Καλύτερες ατάκες που έχετε ακούσει ή πει!

Τα σέβη μου στον Therion.Επίσης στο ίδιο Thread έλεγαν ότι ήταν χρυσαυγήτης αυτός που το έκανε και ο Sharuman λέει:“Γιουχου είμαι καραφλός χρυσαυγίτης και μαμάω άσχημα και να με φοβάστε γιατί εκεί μας μαθαίνουν και την τέχνη του ελληνικού χακινγκ και τώρα προπονούμαστε για να ρίξουμε όλα τα τούρκικα σαιτ.”

:lol: :lol:
Το γιούχου και το καραφλός όλα τα λεφτά:lol:

Ιφριτς μην ξεχνάς και την άλλη:
"Ποπο μια κανονιά!
Ποπό μια κανονιά!
ΠΟΠΟ ΜΙΑ ΚΑΝΟΝΙΑ!

Ειμαστε σε καφετερια. Μια κοπελα γυρναει απο την τουαλετα γελωντας:
"Μου χτυπανε την πορτα και λεω ‘αλλος’. Μετα απο κανα 10λεπτο(!) ξαναχτυπανε και λεω παλι ‘αλλος’. Οποτε ακουω:
‘Δεν εισαι αλλος, εισαι η ιδια και τελειωνε!’ " :lol:

Για χεσιμο πηγε?

Κρινοντας απο τα φαινομενα παντα. :stuck_out_tongue:

Θα της εριξαν καθαρτικό στον καφέ μάλλον…

Τυχαίος γνωστός μου που δε διακρινόταν για την ειλικρίνειά του, πριν καιρό:

Αυτός (μέσα στην τρελή χαρά):“Και που λες, τη γουστάρω και με γουστάρει κι αυτή, δε ξέρεις πόσο την αγαπάω…”
Εγώ (ειλικρινέστατα και χωρίς ειρωνίες): “Σε πιστεύω ρε.”
Αυτός:“Όχι ρε συ, αλήθεια σου λέω!”
#-o

Βερνικος πριν κατι λεπτα για τον Κυριακο:

Φαουλ απο Ιμπραημοβιτς! Παντως, τον παιζει πολυ καλα μεχρι τωρα.

:expressionless:

και πριν ειπε τον καραγκουνη καγκουρο, ή τουλαχιστον πηγε να τον πει :-s

Πηγε να δώσει πασα στον Κατσουρανη…Σκεφτειτε να τον ελεγε Καγκουρανη…:lol:

Σκεφτειτε οτι τον Βερνικο τον πληρωνουμε :expressionless:

βερνικος ρισπεκτ ρε!!!

Στεφανίδου τώρα: “Να μη πω πως αποκαλούνε μερικοί τους αστυνομικούς. Στην Αμερικοί ο αστυνομικός είναι πάντα ο καλός, εδώ στην Ελλάδα είναι ο κακός. Γιατί τέτοια προκατάληψη;”

(Τυχαία το έχω εκεί ε)

:lol3: :lol3: :lol3:

Στην αρχαία Ελλάδα, τους έλεγαν “Σφήκες” πάντως :stuck_out_tongue:

Έχει αφιέρωμα σε έναν απο τους αστυνομικούς που χαροπαλεύει μετά το ντου στα Ζωνιανά. Ντάξει, δίκιο έχει, αλλά ο τρόπος που το είπε ήταν όλα τα λεφτά.

(Γαμώτο δε βλέπω στεφανίδου, τυχαία λέμε)

καθομαστε στο σπιτι ενος φιλου πριν λιγο, και χαζευαμε tv μετα το τελος του αγωνα…se zapping πεφτει απανω στην τσοντα του filmnet με τιτλο “Η ωρομισθια υπαλληλος” οπου πεταει την ατελειωτη ατακα…

Α ρε τιμημενη εργατικη ταξη…κοιτα ρε, βαραει υπερωριες η γραμματεας και τη γα***νε κι’απο πανω…

χεστηκα στο γελιο…

Καθώς φεύγουμε απ’το σπίτι στο οποίο είμαι μόνος για καμιά βδομάδα, λέω στο σκυλί να μπει στο μπανάκι.

Κάνει ο ενας απ’τους δύο φίλους που είμασταν μαζί ακουμπώντας το χέρι του στον διακόπτη “να κλείσω το φως?”

Και ο άλλος με την πιο καμμένη φάτσα του κόσμου: “Χαλάρωσε ρε μαλάκα Αλέξανδρε, πέτα του κι ένα καπνογόνο”

:lol3: :lol3:

Οταν εδινα lower η αδερφη μου και η ξαδερφη μου ειχαν παει σε κατι αλλα μικρα ξαδερφια μας και παιζανε. Παιζαν λοιπον ληστειες τραπεζων κι αλλα τετοια παιδικα πραγματα. Σε καποια φαση παιρνει ενα πιστολι η αδερφη μου και παει στην ξαδερφη μου και της λεει με υφος “Give me the money motherfucker”. Η ξαδερφη μου ελιωσε με τον τροπο που το ειπε κι επεσε κατω απο τα γελια… μετα οταν σηκωθηκε πηγε να κανει το ιδιο λεγοντας “Give me the mother moneyfucker” :lol: :lol:

με ρωταει το γκαρσονι:τι θα παρεις?

μια μπυρα και μια heineken,…#-o

Είναι σχεδόν 6 το πρωί και πέρνω μύνημα στο κινητό, η κολιτή μου και λέει:
Αγάπη πήγαμε για ύπνο από τις 2 και δεν μπορούμε να κοιμηθούμε…
Της απαντώ εγώ: Καλά αγάπη, εγώ δεν ξάπλωσα ακόμα και το κρεβάτι είναι χάλια
Και απαντά: Δεν γίνεται τέτοιο πράγμα, εμείς δεν μπορούμε να κοιμηθούμε ούτε στα όνειρα μας…

καλά ε, διπλώθηκα στα γέλια…#-o :lol: