Καλύτερες ατάκες που έχετε ακούσει ή πει!

εγω στην ταξη σε κατι παιδια που μιλαγαν συνεχεια:
θα σκασετε επιτελους? σαν γριες σε αγρυπνια κανετε!!!

Τεραστια αρετη η αυτογνωσια…! Αμα δειτε και μια γκομενα που ειχε, θα καταλαβεται το περι ποδοσφαιριστη.:slight_smile:

Keyser, θελει τεραστια προσπαθεια για να πεσεις σε τετοια περιπτωση!#-o

“I am not a Marxist”

Karl Marx

:lol: :lol: :lol: : :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: χαχαχαχαχαχα εεελλεος πια!!!

1. Ένας φίλος, τα είχε με μια τύπισα, πριν καμια 5 ετια, την οποία την αποκαλούσε βρώμιαρα…Έμενα μια χαρα μου φαινόταν το κορίτσι. Μια μέρα δεν άντεξα και τον ρώτησα, καλα ρε Αλέκο τι έχει δηλαδη η κοπέλα ???

Και με ένα ύφος απελπισίας μου απαντάει, ρε συ,όταν περπατάει την ακολουθεί μια μύγα !!#-o :lol: :smiley:

2. Παρακαλώ έναν φίλο μου να πάμε σε ένα μπάρ της γειτονιάς μας, το οποίο δέν έχει καλό κόσμο…'Αντε ρε θα πάμε να δουμε ΄λιγάκι κόσμο? και μου απαντάει στα Αγγλικα.

To see what ? The Gozzila behind the bar ??? Πάμε στο bar και βλέπω την γκαρσόνα μια τύπισσα 50 χρονων , χοντρή, άσχημη με μαλλί αγορε . Εεε…επεσα κάτω απο τα γέλια. :lol: #-o

ενα βραδυ,ενας ξαδερφος μου εκανε πεζοπορεια μαζι με κατι αλλους φανταρους των ειδικων δυναμεων(οι περισσοτεροι ειναι στοκοι εκει μεσα)
γυρναει λοιπον ενας και του λεει:ρε,να σου πω…αυτα τα αστερια βγαινουν καθε μερα?
και του λει ο καζιν μου(δουλευοντας τον):οχι ρε μερα παρα μερα!!!
και τοτε αυτος πολυ απλα λεει:α…καλα.#-o #-o :lol:

Και γιατι είναι στόκοι οι περισσοτεροι εκεί μέσα ?

Επειδή είναι φαντάροι των ειδικών δυνάμεων.


:stuck_out_tongue:

Maths and Alcohol don’t mix, so…PLEASE DON’T DRINK AND DERIVE!

επειδη,ελαχιστοι ανθρωποι που εχουν καποιο σοβαρο πτυχιο η μπορουν να ακολουθησουν συγκεκριμενη καριερα(γενικα αυτοι που εχουν και αλλες ικανοτητες εκτος σωματικης δυναμης και αντοχης) πανε εκει…οι περισσοτεροι θελουν να παρουν μορια απο τα λοκ για να τα συνδυασουν με αλλα μορια και να βρουν δουλεια στο δημοσιο…

Το βλέπεις απόλυτα και υπεραπλουστευμένα. :wink:

(Εγώ στο περιοδεύων είχα δηλώσει χιονοδρόμος… :oops:)

Έξυπνος είσαι κι εσύ! :lol:
Ελπίζω νάχεις βύζμα να το αλλάξεις…

Είναι υποκατηγορία των ΛΟΚ. Όποτε θες το αλλάζεις, δε μπορούν να σε υποχρεώσουν να πας ειδικές δυνάμεις. Εννοείται πλέον δεν έχω διάθεση να πάω. Όταν το δήλωνα νόμιζα πως η θητεία μου θα ήταν 6 μήνες στον Όλυμπο κάνοντας σκι και 6 μήνες σπίτι μου αφού δε θα υπήρχαν χιόνια… Νεανικές απερισκεψίες :stuck_out_tongue:

ευτυχώς που μαζεύτηκαν εκεί οι στόκοι και δεν είναι ελεύθεροι αλλού κι αλλού:lol: :lol: :lol:

Έβλεπα χθες “Κωσταντίνου και Ελένης” και έχει έναν ατάλαντο βιολιτζή που τον ρωτάνε πως λέγεται. Η απάντηση που έδωσε με γονάτισε από τα γέλια!

“Το όνομα μου είναι Λευτέρης Δοξάρης, αλλά το καλλιτεχνικό μου είναι Μίρσα Μαϊστροπόποβιτς!”

:lol: :lol: :lol:

Χθες στην Πνύκα, η παρέα πίσω μας έπινε έναν μπάφο.
Σε κάποια φάση λέει ένα παλικαράκι σε αυτόν που έπινε εκείνη τη στιγμή:
“Πάρε τζούρα και σκέψου ένα φαγητό”
και συμπληρώνει κιόλας
“Θα έρθει η γεύση του στο στόμα σου”

λιώσαμε δάσκαλε

Έπικ μέταλ.
Μάνογουορ.

Δεν ξέρω άμα έχει υπωθεί αλλά όταν είχαν χακάρει το rocking.gr είχε ανοίξει thread με τίτλο “Μας Χάκαραν” ή κάπως έτσι.Ποστάρει τότε κάποιος : “Ο Χάκος ήταν!!” Κορυφαίο!

Το Θεριο, ποιος αλλος :slight_smile:

:stuck_out_tongue: