Καλύτερες ατάκες που έχετε ακούσει ή πει!

Ααχαχαχα μπα σε καλο σου Σοφι μας πεθανες βραδιατικα. Αχαχαχαχα αληθεια, ναι! Σε καλο να μας βγει!

Ο χρήστης Να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα! λέει:
γουτσου γουτσου σοφι καπα

Χρυσο μου.

Εχω κι εγω τετοια λογκς! Να τα δειξω? Ο γιουζερ Κρισπ πως τοποθετειται σ’αυτο το θεμα?

Μετά τον αγώνα με το βάζελο την Κυριακή, βγήκαμε Τρίπολη με το αμάξι του φίλου μου του peppe να πανηγυρίσουμε τη νίκη της ομάδας μας…

Σκηνικό παρόμοιο με euro2004 στην Τρίπολη τώρα με κορναρίσματα και ιστορίες…

Ο Peppe να είναι σε έκσταση και να ξεφωνίζει όλη την ώρα…

Σε μια φάση περνάμε δίπλα από μια γκόμενα και βγάζει το κεφάλι ο peppe και της κάνει:

“ΜΩΡΟΟΟΟΟΟ ΚΕΡΔΙΣΑΜΕ ΤΟ ΒΑΖΕΛΟ ΜΩΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ”

Ωστόσο έτσι όπως γύρισε να φωνάξει στη γκόμενα ενώ οδηγούσε παραλίγο να χτυπήσει το μπροστινό αμάξι και φρέναρε ακριβώς λίγο πριν το χτυπήσει…

Με το που σταματάει ξαναβγάζει το κεφάλι προς τη γκόμενα και φωνάζει:

“ΜΩΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΘΑ ΤΡΑΚΑΡΟΥΜΕ ΜΩΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ”

Δε μου’μεινε άντερο μετά, βλεποντας την έκφραση της γκόμενας…:lol: :lol:

Ο γιουζερ Κρισπ δινει το ελευθερο…

Το γιουζερ σοφικαπα δεν εχει κομπλεξ, αν μιλαμε για τον ηγουμενο, οπως καταλαβα. :slight_smile:
Δεν θα με απειλειτε συνεχεια αλητες.:frowning:

Αν μιλαμε για το “θεος.-” μηπως εχει?

Μπαν!

Παλιά στο Happenning, προτείνει ένας σε φίλο του:
-Πάρε το “τσόντα” (CODA) των Led Zeppelin.

:lol: :lol: :lol:

Eπίσης στο ίδιο κατάστημα κάποιος είχε ζητήσει από πωλητή το “Μπλιάχ” (Bleach) των Nirvana…

Το “Τελάρο” από Τool δεν το ήθελε;

:stuck_out_tongue:

:expressionless: :slight_smile: :smiley: :lol: :lol2: :lol3:

να τονίσω ότι δεν είχε καταναλωθεί σταγόνα αλκοόλ αη…
επικό:)

“Φυγε απο δω μωρη ποδογλυψια!”

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑ!:lol:
Tουλαχιστον οταν το πρωτοακουσα μου φανηκε πολυ αστειο!Και κουλη λεξη…:roll: :stuck_out_tongue:

“ΡΡΡΡΕΕΕΕΕΕΙ!!! ΤΙ ΚΑΝΟΥΤΕ ΙΣΣΣΣΣΣΣΣΑ ΠΕΡΑ???”

(Για λίγους…:stuck_out_tongue: )

Ο χρήστης jim karvou λέει:
παιδιά, σας αφήνω…
Ο χρήστης jim karvou λέει:
πάω να δω ΠΑΟ

Το πε πριν το ματς με τον Αστερα ε? Βαζελακια, μολις καταλαβατε γιατι χασατε…

Μπα, πριν το μάτς με το Χιούστον λογικά :stuck_out_tongue: (τη σαραντάρα δλδ)

Πρέπει να ήταν ή το 2003 ή το 2004. Έπαιζε η Ξάνθη με μιά ομάδα που τότε είχε τον Τσιμπλίδη στις τάξεις της (δεν θυμάμαι ποιά). Δεν φαίνεται αστείο όταν γράφεται, αλλά άμα το βλέπατε από κοντά θα λιώνατε στα γέλια. Σε κάποια φάση λοιπόν πάει να εκτελέσει πλάγιο ο Τσιμπλίδης. Και φωνάζει ένας παππούς, που καθόταν αραχτός με μπαστουνάκι γύρω στα 80 “Κοιτάχτε στην κερκίδα μια λεσβία, νατη του Τσιμπλίδη η θεία”. Αν και αυτό ήταν περισσότερο οπτικό…

Στο ίδιο ματς, σε έναν φίλο μου που έμοιαζε λιγάκι με νυχτερίδα (Η μπάλα έχει βρεθεί στην κερκίδα και την δίνει πίσω ο φίλος μου) ένας τύπος του λέει: Γιατί την έδωσες πίσω την μπάλα ρε μπατμαν??
Και ο φίλος μου: Γιατί με λέει μπάτμαν??

[ul]
[li]Το να κάνεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλο είναι στρατηγική.
[/li][li]Οι άντρες θα έλεγαν λιγότερα ψέματα, αν οι γυναίκες δεν ρωτούσαν τόσο.
[/li][li]Όλο σου το μέλλον βασίζεται στα όνειρά σου. Μην χάνεις χρόνο, κοιμήσου !
[/li][li]Παιδιά στο μπροστινό κάθισμα μπορούν να προκαλέσουν ατυχήματα. Ατυχήματα στο πίσω κάθισμα μπορούν να προκαλέσουν παιδιά.
[/li]
[/ul]

Loool freedom!Ειδικα το τριτο ειχε πολυ γελιο!

Χθες γυρνουσαμε με τα παιδια απ’τη σχολη και πεταει ενας την απιστευτη ατακα (αν και λιγο προστυχο, θα το πω):
Το *ουνι και το χταποδι, οσο το χτυπας… απλωνει!!!

:lol: :lol: :lol: #-o