Καλύτερες ατάκες που έχετε ακούσει ή πει!

Μια κάμερα εκεί,κάποιος,κάτι

Για γκόμενα…μ@λ@κ@ έχει ένα βυζί!!!απίστευτο!!ντάξει κ το άλλο καλό είναι…

Πάλι για γκόμενα σε τύπο:

  • Ρε έχεις γυμνές φωτό της γκόμενας σου έχεις?
  • Όχι!
  • Θέλεις??

Τις έχει πεί το twister_sister_8!

“Παρακαλούνται οσοι δεν ταξιδευουν να κατεβουν απο την αμαξοστοιχια.”

Σχόλιο:
“Μα αν είναι δυνατόν! Αντί να πει όσοι δεν έχουν εισητήρια! Τι αμόρφωτοι είναι πια…”
:expressionless:

Εγω και Μεταλ λος στην Αγγλια.Τρωγαμε και ειχαμε πιασει κουβεντα για σχεσεις εξ αποστασεως.

Μεταλ λος - μπλα μπλα γενικα ειναι δυσκολη η σχεση απο αποσταση, χρειαζεται υπομονη μπλα μπλα

Μακιντος - ε ναι ειναι ζορικο πραγμα.μια μερα δε θα σαι καλα, και θα θες να την εχεις διπλα σου και δεν θα μπορεις.Για μια αγκαλια ρε παιδακι μου, ενα φιλι, μια παρηγορια…(με διακοπτει αποτομα ο χαρης)

-… ενα χερι π**τσο…

:lol2::lol2::lol2:

Xάρη ντροπή…[-X
Δεν περίμενα τέτοια λόγια από σένα…

:lol::lol::lol::lol:

Παίρνω τηλέφωνο στο σπίτι μιας φίλης μου και το σηκώνει η μάνα της…

  • Ναι;
  • Ναι.
  • Ποιος είσαι;
  • Ποιος είμαι;

#-o:lol:

Καμια 15αριά χρόνια πριν, σε φροντιστήριο αγγλικών, τάξη Β’ Προκαταρκτική, η καθηγήτρια κάνει στα παιδάκια την κλασσική ερώτηση “Τι δουλειά κάνει ο μπαμπάς σας?”

Κώστας (γιός δικηγόρου):
“Μάι φάδερ ις ε λώυερ”

Γιώργος (γιος χασάπη):
“Μάι φάδερ ις ε μπούτσερ”

Μαρία (κόρη γιατρού):
“Μάι φάδερ ις ε ντόκτορ”

Στάθης (γιός ιδιοκτήτη ψησταριάς)
“Μάι φάδερ ις ε ψήστερ

:lol::lol::lol::lol::lol:

Ερωτηση μανας αφου γυρισα απο At the Gates.

-Αυτοι που πηγες να δεις τζαζ παιζαν?

-Ο Θεριον πνιγεται απο τα μακαρονια που τρωει.

Παρόμοιο…
Δεν θυμάμαι ποιος με είχε ρωτήσει αν ήμουν όρθιος σε μια συναυλία ή βρήκα θέση να κάτσω.
Συγγενικό πρόσωπο…

:lol3::lol3::lol3::lol3::lol3::p:p:p

που να ξέρει κι η δόλια μάνα!!
Την επόμενη φορά να την πάρεις μαζί σου, μπορεί να της αρέσει και να μην ξεκολλάει μετά.:slight_smile:

Ναι,το εγκεφαλικο θα το λατρεψει,το πιστευω.

μμ, καλά…θα την παρακαλάς να φύγετε και δε θα θελει να εγκαταλείψει το mosh pit! Θα σου κλέβει και τα cd μετά…

Ναι,θα νομιζει οτι ακουει τον Παριο να τραγουδαει το σαρακι.

:lol:
αντέχει και τόσο μπρουτάλ φωνητικά? Ε τότε μη τη φοβάσαι!

Καποτε ακουγα Cradle of Filth στην διαπασών στο δωμάτιο,οποτε μπουκάρει η μάνα μου σε κάποιο φαση και πετάει την εξής ατακα:Βγάλε επιτελους τις ακρίδες…:!:

Κουλό! Την ίδια ΑΚΡΙΒΩΣ ερώτηση μου έκανε η μάνα μου πριν τη συναυλία των Saxon. Ρε, μπας κι έχουμε την ίδια μάνα;:-k

Μπας και οι 2 αυτές μπάντες παίζουν τζαζ?:-k

Μετά απο μια πολιτική συζήτηση για το ποιος είναι καταλήλος πρωθυπουργός για την Ελλάδα, ένας απο τη παρέα λέει το εξής,

Οι Έλληνες δε θέλουμε κυριλάτο πρωθυπουργό, θέλουμε πρωθυπουργο που η λαδίλα απο το σουβλάκι να τρέχει στο μάγουλο του. #-o:?

Συνηθως κατι αλλο τρεχει απο το μαγουλο και δεν ειναι λαδιλα…