Αγαπημενη μαρκα τσιγαρων

:lol: :lol:

Davidoff for ever!

Παιδια συγνωμη αν καποια αλλη μαρκα δεν ειναι μεσα… Ειχα βαλει σχεδον οσες υπαρχουν η τουλαχιστον τις περισσοτες αλλα ηταν πολλες οι επιλογες και δεν μπορουσαν ολες αυτες να δημοσιευτουν.

Winston αν και με davidof ξεκινησα το καπνισμα

SAGA… γραφικός εγώ… αλλά τα άλλαξα γιατί κάπνιζα πολύ και ο πονοκέφαλος ήταν …γάμα τα… :?

Απο καπνο drum μπλε …και απο τσιγαρα αγαπημενα ειναι τα cartier αν και τις περισσοτερες φορες κανω lucky strike γιατι ειναι καλυτερα για τον λαιμο μου οταν σταματαω για λιγο τον καπνο :slight_smile:

Εγω φιλε απο καπνο προτιμω τον Craven…

drum τσιγαρα + αισχος///

marlboro μαλακο

Εκανα Craven 4 χρονια αλλα κατι με χαλασε στον καπνο πριν κανα χρονο…σαν κατι να αλλαξε…[size=1]εεε και ειμαι κοριτσακι [/size] :oops: :oops: :stuck_out_tongue:

Κατα εναν περιεργο τροπο δεν μ αρεσουν τα marlboro…

Εκανα Craven 4 χρονια αλλα κατι με χαλασε στον καπνο πριν κανα χρονο…σαν κατι να αλλαξε…[size=1]εεε και ειμαι κοριτσακι [/size] :oops: :oops: :P[/quote]
Μια χαρα μου φαινεται!

Που ναι τα Lucky Strike ωρέ?!?!?!? Μακράν το ωραιότερο τσιγάρο που έχω δοκιμάσει και αυτό που προτιμούσα τα τελευταία χρόνια που κάπνιζα (πλέον έχω σταματήσει). Και γω βέβαια με Davidoff ξεκίνησα, σε τρυφερή ηλικία ( :oops: ) και ομολογώ ότι είναι απ τα καλύτερα που έχω δοκιμάσει, απλά τα Strike μου κάθονταν καλύτερα στο λαιμό. Από καπνό πάντα Craven! Οι άλλοι καπνοί είναι χάλια! :smiley:

ta teleytaia 2 xronia winston 20ari malako,kai oikonomiko kai poiotiko :wink:

Assos 25 mild for ever and ever… :lol:

Εξηγησα δεν χωραγαν ολα…
Πολυ καλα τσιγαρα οντως! Για μενα τα Davidoff ειναι τα καλυτερα… Συμφωνω απολυτως μαζι σου στο θεμα καπνου…

lucky strike silver μαλακο!
ε οχι και ποιοτικα τα wiston,φνηνα και ποιοτικα οχι…

Συμφωνω!!! Τα Winston δεν ειναι ποιοτικα… Μονο φθηνα… Απλως ειναι πιο ποιοτικα απο αυτα που ναι στην ιδια κατηγορια τιμης…

sigoyra einai kalytera apo ayta poy anhkoun sthn idia kathgoria timhs,alla gia mena patane kai marlboro kai camel poy ta plhrwneis kai 3 euro…
apopsh mou panta :wink:

Ναι ρε φιλε… Σιγουρα. Υποκειμενικο ειναι το θεμα…

Τοτε μην μου ξανακανεις τρακα.

Marlboro…
Βασικα κατι εχω ακουσει οτι ειναι τιγκα στο φυτοφαρμακο και ειναι το μοναδικο τσιγαρο που σε κανει να μη θες ν’αλλαξεις μαρκα και τετοια.
Δεν ξερω αν αληθευει, αλλα προσωπικα δεν με βλεπω να αλλαζω (εκτος αν το κοψω τελειως…).

τα chesterfield που ειναι πιο φτηνα ειναι καλυτερα :wink: