Καλύτερες ατάκες που έχετε ακούσει ή πει!

ναι ρε ΜΠΕΖΟΣ for the win!!!
Τωρα εχει ενα στο mega με το Μπεζο, ειναι σε Δογκανικο στυλ :smiley:

ston prassa den exei adespota… se oli tin perioxi. giati arage?

Στο μσν ενα παιδι… :lol: :lol:

Ευτυχισμενοι μαζι:p Μερικες φορες το βλεπω τις Παρασκευες, εχει και γαμω τις ατακες εκει:D

Φρηδομ ΕΛΙΩΣΑ Ε χαχαχαχααχχαχαχαχαχααχχα επικο:lol:

θυμαμαι τωρα σκηνη απο την ταξη εν ωρα χημειας:roll:

εχουμε εναν χημικο γυρω στα 36 που καλα κρατει σε γενικες γραμμες. Ποτε δεν τον εβρισκα ομορφο, ουτε καν γοητευτικο, ισως να τον εχω συνδεσει και με το εμετικο μαθημα και να μην μου λεει τιποτα:-s Σε πολλα κοριτσια κανει εντυπωση. Τεσπα, μια μερα κανει η διπλανη μου
-Ποοποποποποπ, φανταζεσαι να σε φιλαει αυτος??
-Σκασε πρωι πρωι.
-ΑΧ, φαντασου απλα να σε φιλαει…

Και εκεινη τη στιγμη, εκεινος σκεφτοταν τι ασκησεις να μας βαλει και ειχε σουφρωσει τα χειλη του μπροστα και εκανε ενα πραμα σαν ‘‘μουτς μουτς’’ :? χαχαχαχαχαχα λιωσαμε και οι 2, λες και μας ακουσε:lol: #-o

Δεν το ξερα οτι ισχυουν τετοιες φασεις μεταξυ κοριτσιων. Δηλαδη μπορει και για μενα να λενε φαντασου να σε φιλαει φαντασου να σε πηδαει και ιστοριες? αχχχχ

Εσυ εχεις το φημισμενο π@π@ρ!, πως να μην συζητανε τετοια πραγματα.

:-k :-k :-k

Μη με παρεξηγας, ελπιζω στο να το λεει καποια συγκεκριμενη η οποια συμπεριφερεται και καπως περιεργα

Ξέρεις τι είναι να σου λέω κοπέλα στη κατασκήνωση: “Εγώ ήρθα εδώ για να πηδηχτώ”?!?!

Αθάνατο γυναικείο φύλο!

Αυτές είναι χειρότερες από μας ρε:lol:

Μαλακιες λεει.Εχει.Απλα εχουν περιεργο σχημα.

Λίγα τα λόγια σας για τον Πρασσά ε.

Σκηνικο με φιλο, ο οποιος ειναι αναμεσα στα πιο αρρωστα ατομα με Faith No More. Ηταν πρωτου ερθει ο Παττον με τον Ραζελ. Σε μια φαση (λογω του λαιβ) εδειχνε στη παρεα κατι βιντεακια με τον Παττον (νομιζω ηταν με τους Tomahawk). Σε μια φαση λοιπον ο Παττον είτε την ειχε βγαλει εξω, ειτε έπαιζε κάποιο παρομοιο σκηνικο. Τεσπα. δεν εχει σημασια, η ατακα ειναι το θεμα.

Σε μια φαση του κανει ο ενας: “Καλα ρε μλκ, θελω εκει που θα 'σαι μπροστα να σου την πεταξει. Ετοιμος θα 'σαι να του παρεις π*πα”. (λογοκρισια mode on:p )
Απαντηση:

[SPOILER]“Ε ΝΑΙ ΡΕ ΜΛΚ! ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ. ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΛΛΑΔΑ”.

#-o [/SPOILER]

Edit: Κατ’ οπιν συζητησης, θυμηθηκα απιστευτο ρητο. “Τη σημερον ημερα, αν δεν εισαι μ*πανο σε περνανε για μλκ”.

Υβριστικο μεν, σοφο δε.

Μαλακα αυτος που το πε ειναι ο μεγαλυτερος φαν του. Ξερει και τα ποντικια της αποθηκης με το μικρο τους.

“This next song is called “Maladjusted Child”, it’s from the new album. You know back then people used to call us problem children for doing what we are doing. Then it was “malajusted children”. Well… you should see our children now!”

Τάδε έφη Dickie Peterson στη συναυλία των Blue Cheer στο Κύτταρο (20/04/08 )

Αυτο παει εδω: http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=4215

“Ιt is common knowledge that this next song of ours has influenced very much bands like Toto and Van Halen. So… enjoy”

Nick Holmes of Paradise Lost - Longhorn Arena - Stuttgart

kαι παίζουν το

gοthic :lol: :lol: :lol: :lol:

Ω θε μου αυτο το βρετανικο χιουμορ. :thumbdown:

για τους βρετανούς ΑΜΑΝ λες ? συμφωνώ

Σήμερα σε μαγαζί ρούχων όπου γινόταν πανικός, φωνάζει (έξυπνη) πωλήτρια στη φίλη που ήταν μαζί μου(η οποία να διευκρινήσουμε δεν κρατούσε καμιά μπλούζα στο χέρι ή τίποτα τέτοιο): “Ε! Εσύ με τη μπλούζα!” :lol2:

Γιατί δεν τον μπανάρει κάποιος?

Ον τόπικ: Πηγαίνω σε ένα μαγαζί με ηλεκτρικά, μουσικά όργανα κλπ.

             -Ενα καλώδιο για ενισχυτή έχετε?
             -Μπα γαμώτο... Θες ένα Black & Decker?

#-o

Θεικη ατακα Κανακη στο Ραδιο αρβυλα σχετικα με τα προγραμματα κοινωνικου τουρισμου για συνταξιούχους που τωρα περιλαμαβανουν και κρουαζιερες…:

-E λοιπον ειναι η μεγαλη ευκαιρια για τις γιαγιαδες να δουν το super paradise στην Μυκονο,πριν πανε στο κανονικό paradise…