Που θα πάτε παραμονή πρωτοχρονιάς;

Μια μέρα έμεινε οπότε πάνω κάτω όλοι θα έχετε κανονήσει. Λοιπόν εγώ θα πάω κατά τις 00:30 (με το που αλλάζει ο χρόνος φεύγω από το σπίτι) για ένα ποτό σε ένα μαγαζί στην Αθήνα που λέγεται Kraouds (ή κάπως έτσι) όπου και έχει κλείσει τραπέζι η παρέα και κατά τις 2 θα φύγουμε με ένα φιλαράκι για να πάμε να βρούμε μια άλλη παρέα στο Mo Better στα Εξάρχεια.

Καστρα ή Ανω πολη για κανα κρασακι μαλλον. Οτιδηποτε αλλο θα εχει διπλασιο κοσμο απ’οτι συνηθως και δεν θα μπορω να παρω ανασα.

πουθενα!!!μου σπανε το πουτσο που εκεινη τη βραδια θα γινεται της πουτανας.ακομα και η κουτση μαριω βγαινει εξω.για αυτο θα την αραξω σπιτι.

Κλασικά σπίτι + ότι μόλις ανάρρωσα από 39,6 πυρετό ενώ κώλησαν η μητέρα μου και ο αδελφός μου… :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

όλοι στο Dr.Feelgood αύριο κατά τις 6μιση!!!
για rock και scorpionίστικες καταστάσεις :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Οπως καθε χρονο ετσι και φετος ο νεος χρονος θα με βρει να κοιμαμαι

ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ ΠΑΙΖΕΤΕ???
Τα ίδια σκατά και φέτος

γιατι ετσι?

μετα της 12 θα την κανουμε για αλητειες! :stuck_out_tongue:

Θα παω οπου παω καθε μερα. Χωρις αλητειες αυτη τη φορα.

να ακουσεις oasis που ειναι πολυ αλητες! :stuck_out_tongue:

να ακουσεις oasis που ειναι πολυ αλητες! :P[/quote]
Ειπαμε οχι αλητειες σημερα, ουτε αλητες!!! :lol:

έχεις κάτι με τους oasis φιλαράκι??
:lol: :lol: :lol: :lol:

Οχι τιποτα, παρεξηγηση! :-#

εγω εχω με τους scorpions… :stuck_out_tongue:

εγω εχω με τους scorpions… :P[/quote]

Έχεις κάτι με τους Scorpions φιλαράκι??
:lol: :lol: :lol: :lol:

Άντε, λίγη ώρα έμεινε για σας, λίγο παραπάνω για μένα (καμιά ωρίτσα, μη φανταστείτε τίποτα τρομερό). Εκτός από υγεία και ευτυχία σε εσάς και στους δικούς σας, μας εύχομαι ακόμα πολλές και καλές συναυλίες, σε χαμηλές τιμές για να τις δούμε όλες :wink:

Πάει ο παλιός ο χρόνος!!! Πάμε για ένα έξαλλο 2007!!!

πάει το 2006 με το φοβερό sold out των headliners scorpions!!!
πάμε για πιο πολύ κόσμο!!!

H Παραμονη Πρωτοχρονιας με βρηκε σπιτι να βλεπω Γρηγορη!Αφου φιληθηκαμε και αγκαλιαστηκαμε με τη family κτλ, κτλ η Πρωτοχρονια με βρηκε εξω μεχρι το πρωι!
Ωραια ηταν…Και του χρονου!
Καλη χρονια σε ολους!

Εμενα με βρηκε στο σπιτι ενος φιλου και μετα πηγαμε στο Wizard και κατσαμε μεχρι το πρωι, ωραια βραδια.

O xronos ebaine kai egw xevoulwna to sifwni tou baniou.
Olh thn xronia skata tha vgazw.