(Ευρηματικός και μη κοινότυπος χαιρετισμός)

Χαιρετώ. Φοίβος. 22 (κοντά 23). Φοιτητής. Μου αρέσουν οι μονολεκτικές ελλιπείς προτάσεις.
Παρακολουθώ καιρό το site, οπότε είπα να πάρω σοκολατάκια και ένα γλαστρίδιο και να κρούσω τη θύρα σας.
Από μουσική… (ωχ, τα δύσκολα)… εεεεμμμ… φφφφ… Νταξ, τα βλέπετε και στην πορεία. Έστω ότι αν είναι ανώμαλο/πειραματικό/αιθέριο θα το ακούσω πιθανόν με ευχαρίστηση.
Από κινηματογράφο καλά πάμε, η μεγαλύτερη αγάπη (και εν μέρει το αντικείμενο σπουδών μου).
Καλώς σας βρήκα… εχμ… καλορίζικα είναι αυτά στο βαζάκι; Με κανέλα και 'μύγδαλα;;; DON’T WORRY, I’LL HELP MYSELF.

welcome. σκούπισε τα πόδια το πατάκι και πρόσεχε τις ειρωνείες και τα μικροαντικείμενα που πετάμε εδω μέσα. είναι ολα με αγάπη.

και γαμώ
μπέλα ταρ
ελπίζουμε και Michael bay
συμφωνούμε στο ανώμαλο. αιθέριο όμως είναι για έλαιο καλή η φάση κυρίως
καλώς ήρθες
http://www.youtube.com/watch?v=zqxGC_joX-k

Ειρωνείες; Βατ ιζ ζις; Εγώ νόμιζα ότι στα φόρα όλοι κυριολεκτούν και η λέξη σαρκασμός είναι απλή ανύπαρκτη προπαγάνδα.
Σας παρακαλώ μόνο, τα μικροαντικείμενα να μη λερώνουν, το Versace σταυρωτό σακάκι με τα 4 κουμπιά μου κόστισε μια περιουσία.

Και ΝΤΟΥΜΠΛΕ ΠΟΣΤ για τον κύριο που αναγνώρισε Bela.
Ε ΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ, ΚΑΙ MICHAEL BAY.
Όσο για ανώμαλο του 75, νταξει, κέρδισες το ρεσπέχτ μου από τα αποδυτήρια.

Τσαγανό βλέπω για αρχή. Αν δεν είσαι φέικ, brace yourself για τα καψώνια και τα λοιπά και κοίτα να κάτσεις να γράφεις ποστς για ταινίες(όχι ότι θα τα διαβάζω αλλά λέμε τώρα). Καλωσήρθες! :smiley:

[SPOILER]Θα ρώταγα για Fates Warning αλλά για Black Keys και ομπσκιουρομασονίες σε βλέπω. :([/SPOILER]

Καψώνια και λοιπά ο ένας, ειρωνίες και μικροαντικείμενα ο άλλος, πάτε καλά μωρέ; Έχετε μείνει 2-3 χρόνια πίσω μήπως; Στις παλιές καλές fun εποχές του φόρουμ, αααχ… Τίποτα δε θα πάθει ο νέος. Ήρθε σ’ ένα φλώρουμ και με τη βούλα πλέον. :frowning:

Καλωσήρθες μαν…

Μήπως… μήπως είμαι δικό σου δεύτερο ακκάουντ; Και προσπαθείς να ρίξεις στάχτες σε μάτια;; Ε ουφοπόΡΡΡΡΡνο;;;
Όχι νταξ, νιούμπης, επιβεβαιωμένο ληξιαρχικά.
Ψηλέ μου, τι καψώνια; Δε χάφτω. Εγώ που έχω καθαρίσει τουαλέτα με οδοντόβουρτσα δενξέρωπόσεςφορές; (Δεν έχω πάει στρατό, η μητέρα είναι κομμάτι αυστηρή)
Θα γράφω, για να μην τα διαβάζεις. (Έστω κι αν έτσι λες στον κόσμο και κρυφά τα βράδια μπαίνεις και με ενοχή ανοίγεις τα κείμενα μου και αυν…εεε κλαις ενοχικά)
Thanks for the headsup though. Καλώς σε βρήκα και σε φεγγαρότεκνο.

