Η ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ Η ΙΔΙΑ

Νομίζω πως δεν υπάρχει αντίστοιχο… Αν κάνω λάθος σβήστε το… Λέω να γράφουμε εδώ πράγματα που μας τυχαίνουν και είναι σχεδόν αδύνατα να μας συμβούν (επι το πλήστον αρνητικά καλύτερα) … Ξεκινώ λοιπόν:

Ήμουν κάτω από το μπαλκόνι του σπιτιού έτοιμος να φύγω έξω και ανάβω ένα τσιγάρο.
Μόλις το άναψα, έκανα μια τζούρα και το κρατούσα κάτω… Πάω να ξεκινήσω και πέφτει μια σταγόνα της βροχής από την άκρη του μπαλκονιού που έσταζε ΕΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΚΑΦΤΡΑ ΚΑΙ ΣΒΗΝΕΙ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ… :lol:

Τα είχα φτιάξει με χρυσαυγήτισα (πολύ πριν γίνουν μόδα και μπουν στην βουλή) χωρίς να το ξέρω. Προσοχή όχι απλά ψηφοφόρο ε, μέλος του κόμματος μιλάμε… top that :!::!: :lol::lol:

Το θέμα για τον Μέρφυ δεν κάνει;

Μιλάμε για γκαντεμιά εδώ, ε. Τι να πρωτοπεί κανείς… :stuck_out_tongue:

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=11772&page=25

Ρε φιλε, δεν παιζει.

Δε μιλησατε ποτε οσο τα 'χατε;;; Μονο σεξ;;;

Καλη φαση τωρα που το σκεφτομαι, αλλα ψιλοαπιθανο. :stuck_out_tongue:

:!: :"( :lol:

Βασικά ήταν μεταλού και αυτό με παρέσυρε :stuck_out_tongue:

τουλάχιστον γάμησες έναν χρυσαυγήτη

to kalitero einai na gamiseis gkomena xrisaughth omws. 'H gkomena asfalith. [SPOILER]To deutero to xw kanei. [/SPOILER]

ΑχαχαχααχαΧαχαχαχαχαχαχαχαχαχα! Μαλάκα Ντίνο, μου βγήκε ο καφές από τη μύτη!

Ε σιγά τα ωρά :stuck_out_tongue:

Πάντως η χρυσή αυγή τότε ήταν απλά κάποιοι γραφικοί που έκαναν διαδηλώσεις χαιρετώντας ναζιστικά και τίποτα περισσότερο. Δεν φανερώνονταν και τόσο εύκολα.

edit: πέθανα με σχόλιο παναγιώτη

χαχαχα:lol:

(παναγιώτης ριψοκίνδυνος ε)

και εκει που κάθεσαι χαλαρός, βρίσκεσαι να κοντεύεις να πνιγείς απο τα γέλια :lol:

Παναγιώτη περιμένουμε περιγραφή του σκηνικού όμως ε

ε στην αρχη ήταν ο παναγιωτης απο κάτω γιατι ειχε παίξει και 2 ωρες μπάσκετ εκείνη την μέρα και δεν ειχε αντοχές.

[SPOILER]
τι περιγραφή θες μωρε?! :lol:

[SPOILER]*ξερω. με τον ασφαλιτη[/SPOILER][/SPOILER]

Ante re pou mou thelete kai perigrafes, tha dwsw stigma ama me psaxnei akoma :lol::lol:

Όχι του σεξ ρε :lol: Αυτό ξέρω πώς θα έγινε, ‘punk is not dead’, με stress και Panx romana στα ηχεία.

Τη φάση με τον ασφαλίτη ήθελα να μάθω, πώς το έμαθε κτλ

Den to emathe pote autos (etsi nomizw dld). H gkomena itan tis fasis entwmetaksi (metallou). Eixe tuxei na gnwrisw ton diko tis, kai meta to tetelesmeno, ematha kai to epaggelma tou. Louhs o panahs. :lol: