(Ευρηματικός και μη κοινότυπος χαιρετισμός)

Το μίντια ισχύει γιατί και στα αγγλικά είναι media (όσον αφορά τα ΜΜΕ). Το κονσόρτια δεν ξέρω τι είναι αλλά σύμφωνα με τον Μπαμπινιώτη είναι και αυτό άκλιτο (αν λέμε για το ίδιο) :stuck_out_tongue:

[B]κονσόρτσιουμ[/B] (το) [άκλ.] ΟΙΚΟΝ. 1. οικονομική σύμπραξη επιχειρήσεων, οργανισμών κ.λπ., που έχει σκοπό την οικονομική συνεργασία στην εκτέλεση ενός ορισμένου έργου και λύνεται μετά την περάτωση του έργου

Το φόρα, όπως προείπα, συνηθίζεται και έχει μείνει στην καθομιλουμένη αλλά δεν σημαίνει ότι δεν είναι λάθος (σύμφωνα με την γραμματική πάντα)

Μπράβο μου. Πρώτη μέρα και μου πέρασαν κουδούνια.
Έχε χάρη που με υπερασπίστηκες στον DMembra γιατί αλλιώς θα σε βάραγα με το τσαντάκι μου.

Μνιέχ

[SPOILER]Όχι ντάξει, τίμιος.[/SPOILER]

Εκτός κι αν εννοείς άλλο xhamster,
η ατάκα της βδομάδας.-

Πίστεψε με, δεν θες να ξέρεις σχετικά με το θέμα Κική.
Ο πάμπκιν και να το παίζει κουλ με αυτό ακόμα ξυπνάει ουρλιάζοντας.

Καψώθ’κα. Ίνφοζ.

Ας πούμε ότι δεν είναι ωραία φάση να ξυπνάς από τα ουρλιαχτά τεσάρων ατόμων και να βλέπεις κάτι φρικιαστικό σε μια οθόνη υπολογιστή. Και να ναι 6 το πρωί.
Τον καταλαβαίνω απόλυτα βέβαια :\

Τα “όχι ρε μαλάκα” του πάντως ακόμα αντηχούν στο σπίτι μου.

Χμμμ, τι έγινε δω ? Καινούργιο μέλος με ενδιαφέροντα μουσικά βίτσια και άβαταρ από [I]την αγαπημένη μου ταινία[/I] ?

Καλώς ήρθες λοιπόν και…ΠΡΟΣΕΧΕ :!:

Ψηλέα μου, μιλάμε για την ταινία με το πιθανόν ομορφότερο δεκάλεπτο ίντρο στην ιστορία του κινηματογράφου. Ειδικά όταν συνοδεύεται από αυτή την κομματάρα δεν μπορεί να μη σφηνωθεί με τη μια στην καρδιά σου.

Και το γιούζερνέημ σου άλλη αγάπη είναι. Σε άλλο κλίμα μεν, αγάπη δε.

Τι να προσέχω ωστόσο; Ήδη μου έχωσε το κεφάλι στην τουαλέτα η λύκαινα, και μου πήρε και τα ψιλά για το κυλικείο. Δεν υπάρχει ελπίδα.

Χμμμ Αβατάρι από ταινία Bela Tarr
Aν και το Razoreater είναι από AmenRa σε παντρεύομαι

λογοδιαρροια απο τα πρωτα κιολας ποστ.

Αν τα γουστα σου στις ταινιες και στην μουσικη διεπονται απο experimental ‘‘τεχνη για την τεχνη’’ kinda thing διαθεση ,τοτε χαιρω πολυ MAGMA at your disposal :wink:

Whitewater:Αχάμ, μπάντα λατρεία. Έχεις κανά ξωκκλήσι υπόψιν;

Don Constantino: Παίζει imodium; <3

ειναι που ο Don λεει λιγα και ευστοχα

αυτο ειναι ακρως υποκειμενικο.

no shit

Ασ’ τον μωρέ. Είναι Don. Και οι Dons είναι λακωνικοί. Έτσι και δεν πας με τα νερά του θα ξυπνήσεις με αγελαδοκεφαλή του Atom Heart Mother στο κρεβάτι.
Θες τον Κατσουράνη;

Καλως ήρθες

Γεια σου φιλε καλα ποστ και καλά να περασεις εδω. Εγώ γενικά βαριέμαι τις εξυπνάδες και συνήθως μου φαίνονται ανέμπνευστες και παιδιαρίστικες αλλά εχουν ανθίσει σ αυτό το φόρουμ κι αν καποιοι γουστάρετε γούστο και καπέλο σας δε θα σταθώ εμπόδιο στην ευτυχία κανενός :stuck_out_tongue: Καλή σταδιοδρομία!

φιλος καλως ηρθες αλλα το nickname σου δεν μου αρεσει:p

Μα πόσο να σε λατρέψω πια?

[SPOILER]Μπορώ και καλύτερα πάντως. Και αυτό είναι υπόσχεση. ;p[/SPOILER]

Razor7 ξέχασες την ερώτηση κλειδί. :):slight_smile: