι. Δεν είμαστε;

  • Ναι, αλλά…

  • Εντάξει, και ‘γω δε θα σ’ έχω άλλο φίλο.

2 Likes

12 Likes

Live τώρα, η κοριτσάρα μας 2 λεπτά πετάχτηκε να ρωτήσει κάτι, μην είστε μλκες και κορνάρετε

1 Like

2 Likes

"Onward pounding into glory ride
Sign of the hammer be my guide
Final warning, all stand aside
Sign of the hammer it’s my time"

8 Likes

7 Likes


Παγκράτι - Coruscant 1-0

6 Likes

ίσως φταίει το mood μου αυτές τις μέρες , αλλά εγώ βρήκα καταθλιπτική την φωτογραφία

τα παιδία των μπαλκονιών ρε φίλε … Δεν είναι οκ όλο αυτό …

6 Likes
3 Likes

Αυτοί είμαστε!

Insert random φασέικο στίχο ΛΕΞ here:

(κοντοζυγώνει και η 21/10, ελπίζω οι συμπρωτευουσιάνοι να πράξετε τα δέοντα, ίσως έχετε και ενισχύσεις από τα κάτω)

Ιπτάμενα αντικείμενα πάνω από τις πλατείες
Οι τελευταίοι γήινοι μες στις πολυκατοικίες

At leas I tried. Σε κάθε περίπτωση φίλε @Rebel από τα πιο δυνατά σχόλια που διάβασα τελευταία. Όχι, δεν είναι ΟΚ, πέρα από το καμάρι και την πλάκα.

4 Likes

Aκραίο coolness το παραπάνω, άστα :grin:

@Rebel , με ένα zoom που έκανα με την φωτογραφική -αυτός είμαι :disappointed: - , μεγαλύτεροί μου μου φάνηκαν και οι δύο :stuck_out_tongue: , αλλά ναι, ας μην αρχίσω και εγώ τώρα τα περί ποιότητα ζωής σε Αθήνα -και δη κέντρο-, αρκετά μιζεριάζω φίλους και γνωστούς μου σε καθημερινή σχεδόν βάση (περιμένοντας πως και πως την κατάλληλη στιγμή -αν έρθει ποτέ :crossed_fingers: -, να φύγω νύχτα και εγώ από εδώ)…

4 Likes

Το παγκρατι πρεπει να ειναι μια απο τις 5 χειροτερες περιοχες τις αττικης που εχω βρεθει/περασει.

1 Like

Εντάξει, επειδή είμαι γέννημα - θρέμμα Παγκράτι και παιδί του κέντρου, και τριγκαρίστηκα και οφείλω να απαντήσω, μεταξύ σοβαρού και αστείου, εμένα αυτή η αίσθηση πως σε κάθε γωνία τσιμέντου σε περιμένει κάτι εντελώς διαφορετικό, και απλά βλέπεις τα πάντα συμπτυγμένα σε τόσα υπερκατοικημένα τετραγωνικά, όπου όλα χωράνε και όλα αλλάζουν σε λίγα μέτρα, πάντα μου άρεσε.

Έχει μια άγρια ομορφιά το να βλέπεις να παλεύει ο κόσμος ανάμεσα σε καταθλιπτικές τσιμεντένιες πολυκατοικίες που κλείνουν τον ορίζοντα να φτιάξει κάτι χρωματιστό και να χωρέσει τόση (δήθεν, ΟΚ) “εναλλακτικούρα” και hip που λέει το παραπάνω άρθρο.

Και επίσης τα έχουμε όλα δίπλα εμείς του κέντρου και τα περπατάμε. Ναι, αν έχεις αυτοκίνητο βρίζεις 24/7 για τα πάντα.

Παρομοίως, ό,τι και να σου λέω.

3 Likes