Παραλία, γυαλί, φραπές και ΤΡΑΓΟΣ

Χαχα σωστος!
Fuel for Hatred, σαγιοναρα και κρουασαν Champion

To Volcano πλάκα πλάκα και το Now, Diabolical τα άκουγα το καλοκαίρι του 2010 που πήγαινα διακοπές με την παρέα μου.

Dokimasmeno kai anekdihghta katallhlo gia souroupo me aeraki se hsyxh paralia me votsalo, giati, foulest semen of a sheltered elite diaole.-

Option No.2: Gia vraxia kai monopatia mes sta vata.

Option No.3: Gia 40 vathmous upo skian mes sthn polh.

ps: safe kai all time classic enallaktikh: 666 International.
Idaniko gia thn apodomhsh twn pantwn, eidika sunodeia kauswna kai ygrasias.

Option No.4: gia tous allous:

hah, όπως τα λες…

(μα για να σας δω, να ΜΗΝ ανοίξετε το spoiler-ακι…) :stuck_out_tongue:

Τη περασμένη χρονιά, φίλος έφερε…κοτζάμ σιντί-πλέϊερ (!!) σε beachbar παραλία (όχι πως είχε κόσμο εκείνη την ώρα που πήγαμε βέβαια…αργά απόγευμα) και έβαζε δίσκους από MAYHEM έως…PRIMORDIAL ! Ωραίος…

Χαίρε χαίρε πνεύμα σκοτεινό

Σε παραλία δεν είμαι αλλά μιας και ο καιρός μας παίζει, ο “τράγος” κολλάει έστω με το γυαλί και τη ζακέτα αγκαλιά! Μιας και ενέπνευσε το Ντοιτζλαντ, για να δροσιστούμε:

Drautran - Gebaren Des Sterbens In Klanglosen Spharen

Nargaroth - Sommer

Lunar Aurora - Das Ende

The Ruins Of Beverast - The Clockhand’s Groaning Circle

Βραδακι καλοκαιρινο, αραγμα παραλια και Theoria :

Hail Voider που τους ειχες ποσταρει!

Ξεθαβω επικο θρεντ με λιγο Black metal surf

4 Likes

Δεν μπορώ να μην στήριξω thread με αυτό τον τίτλο.

Έχω καλύτερη surf rock έκδοση του …surfing moon. (Clikkbait o τίτλος, αγνοήστε τον)

Εντωμεταξυ και το cromlech και το freezing αλλά και το έπος επών (@apostolisza8 μην πάθεις εγκεφαλικό :stuck_out_tongue: ) ακούγονται εξόχως evil ακόμα κι έτσι. Και τα υπόλοιπα σε μικρότερο βαθμό.

2 Likes

Επίσης νομίζω αυτός ο δισκαρος (που με έχει εμπνεύσει και στην επιλογή του nick) - ακόμα και το εξώφυλλο του - ταιριάζει απόλυτα με το κλίμα του θρεντ

Prog/black metal για όλες τις ώρες, και για όταν μισείς όλο τον κόσμο, αλλά και για όταν ψωλαρεις ανέμελος στην παραλία.

2 Likes

Πρέπει να σταματήσει κόσμος να με φέρνει σε επαφή με αυτό το video, κάπου ώπα :stuck_out_tongue:

Οπότε, θα σου απαντήσω ότι και στον @nikatapi : Απαξιώ :grimacing:

Την Κυριακή αντίπαλοι θα είμαστε είπαμε;

3 Likes

Εμένα όνειρό μου είναι να ανοίξω ένα μπιτσομπαρο όπου θα παίζει μεταλ. Κοκτέιλ και bathory , μπύρα και black trip, ούζο και convixion, τσίπουρο και varathron

6 Likes

Στηρίζω όλες τις μαγικές προτάσεις που έχω κάνει στο παρόν θρεντ, ήτοι:

Και προσθέτω -on a more serious note- το παρακάτω folk-άκι του οποίου ο δημιουργός είναι ταγμένος μαυρομέταλλος:

3 Likes

Καρδιά για Ψ.Χ.

Ακούς @apostolisza8;

3 Likes

Και θα σε φάει ζωντανό

1 Like