Γράκχε μη μου κόβεις τα φτερά. Όπως θα έλεγε και η Ελένη από το Λαβ Σόρρυ “Σας παρακαλώ, δε θα 'θελα”. Θέλω καψώνια που να κάνουν ΟΥΚάδες να φαντάζουν μπούληδες.
Και έστω ότι έχει γίνει φλώρουμ. Θα χαρώ να είμαι αυτό που θα το επαναφέρει σε παλιές δόξες.
(Πάλι νταμπλ ποστ; Το κόβω το μπαν απ’ τη πρώτη μέρα.)

Καλώς ήρθες και από μένα λοιπόν :smiley:

και σαν σωστός grammar nazi να πούμε ότι

το “φόρουμ” είναι ξένη λέξη επομένως είναι άκλιτο στα ελληνικά επομένως στον πληθυντικό παραμένει φόρουμ, όπως δεν λες τα ασανσερς π.χ. (εκτός αν το λες οποτε είσαι πάλι λάθος :Ρ) Βέβαια η αλήθεια είναι ότι το συναντάμε πολλές φορές σαν “φόρα”, ωστόσο δεν παύει να είναι λάθος.

^ Είναι λατινικό ουδέτερο σε -um που στον πληθυντικό κάνει -a. Pwnd! :stuck_out_tongue:

Καλέ μου grammar nazi, λατινικά αφού. Forum-Fora.
PWNED!
Χεχ, ντάξει μαν, είχα και καυγά με καθηγήτρια γιατί επέμενε στο ότι η λέξη “μοτίβο” έχει πληθυντικό (“μοτίβα”) ενώ επέμενα ότι μοτίβο παραμένει και στον πληθυντικό.
But enough wit’ 'dis shite. danke, να 'σαι καλά και θα σφαζόμαστε ταχτικότατα για ότι προκύψει.

She-wolf: κάτι η απάντηση, κάτι το Pwnd, κάτι ότι δε σε ξέρω, σκιάζομαι κομμάτι. 2 τινά: ή θα τα πάμε καλά, ή ΜΟΥ ΛΕΣ ΤΙ ΦΟΡΑΩ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΡΙΚΑΡΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΨΑΞΩ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΟΡΙΟΥΣ. Τσακάλι ρε, τσακάλι.

Φιλε μπας κι ειχες πριν 2-3 χρονια λογαριασμο στο xhamster;Ειχαμε εναν razoreater Ελληνα στο παλιο τσατ, στο channel της Κικης.Καλωσηρθες!!

Ναι, στα λατινικά είναι fora, στα ελληνικά όμως στον πληθυντικό παραμένει forum :stuck_out_tongue: Όλες οι ξένες λέξεις στα ελληνικά είναι άκλιτες. Ακόμα και τα “τανκς” που λέμε είναι λάθος :Ρ

Dmembra απλά ΌΧΙ. ;p

Σωστά πράττεις, νεαρέ (στο φόρουμ). Δεν μπορώ να σου πω τι φοράς δημοσίως, γιατί θα κοκκινήσουν κορασίδες. Σε κάθε περίπτωση, θα τα πάμε υπέροχα.

Δεν το λέω εγώ, η ελληνική γραμματική της πρώτης δημοτικού το λέει :wink:

Σπάμμινγκ, δεν πειράζει, θα καταλάβει ο φίλτατος. (Θέλω να φτάσω και τα 1000 ποστς, τα 'παμε).
Δεν θέλω να το πάω με κανόνες απαραίτητα. Όντας και οι 2 πληθυντικοί σωστοί και αποδεκτοί, προτιμώ να κρατάω τον λατινικό τύπο. Φόρα, όπως λέω και μίντια ή κονσόρτια (στη σχολή).

Πραγματικά δεν το πίστευα ότι το θρεντ μου θα γίνει τόπος έλξης γλωσσολόγων.

Κοιτάχτε πράματα ρε, πέφτουν κοτζάμ μαντράχαλοι που μου λένε για τραμπουκισμούς και καψώνια και η μόνη που με τρομάζει είναι κοπέλα. Αυτοί είστε κύριοι.

Σήγουλφ αη χόουπ σόου του.

Μετά απο αυτό, θέλω να γίνουμε φιλενάδες.