Φωτογραφίες

Το βρήκα στο ίντερνετ και μου άρεσε, χοχο.

4 Likes

Κλεμμένο από HellasMetallica fb αλλά γάμησε

14 Likes

Εδώ Βαλένθια δε χάσανε το maintenance manual του Καλατράβα, όλα καλά

11 Likes

4 Likes

Είμαι ήδη στην τέταρτη φάση :rofl:

Ελπίζω αυτή η φάση να κρατήσει τουλάχιστον 50 χρόνια :pray:

4 Likes

Εμείς σε αυτά τα μπουκαλάκια βάζουμε τσίπουρο πάντως

16 Likes

Mood of the day

3 Likes

11 Likes

vas_kasdel1-640x426
Πονάς @Curehead ?

1 Like

Ο Προεδρος του ΣΥΡΙΖΑ Στέφανος Κασσελάκης δεν εμεινε στην πορεία. Πήγε στο μπλοκ, φωτογραφήθηκε και αποχώρησε πριν αυτή ξεκινήσει.

:joy::clown_face:

7 Likes

Μάλλον άκουσε blog και έσκασε

2 Likes

τωρα το ειδα
hurting over morning coffee

1 Like

21 Likes

Γιατι τετοιος μισος για τον Αρχηγο ολων; :rage:

@Curehead τι θα κανουμε με αυτον τον @Lupin;

2 Likes

Χμμμμ!
Μα…δεν είναι μίσος… είναι ένας βαθύς… ενδόμυχος… πόθος… του φίλτατου @Lupin να κάνει επιτέλους και αυτός το coming out ότι είναι γνήσιο τεκνό του Αρχηγού.
Αγαπημένε @Lupin , ξέρω ότι το θες.
Βλέπω ήδη στα μάτια σου τα green pastures της Asgard, μπαρμπεκιους με τον Αρχηγό, μπυρίτσα, χεβι μετσολ και μπαμπάτσικες βαλκύριες.
Έλα… μην καθυστερείς άλλο, true brother of metsol…
έλα και εσύ με μένα και τον @jonkyr στο κλουβί με τις τρελές!
We all float down here

4 Likes

Εντωμεταξύ, τρελή σύμπτωση, σήμερα σκεφτόμουνα τον Joey DeMaio με την εξής αφορμή:

Διάβαζα μία συνέντευξη του Holopainen (Amorphis) στο τελευταίο Hammer, όπου τον ρωτάνε τι κάνει συνήθως στις περιοδείες κλπ., οπότε απαντάει ο τύπος κάτι του στυλ: “ε, προσπαθώ να ξυπνήσω νωρίς για να βλέπω την πόλη που είμαστε κλπ. ή αλλιώς όλη μέρα κρεβάτι στο ξενοδοχείο και Netflix”.

Αυτόματα θυμήθηκα συνέντευξη του DeMaio στο Hammer προ 20-ετίας που σε αντίστοιχη ερώτηση είχε απαντήσει κάτι του στυλ “θα ξυπνήσω, θα γαμήσω την κοπέλα με την οποία κοιμήθηκα το βράδυ (ή και και τις δύο αν κοιμήθηκα με δύο)” κλπ. κλπ.

ΔΙΔΑΞΕ ΤΟΥΣ ΡΕ JOEY, Netflix λέει ο φλωρούμπας.

7 Likes

Το σεναριο ο Holopainen να μην ειναι καγκουρι και να κραταει τα προσωπικα για τον εαυτο του το εχουμε σκεφτει :grey_question:

Βασικά είναι μια χαρά και το μόνο νέτφλιξ

1 Like

Εχει χαλασει λιγο τελευταια η αληθεια ειναι

3 Likes

Όχι, γιατί σκεφτόμαστε σενάριο του να λέει ο Ντεμάγιο πίπες :joy:

4 Likes