Καζαμίας 2007

Θα ήθελα να ευχαριστήσω το συντάκτη του Καζαμία, για την εμπιστοσύνη που έδειξε στις ποδοσφαιρικές μου ικανότητες και του υπόσχομαι ότι τώρα που γύρισα θα του δίνω και πάσες!!!(μόνο σε αυτόν, μη το χέσουμε κιόλας το θέμα)

Το κειμενάκι έγραψε!!! Πολλά μπράβο!

Υ.Γ. Τελικά μουσική φέτος δε θα ακούσουμε? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Καλα, τον Ολυμπιακο θα τον κερδισατε 0-6, αφου δεν θα παιζω εγω τερμα. :stuck_out_tongue:

Μπραβο ρε σεις για το κειμενάκι.

Αλλά πολύ προπαγάνδα για τον ΟΣΦΠ, υπάρχουμε και βάζελοι σε αυτό το φόρουμ… :lol: 8)

Υ.Γ. Η φωτο Fear of the sponge δεν με άφησε για 5 λεπτα να πάρω ανάσα από τα γέλια.

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ!

Άντε μιας και δεν τα είπαμε από αλλού, να ευχηθούμε εδώ:

Καλή χρονιά να έχουμε, πάνω απ’ όλα με υγεία και ευχάριστα νέα κι από εκεί και πέρα ότι μας κάτσει καλό είναι: Καλές συναυλίες, καλές κυκλοφορίες, (κι άλλη) ενδυνάμωση της τοπικής σκηνής και φυσικά βελτίωση όλων των συνιστωσών που παίζουν ρόλο στην ανάπτυξη ενός καλού μουσικού site (και forum). Μακάρι οι άσχημες στιγμές του περασμένου έτους να ξεχαστούν και το 2007 να φέρει ευτυχία σε όλους μας.

Χρόνια πολλά σε όσους μας διαβάζουν και τις οικογένειες τους.

PS: Σε 2 μήνες από τώρα θα ακούσετε μουσική. 8)

Πολύ καλό μάγκες!respect

Λουκιανέ είσαι θεός!
Το διάβαζα με τη Βίκυ κι είχαμε πέσει κάτω από τα γέλια!Προσκυνώ!!!

Ευχαριστώ πολύ όλους όσους όλον αυτό τον καιρό μπήκαν στον κόπο να γράψουν μια καλή κουβέντα για τη “δουλειά” μου ή των άλλων παιδιών. Είναι ιδιαίτερα σημαντικό για εμάς !

Χρόνια πολλά σε όλους μας ! Να έχουμε μια φοβερή (μουσική κ μη) χρονιά !

Κάρβου του χρόνου τέτοια εποχή θέλω να δω αν θα έχεις τηρήσει τις υποσχέσεις σου !

Πραγματικα φοβερος ο καζαμιας, πολυ καλη δουλεια! Ειδικα η φαση με τον Axl ηταν φοβερη

=D> =D> =D> =D>

Σου υπόσχομαι ότι φέτος θα ακούσεις μουσική!!! 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)