Καλύτερες ατάκες που έχετε ακούσει ή πει!

γαματη ατακα!

Την πέφτει τυπάς (κλασικός πέφτουλας) σε φίλη, ενώ είμαστε σε νησί.

  • Εσένα θα ήθελα να σε δω και στην Αθήνα
  • Ίσως, κάπου, κάποτε να συναντηθούμε τυχαία!

έπος!!! :bow:

Καλη η φιλη?

Ισως καπου, καποτε να την δεις τυχαια.

Για να μην απανταει τοση ωρα, θα ειναι καλη και θα την θελει για παρτη του. [-X

μοντέλο!

Φωτο!

Tη Δευτέρα αμέσως μετά την ανάσταση, με παίρνει τηλ. φίλος για να μου ευχηθεί (Γιώργος λέγομαι, αυτός Ανέστης). Του εύχομαι και εγώ και αμέσως μετά : “¶ντε, να τα εκατοστήσουμε, ΓΑΜΩ ΤΟ ΧΡΙΣΤΟ ΜΟΥ” :lol: :lol:

χαχαχα!

τρελο σκηνικο , πριν περιπου 10 χρονια.
πρωταγωνιστες οι 2 αδερφοι μου , ο ενας ηταν τοτε 7 χρονων και ο μικρος 5 (1η δημοτικου και μικρα νηπια αντιστοιχα) και ενας φιλος του 1ου.

καθοντουσαν σε ενα μπαγκακι και συζητουσαν ωσπου περναει μεγαλη γυναικοπαρεα , 4-5 μαμαδες με τα κοριτσακια τους
το ενα κοριτσακι ηταν μαζι με τον μικρο στα νηπια.
περνανε λοιπον και του λεει το κοριτσακι του μικρου

“γεια σου Στεφανε”

και το τσογλανι λεει μπροστα σε ολους

“γεια σου πουτανα”:expressionless: :expressionless:

:lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:

ο αδερφος μου με τον φιλο του πεθαναν απο τα γελια

η μητερα του ατυχου κοριτσιου του πε "Στεφανε τι λογια ειναι αυτα? θα το πω στην μητερα σου¨"στ’αρχιδια του ο μικρος βεβαια:p

την φοβερη λεξη την ελεγε συνεχεια οταν ηταν μικρουλης…

Κατι αγορια πειραζαν μια κοπελα και την εβαζαν να τους εξηγησει το οφσαηντ. Ε αυτη αρχισε καλα, ελεγε “ε οταν μια ομαδα ειναι στη επιθεση, εε και παει να κανει πασα…” . Αλλα τα παιδια χασκογελουσαν, και αυτη αγχωθηκε και κατεληξε να λεει " οταν κανει πασα και η μπαλα περασει απο το αριστερο δοκαρι!"
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ειναι ενας στο σχολειο που το παιζει ραπερ,και με απειλησε λεγοντας μου¨: σταματα τωρα,μη σου ριξω κανα στιχο":lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:

Peter Crouch (ποδοσφαιριστής της Λίβερπουλ)

“αν δεν ήμουν ποδοσφαιριστής νομίζω θα ήμουν ακόμη παρθένος…”

ασχολίαστο…

και μια φωτό του

ψιλολέλεκας αριστερά

Δεν παίζει να το πε

Ένα καλοκαίρι, διακοπές σε νησί με παρέα… Είναι μεσημέρι και τρώμε σε ένα μαγαζί. Περνάνε κάτι τουρίστες (ψηλοί, ξανθοί, με ξυρισμένο στήθος κλπ), τους χαζεύει η κοπέλα της παρέας και λέει σε κάποια φάση: “Ωραίος αυτός, αλλά θέλω τον άντρα να έχει τρίχες στο στήθος”. Εγώ εκείνη τη στιγμή έτρωγα, οπότε - χωρίς να πω τίποτα - τραβάω την φανέλα μου κάτω για να φανούν οι τρίχες στο στήθος μου! Ένα παιδί από την παρέα έπεσε κάτω από τα γέλια… (και η φίλη δεν το πήρε στραβά τελικά, κι ας τρώγαμε :lol: )

Τι θα γίνει με αυτην τη φώτο ρε παιδιά ?

Το χει πει. Το είδα στο επίσημο φόρουμ της Λίβερπουλ… :lol:

Απίστευτες ατάκες από μια γνωστή μου (κολλητή μιας πρώην μου) η οποία καταρρίπτει τον μύθο τον ξανθών γυναικών και θέτει νέα στάνταρ (είναι μελαχροινή).

-Είμαστε Νάξο και πάμε να πάρουμε εισιτήρια για το ΚΤΕΛ για να πάμε σε μια παραλία. Το εισιτήριο από τη μία πλευρά γράφει την τιμή και από την άλλη έχει μια διαφήμιση της Blue Star Ferries. Οπότε μόλις πιάνει το εισιτήριο της, λεει: “Με καράβι θα πάμε;;;”

-Είμαστε σπίτι της πρώην μου και μας λέει αυτή η κοπέλα ότι θα κατέβει Καλαμάτα για Σαβ/κο. Τη ρωτάει η πρώην μου: “Με τη μητέρα σου θα κατέβεις;” και απαντάει αυτή: “Όχι, με τις γόβες.”

-Κάποια στιγμή ανταλλάζαμε κινητά. Μου λέει το δικό της, το αποθηκεύω και τις λέω ότι θα της κάνω μια αναπάντητη για να αποθηκεύσει και το δικό μου. Όπως της κάνω αναπ. και αρχίζει να χτυπάει το κινητό της, ξαφνιάζεται και φωνάζει: “Ωχ, κάποιος άγνωστος με παίρνει τηλ!” και πατάει και με χρεώνει ρωτώντας ποιος είναι.

(και το καλύτερο απ’ όλα!)
-Μας απαριθμεί τους γκόμενους που έχει πάει (και χαζή και πουτανάκι-ο καλύτερος συνδιασμός!). Μας λέει ότι έχει πάει με 8 άντρες (είναι 17 χρονών) και μας λέει τα ονόματά τους. Τελικά μας λέει 7. Της λέω εγώ: “7 μας είπες, ποιος είναι ο 8ος;” και απαντάει όλο άνεση: “Α, είναι και ένα αγγούρι…”. Περιττό να σας πω ότι άρχισα να ξερνάω παντού από τα γέλια.

  • Πότε πέφτει καθαρά Δευτέρα?

  • Τρίτη

  • Α ωραία χάνουμε τεστ ιστορία!

κλειδώστε το

Παιζαμε ταμπου και προσπαθει μια φιλη μου να περιγραψει σε μια αλλη τη λεξη τρενο. Λεει λοιπον, “Το Σαββατο θα παω μεχρι τη Λαρισα με κτελ και μετα θα παρω…?”, και απανταει η αλλη “λεωφορειο;”. #-o