Καλύτερες ατάκες που έχετε ακούσει ή πει!

:lol::lol::lol::lol:

  1. Γραμμένο σε τσάντα: “O Halford είναι φίλος μου”
  2. Φίλοι φίλης, παίζοντας Pro: “Ξεχύσου αγόρι μου! Ξεχύσου σαν τον εμετό!”

Καθόμαστε στον καναπέ εγώ ο πατέρας μου και η γιαγιά μου και βλέπουμε μπάλα τον Άρη.Σε κάποια φάση ο διαιτητής δίνει ένα φάουλ στον αντίπαλο
Πατέρας-μπινελίκια #$%&^^#@,
Εγώ-θα μας τρελάνεις ρε μπαμπά μια χαρά το δωσε καθαρό φάουλ ήταν
Πατέρας-καλά μπορεί να χεις και δίκιο εγω το βλέπω με κιτρινόμαυρα γυαλιά
Γιαγιά-(κοιτώντας επίμονα τα γυαλιά που φορούσε ο πατέρας μου)Εμένα προς το καφέ μου φαίνονται:|

Sorry αλλα αυτό ειναι ατάκα Μανώλη Μαυρομάτη σε αγωνα της Βραζιλίας στο Mundial 1998…(Και ναι ο Ronaldo ήταν ο εμετός…:lol:)

Ε, προφανώς εκεί το είχαν ακούσει…

Aμφιταλαντεύομαι αν πρέπει να το βάλω εδώ ή στις φωτογραφίες, τεσπά

Απορία αμερικανίδας για τον πόλεμο στη Γεωργία…

Εντιτ: Επειδή είδα ότι η εικόνα χάθηκε…

Μα ποση συσσωρευμενη ηλιθιοτητα μπορει να υπαρχει σε μια μονο χωρα??? #-o

Ατακα του μικρού μου αδερφου, ενω κατεβαζω τα greatest hits διαφορων συγκροτηματων:
“Μα καλα, κα8ολου φαντασία δν εχουν αυτοι? Ολοι δίσκους με το ίδιο όνομα βγάζουν?”
#-o

xtes synaulia madonna… o filos mou exei xathei…eixe paei gia mpires kai tin wra pou mpainei sto stadio svinoun ta fwta…krataei 2 mpires sto xeri kai thelei na parei tilefwno…vriskei enan typo…tou leei :sorry ,re palikari,exw xasei tin kopela mou… kai tou apanta o theos: kai ti theleis ,na sou dwsw tin diki mou?

ΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΧΑΧΑΧΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Πλακα κανει ε?:-s

[-X :lol:

#-o Μα γιατί οι Αμερικάνοι είναι τόσο ηλίθιοι??? Τι πίνουν?

Σήμερα, στο φροντιστήριο για πισια που πάω για να δώσω ECDL, έρχεται και κάθεται μια κοπέλα δίπλα μου. Αρχίζει λοιπόν ξαφνικά ο ακόλουθος υπέροχος διάλογος:

  • Πωπω δεν ξέρω τίποτα από υπολογιστές. Πφφ τι να κάνω, θα αντιγράψω από σένα. Βασικά δεν είχα ποτέ πισι, χθες πήρα ένα λαπτοπ. Το επεξεργάστηκα λίγο χθες.
  • (εγώ, αρκετά σαστισμένη από το ξαφνικό λογύδριο) εεε εντάξει μωρέ, δεν είναι και δύσκολα, εεε :-s αμηχανία, γιατι μου μιλάει η τρελη
  • Εντάξει ρε μην ακούς τη φωνή μου που είναι τώρα έτσι, είμαι με 3 ώρες ύπνο. Είχαμε βγει χθες. Εγώ μένω εδώ κοντά και με κάτι φιλες μου γραφτηκαμε εδω, αλλα πφφφ τι ηρθα Κυριακατικα και δεν εκατσα να κοιμηθω.
  • εεε χμμμ :-s :-s
  • Και που λες, εσύ πού μενεις; Εγω σπουδαζω Ιατρικη. Ο αδερφος μου ξερει λιγο απο πισι (ντοινγκ)
  • Χημικ… (δεν προλαβαινω να τελειωσω τη λεξη)
  • Και που λες, ειμαι με 3 ωρες υπνο. Πφ τι ηρθα να κανω, βρεχει κιολας. Απο πού εισαι;
  • (εννοειται οτι δεν προλαβα ν απαντησω)
  • (λεει διαφορα αλλα)

Μπαινει ο καθηγητης, της λεει “γιατί δεν ξεκινας το τεστ σου;” και η τρελή απαντα:

  • Περιμένω να ξεκινησω μαζι με την κοπελα… αγγελικο χαμογελο

Αυτος με απορια λεει “δεν το καταλαβα οτι γνωριζεστε και οτι ειστε φιλες” (εγω να ειμαι καγκελο, τι να πω; :p) και φευγει.

Και η τρελη με αποτελειωνει λεγοντας: “ειδες τι γρηγορα που κανει κανεις φιλους;;; ματακια ματακια”.

Εννοειται οτι κατα τη διαρκεια των τεστ μου μιλαγε συνεχεια και με εκνευριζε γιατι οι ερωτησεις ηταν με χρονο και με μπερδευε και εληγε ο χρονος μου :Ρ

:?

Εν τω μεταξυ, πολυ ωραια κοπελα, τρελα προσεγμενο ντυσιμο και ακριβο και τετοια. Δηλαδη εδειχνε πολυ απλησιαστη θεά ξερω γω :stuck_out_tongue: Αλλα ηταν λιγο κλινικη περιπτωση μαλλον.

Aυτο με την Αμερικανιδα δεν ανοιγει το λινκ.

Τηλέφωνο? :-s

Τι σε κάνει να νομίζεις ότι επειδή δε γνωρίζει από υπολογιστές,δεν θα βρει αυτό το post?

Be afraid,be very afraid…

Και να το βρει, τι θα κάνει? Το πολύ-πολύ θα καταλάβει πώς φάνηκε στην dexter…

Θα της κάνει παράπονα και θα την πρήξει μέχρι θανάτου.

Στη θέση της δε θα μιλούσα καθόλου. Θα πρέπει να αναγνωρίσει το γεγονός ότι η dexter έχει δίκιο και να κάνει μόκο… Δυστυχώς δεν υπάρχουν πολλοί τέτοιοι άνθρωποι.

Ει dexter,το διπλό account απαγορεύεται.