Καλύτερες ατάκες που έχετε ακούσει ή πει!

χαχα…και μεις ο,τι θες πεταμε…βιβλια, κοκα κολες, σφουγγαρια, σκουπιδοτενεκεδες…αντεχει ομως ο ατιμος! :stuck_out_tongue: δν μας νοιαζει και πολυ βεβαια αφου δεν βγαζει καθολου αερα και τον στελνει ολο προς τα πανω :p. Οσον αφορα το τζαμι, θυμαμαι παιζαμε σ’ενα παιδι το κοροιδο με το καπελο του και καποια φαση ενω μου ρχεται το καπελο βλεπω το παιδι να αιωρειται κατα πανω μου…! Επιασε το καπελο στον αερα (:p) επεσε πανω μου, φυγαμε πισω, πεσαμε σε μια γυαλινη ντουλαπα, σπαει ολη πανω μου…πως δεν σκοτωθηκα! :stuck_out_tongue: …Ανοιξτε τοπικ…

Χαχα εμεις του πεταξαμε ενα πακετο σακουλες σπουπιδιων, αυτο ανοιξε και μετα το κρεμασαμε στον εναν ελικα. Θεαμα κιολας. :lol:

Τον καδο τον εχω πεταξει κι εγω, δεν εφυγε πολυ μακρια όμως. :frowning:

Αλητειες…[-X [-X

ο καθηγητης φυσικης στο σχολειο χθες: “θα χετε ακσησεις απο 11 μεχρι 19, εκτος απο την 20”
και γαμ* τις διευκρινισεις

Mηνυμα καλοσορισματος σε λεσβιοκαναλο στο IRC:

-ChanServ- an o theos pisteye sthn omofylofilia tha eftiaxne ton adam kai to giwrgo…etsi eftiakse mono thn eva kai th kaith:P kalh paramonh kai males banned

Σήμερα στο τραπέζι βλέποντας παράλληλα τηλεόραση:

Γίγατρος: Ποιός είναι αυτός ο Μπίλυ Μπο;
Γιγατρομάνα: Ένας διάσημος σχεδιαστής μόδας που πέθανε από AIDS
Γιγατροπατέρας: Ένας πούστης!
Γίγατρος: :lol:

:lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:

Ειμαι με ενα φιλο στο λεωφορειο,και καθεται μπροστα μας μια ευτραφης 25αρα.Καθως λοιπον αυτη σηκωνεται για να κατεβει στη επομενη σταση ,φαινεται το εσωρουχο της που γραφει με μεγαλα γραμματα OPEN.Και τοτε ο φιλος με κινηση του χεριου του δειχνει το εσωρουχο της και αναφωνει:CLOSE μωρη,CLOSE…:lol: :lol: :stuck_out_tongue:

είμαι με μία φίλη μου και ένα φίλο μου και η κοπέλα του είχε ζητήσει να της βρει σκύλο…τέλως πάντων αυτή απειτητική και της έλεγε ράτσες και δεν ήθελε και της λέει :" γιατί δεν θέλεις λυκόσκυλο;είναι τίμιο σκυλί" και πετάγομαι εγώ και λέω “γιατί; το θέλει για λογιστή;”:lol: :lol: :lol:

Λοιπον…
Ημοουνα σημερα με την μητερα μου Θησειο και εκει που τρωγαμε στον παιζοδρομο περασε ενα αυτοκινητο…οπτε μου λεει…’‘δεν θα πρεπε να επιτρεπονται αυτα στον πεζοδρομο’’…εντελως τυχαια αμεσως απανταει ενας κυριος στο απο πισω μας τραπεζι στην παρεα του…’‘στην Ελλαδα ολα επιτρεπονται’’
Σκασαμε στα γελια…:lol: :lol: :smiley:

Βασικα για να ολοκληρωθει η ατακα και να βγαλουμε νοημα θα πρεπει να μας πεις τι φοραγες :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

τιραντακι μαυρο,σορτσακι μαυρο πολυ κοντο μποτακια μεχρι το μεσο της γαμπας, εναν σκελετο μενταγιον στο λαιμο,περικαρπια καρφια στα χερια…

Οχι, δεν ειμαι ψωνιο:p:p :stuck_out_tongue:

Ε αυτα οντως δεν επιτρεπονται στον πεζοδρομο :smiley:

:oops: :oops: :oops: :oops: κοκκινιζωωωωω!!!

ατάκα φίλου

“τα μεγάλα φίδια κρύβονται κάτω από μεγάλους βράχους”:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Κάτσε καλά γιατί θα σου βάλω κεφαλάκι…
η δύναμη του i γνωρίζει ποιος το είπε…:ok:

Μία φίλη μου:
-Μου τη δίνει στα νεύρα αυτός ο Λευτέρης
-Και εσύ του τη δίνεις
-Ωραία, να κάνουμε σεξ…

Προχωρούσαμε στο δρόμο και παίρνει κάποιος 1 φίλο μου τηλ. (φάρσα) . Τον ρωτάει ο φίλος: πως σε λένε? Πέτρο, του απαντάει εκείνος. Ποιος Πέτρος? Και πετάγεται κάποιος που προχωρούσε στο δρόμο: Ο άγιος…

Φοβερες συννενοησεις με τον χρηστη rudolf.

Ο χρήστης SoFi λέει:
otan se trwei to xeri ti einai?
Ο χρήστης 321 Riverman λέει:
enoxlhtiko?
Ο χρήστης SoFi λέει:
ektos apo ayto?
Ο χρήστης 321 Riverman λέει:
wx
Ο χρήστης 321 Riverman λέει:
ela,rixto
Ο χρήστης SoFi λέει:
den einai anekdoto vlaka
Ο χρήστης SoFi λέει:
rwtaw
Ο χρήστης 321 Riverman λέει:
eeeeeeeeeee
Ο χρήστης 321 Riverman λέει:
ti ti einai mwre?ti les?
Ο χρήστης 321 Riverman λέει:
fagoura
Ο χρήστης SoFi λέει:
lefta?
Ο χρήστης 321 Riverman λέει:
an exeis hdh,nai,lefta

Και μετα απο λιγο καιρο, sequel:

Ο χρήστης enough is enough λέει:
an se trwei to xeri einai?
Ο χρήστης enough is enough λέει:
ti*
Ο χρήστης SoFi λέει:
yparxei mia wraia sizitisi mas panw s ayto
Ο χρήστης SoFi λέει:
lefta mallon
Ο χρήστης SoFi λέει:
poio xeri?
Ο χρήστης enough is enough λέει:
fagoura
Ο χρήστης SoFi λέει:
to deksi?
Ο χρήστης enough is enough λέει:
genika
Ο χρήστης SoFi λέει:
paizei rolo
Ο χρήστης enough is enough λέει:
giati?gia pshla h xartonomismata?
Ο χρήστης SoFi λέει:
deksi ksylo aristero lefta
Ο χρήστης enough is enough λέει:
aristero opws mpaineis
Ο χρήστης SoFi λέει:
opws vgaineis, me tin opisthen

Οχι greeklish παρακαλω…

Και γαμώ τις ατάκες!! Πες και ποιος την είπε ρεε!